320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia - Eesti, 3. juuni 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    No täna panin Rüütli selle pange nii kolisema,et isegi Petseri mungad ei suutunud üht liitrit vodkad selle ajaga lahjendada.Täna oli küsimus,et miks meil on koondises sellised pallimeistrid nagu Piiroja(no kalur lendas ikka täna väga haldelat),Rähn oli täna väga kehv(isegi väga kehvas vormis stepanov on 10neid kordi parem kui tema),millega sai täna(s.o eile)Kink?mitte millegiga ja ma ei imesta,et tüüp maailma parimas liigas nr.2 hakkame ei saanud.Tänase mängu 5 parimat eesti mängijat olid Pareiko,Kruglov(vähemalt poiss üritas),Ahjupera(tema peaks alustama),Kams(näha oli ,et poiss mängis isuga!)ja võitles korralikult
    No põhiline põleja oli ikka mr.Rüütli!
    Mida krdit sa ajad!?Kuidas kuradit peaks Rüütli selle meeskonna Itaalia vastu mängima panema, kui kogu meeskonnas ei olnud hetkel ühtegi meest, kes suudaks palli enda käes hoida.Mida teevad koondises Rähn ja Piiroja!!!???Kelle sa sinna keskkaitsesse paned?Eesti liiga mehed Bärengrubi ja Morozovi?Kui oleks Stepanov olnud platsil oleks sult tema kohta samasugust vingumist tulnud, sest ta on sama aeglane kui Rähn ja nende kiirete ründajate vastu poleks tal suurt midagi pihta hakata.
    Üldiselt ilma Vassiljevita meie keskväli on puudulik ja midagi polegi teha.Rüütlit siin selles süüdistada, et meie koondis saab Itaalialt külas lutti kui meie mänu aju puudub on ikka uskumatult lühinägelik.
    Aga mida sinult ikka oodata.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      ei tahaks väga uskuda, et teiste meeste liigutused, palli omaksvõtmised ja söödutugevus otseselt Kostjaga seotud on (mingil määral kindlasti annab tema tegevus enesekindlust), kuid üldiselt oli nii nagu oli.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        No enamik mängijaid on öelnud, et Kostja on selline vend, kelle kätte saab palli anda ja kes selle edukalt edasi liigutab. Eile oli peata olek, sest keegi ei teadnud kelle kätte seda palli anda, kui pall tagasi võideti. Aga ma usun, et fääride vastu näeme me ilusamat mängu. Ilmselt Mošnikov keskele? Ma loodan, et vähemalt Rähni sinna ei topita.

        Kommentaar


          just-just.
          hakkab sellele lähemale jõudma mida ma mõtlen.
          kostja tähtsus koondise jaoks on pigem olla psühholiigiline tugisammas, innustaja, toetaja, kartmatu võitleja - kui tehniline virtuoos.
          võrdlus xavi'ga on ses mõttes täitsa kohane. xavi vist ka kasutab põhiliselt ainult 1 jalga.
          messi põhitrump on vist ikka ulmeline stardikiirendus - teda vaadates vahel tundub et tegu on videotrikiga - tema liigub 2 või 4 korda kiiremini kui muu pilt ekraanil
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Italy completed 829 passes against Estonia tonight, the most by a team in a EURO 2012 qualifier. Domination. @optapaolo

            Kommentaar


              Minu hinnang eilsetele algkooseissus platsile jooksnud mängijatele:

              1. Pareiko - tegi ilusaid tõrjeid ja oli mees omal kohal, kuid üks värav läheb ometigi tema kapsaaeda. Võiks sellise tubli 4 anda (5-palli süsteemis) ja eile meie parim.

              2. Jääger - üldiselt on Jääger tuntud sellise stabiilse mängu poolest, suuremaid prohmakaid on ta vältinud. Eile paraku siiski üks tuli, millest ka teine itaallaste värav sündis.

              3-4. Piiroja-Rähn - oleks muidugi oodanud enamat meie keskkaitsepaarilt. Kuidagi liiga lihtsalt suutsid makaronid neist mööda ja läbi mängida. Eks seda oli ka karta, et tehniliste Itaalia ründajate vastu läheb neil raskeks. Ega Eestil midagi paremat ka muidugi sinna panna pole.

              5. Teniste - algus oli päris hirmuäratav. Tundub, et itaallased olid kodutöö korralikult ära teinud ja teadsid, et vasakul istub meil suhteliselt kogenematu mees ning Maggio tundis sel äärel end nagu kala vees. Õnneks mängu arenedes paranes ka Teniste sooritus ja kokkuvõttes see nii katastroofiline ei tundunudki. Tubli koolipoisihinne 3 on omal kohal.

              6. Puri - ei siga ega kala, kuid ega ta üldise masendava mängu taustal teistest kehvem ka nagu polnud.

              7. Klavan - ilmselgelt ei ole keskväli päris see koht, kus ta mängima peaks. Eks see selline säästuvariant oli ja noh, midagi hullu ka ei teinud.

              8. Vunk - ei oska midagi head ega halba tema eilse mängu kohta kirjutada. Kindlasti pole ma aga nõus taaskord Soccerneti kasutajate hindamisega, et ta KÕIGE kehvem mees platsil oli.

              9. Kruglov - jäi suhteliselt nähtamatuks. Ühe ilusa liigutusega paistis silma kui võttis kenasti itaallaselt palli ära, mille Kaljuveer eufoorias Teniste arvele kirjutas.

              10. Kink - väga ühekülgne ja etteaimatav mäng. Temast ma ei oskagi midagi suurt kirjutada, tundub, et osadele tema mäng meeldib ja teisele osale mitte. Mina kuulun sinna teise kategooriasse.

              11. Zenjov - ega tal eile midagi teha ei lastud ja palli ta suurt ei saanudki.

              Kokkuvõte: naiivne oli muidugi arvata, et me võõrsil suudame Itaalialt punkte võtta, kuid natuke paremat mängu oleks siiski näha soovinud. Jääme lootma, et Fääride vastu näeme mänguliselt juba paremat Eesti koondist!
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas chac Vaata postitust
                just-just.
                hakkab sellele lähemale jõudma mida ma mõtlen.
                võta natuke hoogu maha.

                loodetavasti on iroonia suvekursustele on veel kusagil vabu kohti

                Kommentaar


                  Väike PILDIGALERII või vähe
                  kärbitud variant siin www.facebook.com/trenn.ee

                  Pildid fännidest linna peal jõuavad ka millalgi sinna.
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas moya Vaata postitust
                    võta natuke hoogu maha.
                    loodetavasti on iroonia suvekursustele on veel kusagil vabu kohti
                    kordan siis eriti taipamatutele oma tsitaati, koos quotadega, nii nagu peab, puust ja punaseks.

                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    ei tahaks väga uskuda, et teiste meeste liigutused, palli omaksvõtmised ja söödutugevus otseselt Kostjaga seotud on (mingil määral kindlasti annab tema tegevus enesekindlust), kuid üldiselt oli nii nagu oli.
                    just-just.
                    hakkab sellele lähemale jõudma mida ma mõtlen.
                    kostja tähtsus koondise jaoks on pigem olla psühholoogiline tugisammas, innustaja, toetaja, kartmatu võitleja - kui tehniline virtuoos.
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Siuke küsimus, et väravaid ei saa kusagilt vaadata? Elion möllas eile ja seetõttu jäi esimene poolaeg suht nägemata...
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        veeveeveepunktsadaüksvahvatväravatpunktkommm

                        Kommentaar


                          Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                          Kiitus sealviibinud Eesti fännidele, telekast päris tihti kuulis:"Eesti!" loosungit.
                          Seda on positiivne kuulda, et oli kuulda. Täiesti esimene kord, kui andsin oma hääle sellele üritusele.

                          Kommentaar


                            Olenemata tulemusest oli kohapeal siiski väga äge. Modenas oli mängule eelnevalt nii veini, õlut, sooja ilma, veidi vihma ja mis peamine hulgaliselt helesinisärklasi. Millalgi kunagi panen siis lingi ka mõne pildiga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                              Seda on positiivne kuulda, et oli kuulda. Täiesti esimene kord, kui andsin oma hääle sellele üritusele.
                              Selles kategoorias oli siiski parim Kojameed,sest tema arvamust kohtunikust(Homoseksualist),liiga kergelt kukkuvatest makaronidest(LadyBoy),oli naljakas kuulda,tuli meelde kunagine Vilniuse-reis,kus vend 10 tunnisel bussireisil laulis ainult,kuidas ta seda vanainimeste asja läbi lukuaugu tegi...mäng ise läks nii nagu pidigi minema,vein oli hea,õlli müüdi 0,66 pudelites,Itaalia rongid mugavad jnejne...

                              Kommentaar


                                kas kellegil oleks linki jagada FULL highlightsidele?
                                Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X