320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia - Eesti, 3. juuni 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma nüüd hästi ei saa aru, mis mõttes on "parem siiski Kojamees"?
    Ta oli ju Modenas täiesti olemas ja töötas täiel aurul. Saan seda kinnitada, sest seisin tema taga terve mängu. Eks tema ja teiste "eestvedajate" pärast ongi mul hea meel, kui TV-s oli ka vähegi kuulda midagi. See, et saada inimesed skandeerima ka kaotusseisus on vaja pidevat initsiatiivi ja see on kiiduvärt töö. OK, lõpus 15 mintsa lõpuni ja 0-3 taga, siis ei leia mina, et enam "Eesti suru..." oleks adekvaatne karjuda. Samuti kui ma olin täiesti nõus, et äärekohtunik oli seksuaalvähemuse liige, siis kui teisel poolajal meie keskväljur ilmse vea tegi, siis mis sest peakohtunikust ikka nuhelda korrektse vile eest. Aga kuna ma ei pea ennast "fänniks" , siis ei maksa seda kriitikat tõsiselt võtta.

    Kommentaar


      Nii viletsat Eestit pole mitu aastat näinud. Rõve alistumine ja enda hoidmine teisel poolajal. Häbi.

      Ideaalne näide on mingi pisike Itaalia ründaja, kes umbes 89. minutil päästis pärast spurti otsajoone eest palli. Tema pingutas ja võitles isegi sellises seisus. Meie mehed (või vähemalt üks neist) nokkisid samal ajal nina, tõsiselt.

      Tore oli, et kuus-seitse mängijat tulid fänne tänama. Üllatav on, et sihukese mängu teinuid võetakse vastu hõisete ja aplausiga. Ja ma saan aru, et kui vilet lasta, siis äkki järgmine kord ei tuleks, kuid mõnikord ongi ehk parem, kui sihukesed nahahoidjad saavad kuulsustega rahus särke vahetada ja siis koju joosta, sest väljakul higi lahti ei saadud.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Tore oli, et kuus-seitse mängijat tulid fänne tänama. Üllatav on, et sihukese mängu teinuid võetakse vastu hõisete ja aplausiga. Ja ma saan aru, et kui vilet lasta, siis äkki järgmine kord ei tuleks, kuid mõnikord ongi ehk parem, kui sihukesed nahahoidjad saavad kuulsustega rahus särke vahetada ja siis koju joosta, sest väljakul higi lahti ei saadud.
        Samas teistpidi võttes ju võiks kõikidel meestel olla ka kehva mängu järel niipalju mune, et võõrsile kaasa elama sõitnud fännidele korragi pärast mängu kaasaelamise eest aitäh öelda. See käitumine tundub kuidagi oluliselt rohkem muna, et võidu korral on kõik sektori ees kargamas, aga kui läks kehvasti, siis tõmbame kiirelt minekut. Mis oli ka ainus põhjus, miks näiteks mina vaevusin neile seitsmele seekord samaga vastama, teiste aplodeerijate motiivide suhtes ei oska muidugi kaasa kõnelda. Muus osas täiesti nõus.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          uskumatu on minu arust see, et peale sellist mängu ütleb peatreener, et mängust ei ole midagi õppida?!?!?! Millest siis veel õppida kui mitte sellistest totaalsetest lüüasaamistest? Suurepärane näide sellest kuidas üks treener teise taktikaliselt maasse tambib. Ja pole vaja rääkida sellest, kui palju paremad on itaallased. on jah, aga Tallinnas suudeti siiski nendega pea võrdselt mängida, sest siis oli treener arvanud, et küll me need eestlased ka niisama vastu muru surume. Sel korral oli meeskond tõsiselt ettevalmistatud ja midagi ei jäetud personaalse meisterlikkuse peale.

          Kommentaar


            Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
            uskumatu on minu arust see, et peale sellist mängu ütleb peatreener, et mängust ei ole midagi õppida?!?!?! Millest siis veel õppida kui mitte sellistest totaalsetest lüüasaamistest? Suurepärane näide sellest kuidas üks treener teise taktikaliselt maasse tambib. Ja pole vaja rääkida sellest, kui palju paremad on itaallased. on jah, aga Tallinnas suudeti siiski nendega pea võrdselt mängida, sest siis oli treener arvanud, et küll me need eestlased ka niisama vastu muru surume. Sel korral oli meeskond tõsiselt ettevalmistatud ja midagi ei jäetud personaalse meisterlikkuse peale.
            Tallinnas oli Itaalia "uus" meeskond, uus treener ja kokkumäng polnud nii hea ka.

            Kommentaar


              point oli selles, et itaalia treener leidis et esimesest mängust oli vaja õppida. meie peatreener ütleb, et sellest kaotusest pole midagi õppida.

              Kommentaar


                Ma usun, et Rüütli rõhutas sõna "momendil" vihjates, et selle mängu kohta tehtavatest järeldustest pole midagi võimalik kasutada Fääri saarte mänguks. Et tegu on niivõrd erineva olukorraga. Küll aga ma loodan, et ta võtab Itaalia mängu lindid välja enne Sloveeniasse minekut ja uurib asja põhjalikult. Olen kindel, et Sloveenia peatreener seda teeb ja saab head inffi, kuidas Eesti võimalikult lihtsalt ära murda.

                Kommentaar




                  19 434 pealtvaatajat, sissetulek 227 853 eurot


                  La Gazzetta dello Sport ja sulgudes Carriere dello Sport paberväljaannetest hinnang Eesti koondislastele:

                  Pareiko - 6 (7)
                  Jääger - 4,5 (4,5)
                  Rähn - 4,5 (5)
                  Piiroja - 4,5 (5)
                  Teniste - 4,5 (5,5)
                  Saag - 5 (5)
                  Puri - 5 (5)
                  Vunk - 5 (5)
                  Klavan - 5 (5)
                  Kruglov - 5,5 (5)
                  Kink - 4 (5)
                  Zenjov -4 (5)
                  Ahjupera - 5 (-)
                  Kams - (-)

                  Rüütli - 4 (5)

                  Kuidas selline meeskond suutis võita Serbiat?
                  "Come ha fatto a battere la Serbia?"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                    Ja pole vaja rääkida sellest, kui palju paremad on itaallased. on jah, aga Tallinnas suudeti siiski nendega pea võrdselt mängida
                    see oli suvepuhkuselt tulnud Itaalia kes sõitis külma ja vihmasesse Eestisse. Nüüd aga oli Itaalias just hooaeg lõppenud ja meestel mingi mõistlik mänguvorm all. Ootused on nii suureks lükatud. Praktikas on meil 1 väga hea mäng Serbias. Muu (ussimunn fääride vastu, Pareiko imemäng kodus Serbia vastu, lumejalgpall U-are-gay vastu) on küll paberil kaunis, aga sisuliselt me ju ei ole võimelised edasipääsu nimel võitlema. Kui me neljanda kohaära tooks, oleks igati viisakas. Seejuures on iga teenitud punkt kullahinnaga, et tuleviks parem asetus saada. Tuletan meelde, et järgmisel EMil (2016) on juba 24 meeskonda...

                    Kommentaar


                      Nad vist polnud kursis, et meil Vassiljev ja Dmitrjev puudusid, et esitasid siukse küsimuse..
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        La Gazzetta dello Sport ja sulgudes Carriere dello Sport paberväljaannetest hinnang Eesti koondislastele:

                        Pareiko - 6 (7)
                        Jääger - 4,5 (4,5)
                        Rähn - 4,5 (5)
                        Piiroja - 4,5 (5)
                        Teniste - 4,5 (5,5)
                        Saag - 5 (5)
                        Puri - 5 (5)
                        Vunk - 5 (5)
                        Klavan - 5 (5)
                        Kruglov - 5,5 (5)
                        Kink - 4 (5)
                        Zenjov -4 (5)
                        Ahjupera - 5 (-)
                        Kams - (-)

                        Rüütli - 4 (5)

                        Kuidas selline meeskond suutis võita Serbiat?
                        "Come ha fatto a battere la Serbia?"
                        Olgu ka mainitud, et:
                        - 6 is the satisfactory rating, the most common. If a player plays ok, he gets a 6.

                        - 7 is for a very good, influencial performance, usually when a player does something decisive (assist, goal, save).

                        - 8 for a man of the match, very influencial and positive performance. You don't get an 8 every week.

                        - 9 and 10 are basically never used.

                        - 5 for a below average performance.

                        - 4 for a disaster, often when a player is sent off, owngoal or penalty given.

                        - 3, 2, 1 and 0 are never used (well, almost ).
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Samas teistpidi võttes ju võiks kõikidel meestel olla ka kehva mängu järel niipalju mune, et võõrsile kaasa elama sõitnud fännidele korragi pärast mängu kaasaelamise eest aitäh öelda.
                          Aa, kas siis selle loogika järgi on nii, et kui KOGU meeskond julgeks peale sitta mängu tulla fänne tänama, siis oleks õigustatud nende väljavaikimine või -vilistamine, aga kui tulevad aint kuus julgemat, siis peab neile suurte munade eest plaksutama? Sa oled ikka loll nagu mõni mankufänn.

                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          See käitumine tundub kuidagi oluliselt rohkem muna, et võidu korral on kõik sektori ees kargamas, aga kui läks kehvasti, siis tõmbame kiirelt minekut.
                          See on ju faking elementaarne. Kas sina saaks arvustustes kiita, kui oled mõne raamatu ülejala tõlkinud? (Mitte, et ma sind selles patus kahtlustaks.)
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Ma täiesti siiralt imestan seda sinupoolset pidevat ülistuslaulu Kinkile vaadates, et kas Teil on mingi romantilisem suhe?

                            Mis kiirelt? Mis hästi? Isegi Vunk ja Ahjupera suutsid kaugelt ohtlikumalt peale lüüa kui Kink.

                            Aga selles osas olen nõus, et eks tõehetk saabub Fääri saarte vastu ja nagu "17" eespool mainis, siis vähemalt ei kaotanud me Liechtensteinile. Hea kohe kui mõnel, antud juhul leedukatel, veel kehvemini läks.
                            Vaata sõbrake, ma olen juba lähteplatvormilt väheke erineva hinnangu-suhtumisega, kui paljud teised. Reeglina mõistan, toetan, kaitsen sportlast ja ei tee iga hinna eest maha, ei otsi negatiivset. Eriti väikse Eesti puhul ja kui võrdlus käib siiski suure Itaaliaga... Samamoodi pooldasin ja mõistsin ka Lindperet. Nii et romantikat võid ikkagi endiselt muudest kohtadest otsida, näiteks vanalinna päevadelt.

                            Ja miks peakski hullult lahmima ja teravat kriitikat tegema. Ma olen nende ja muude vutimeestega koos mänginud, Veerpalu ja Maega koos suusatanud. Saan aru spordimehe püüdlustest ja hingeelust. Ei näe põhjust kasutada oma "õigust", materdada ja urgitseda poolanonüümsena siin kellegi kallal isiklikult? Ma usun niigi, et poistel oli seal karm tunne, kui neid 0:3 seisul jooksutati. Katsu leida motivatsiooni.

                            Tühipaljas on selline ilkumine, et itaallane püüdis ja võitles, eestlane mitte. Vastuargumendiks selle itaallase pallipäästmisele tooks Enar Jäägeri itaallase muheda väljatõuklemise üle otsajoone. Väga õige liigutus, näidati koduperemeestele, et väga "isaks ja ülbeks" ei tasu ka minna. Omad poisid on OMAD, neid ei n....ta, viha tuleb vaenlase peal välja valada.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Aa, kas siis selle loogika järgi on nii, et
                              põhjendasin lihtsalt, mis antud juhul suht spontaanselt ajendas. ega ka varasemast sellist poolte meeste minemahiilimist tõtt-öelda ei mäletagi.

                              ja põhimõtteliselt võiks muidugi olla nii, et igaüks teeb nagu ise tahab - kui üks tunneb soovi vastu plaksutada, siis plaksutab, teine jälle mitte. see ei tundu ka eriti asi, mille üle oleks suuremat mõtet hakata üldse omavahel paukuma ja isa mängima, kisub nagu natuke sinna 'tõeliste fännide' arutelu võtmesse ära, et õige on ainult nii, nagu mina teen. ehk et pmtslt Raivo postituse viimane lause.

                              PS viimase lõigu suhtes - pidasin ikka mängijate käitumist silmas.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Päris ilusad kommentaarid siin meie meeste mängu kohta. Itaalialt tappa saamine võõrsil 3:0 on tõesti tulemus, mille üle peaks ülimat piinlikust tundma. Fännid on kohustatud koondist sellise tulemuse tõttu välja vilistama ? Olematu keskväljaga oleksime pidanud ilusat söödumängu tegema ja palli vastastest rohkem hoidma ? Häbi oleks siis, kui me homme ei suuda Fääri Saari võita.

                                Latt on ikka päris kõrgeks siin aetud, vaat et reaalsustaju vaikselt inimestel kaduma läinud peale paari eneseületuslikku mängu. Tegelikkus on see, et sellise võistkonna vastu saame me ainult poolkinnise kaitse ning pikkade pallidega, kui üldse, ja siis tasub loota ainult õnnele ning supertõrjetele. Personaalselt küll ei näinud, et mõni meie koondislane letargiliselt lihtsalt suu ammuli vaatas pealt, kuidas itaallane meist mööda mängis. Klassivahe niitis mõnuga, see oli sunnitud alistumine, mitte allaandmine.
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X