320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia - Eesti, 3. juuni 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teniste: 'Eks peatreener peab valiku regema, kuid ega peale Kruglovi teist varianti äärekaitsesse olegi. Nii tugeva vastasega pole ma veel mänginud, kui platsile saan, annan kindlasti endast kõik' - Epl paberleht 2/06/2011.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      sry, ot: kas see va inf, et makaronid teleülekande eest 3M+ eurot maksid, on tõesfääris?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        aga ma usun et lõppkokkuvõttes pole mingit vahet mis nimed ja asetus Eesti eest platsil on.
        lameass reetur
        MIA SAN MIA!

        Kommentaar


          Algselt postitas denisss Vaata postitust
          lameass reetur
          Äkki hoopis ultrapatrioot?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Kusjuures mulle meeldis Baskide vastu mängus kontseptsioon kahe kiire äärekaitsjaga , kes tõusevad rünnakut toetama.Kams ja Teniste on mõlemad kiired ja teravad poisid ja vajaks lihtsalt rohkem kogemusi ja koondise tasemel kokkumängu.Ma ei pea silmas nüüd antud mängu itaallastega , kuid tulevikus tahaks neid kindlasti äärtel tegutsemas näha.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Äkki hoopis ultrapatrioot?
              ma sügavalt loodan, ka seda, et oma lemmikklubide ja -riikide pärast Isamaad ei hüljata.
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                Kus mängu üldse vaadatakse?(need, kes igal ajal puhkust ei saa, et itaaliasse sõita)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Devil Vaata postitust
                  Kus mängu üldse vaadatakse?(need, kes igal ajal puhkust ei saa, et itaaliasse sõita)
                  Tõenäoliselt tuleb kodus ETVst vaadata, kuna suurelt ekraanilt mängu ei näe pealinnas, nagu aru olen saanud.
                  Hala Madrid !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
                    Tõenäoliselt tuleb kodus ETVst vaadata, kuna suurelt ekraanilt mängu ei näe pealinnas, nagu aru olen saanud.
                    Tallinn hoolib! See, et ETV pilti ei lasta vabaka suurele ekraanile, on kõik paremliberaalide kättemaks, kes võtsid Tallinnalt tulubaasi ära ja Tallinn pidi tulubaasi kasvatamiseks oma telekanaliga alustama, et reklaamirahadega lilled Lasnamäel ja Sõjaväekalmistul uuesti õitsema saaksid.

                    Ja samuti ei saa ära unustada, et jalgpallifännid on märatsev joodikute kamp, kes reostab Vabaduse platsi ära ning samuti on Tarmo Kruusimäe, tuntud ultranatsionalist ning vägivaldur samuti jalgpallifänn, mis näitab samuti nii mõndagi jalgpallifännide kui kontingendi kohta üldiselt.

                    Fuck that shit.

                    Kommentaar


                      ma sellesamuse hooliva Tallinna tõttu lasen siit kohe kibekiirelt nv'ks jalga, et ikka 21.45 saaks linnakantselei viimane töölolev ametnikuraibe rahulikult ilma röökivate huligaanideta delfisse ebamaiseid kommentaare kirjutada.

                      keegi teab, kus Pärnus vaadata võiks? peale Hahni, kus raudselt mingi süldibänd hakkab kell 22.00 õllepruulijat laulma.
                      MIA SAN MIA!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas denisss Vaata postitust
                        keegi teab, kus Pärnus vaadata võiks? peale Hahni, kus raudselt mingi süldibänd hakkab kell 22.00 õllepruulijat laulma.
                        OT: Ma arvan et seda sauna sa küll vaadata ei taha, toob päris paljud fännid maapeale tagasi. Ennustusskoor 5:0
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Eesti algkoosseis

                          ----------Pareiko----------
                          -Jääger-Rähn-Raio-Teniste-
                          --Puri--Raku--Vunk--Dima--
                          -----------Kink------------
                          ----------Zenjov----------


                          Pingil: Pavel Londak, Andrei Stepanov, Alo Bärengrub, Gert Kams, Sergei Mosnikov, Kaimar Saag ja Jarmo Ahjupera.

                          Kommentaar


                            Seesugune koosseis, mis on väga lootust andev, aga kui kehvasti läheb, siis läheb ikka täielikult. Loodetavasti Teniste ei värista ja Kink ikkagi jõuab tagasi ka. Zenjovile jooksu peale pall ja kõike võib juhtuda.

                            Kommentaar


                              Väga hea valik. Ees ülikiire Zenjov võib väga ohtlik olla ning Kink on täpselt sellise koha peal kus kiire vaheltlõige ja kaugelt pommi panna.

                              Jään huviga ootama.

                              Olen kindel, et Ahjupera kui ka Saag saavad mängu.

                              Kommentaar


                                Eesti läheb Itaalia vastu samamoodi, nagu Itaalia tuleb meie vastu. Rüütli teab, mis teeb!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X