320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raio Piiroja (114/8)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Pull värk tõepoolest, et MM pronksmedal 50 m sukeldumisujumises või mudelautode EMi võit maksavad Eestis rohkem kui Taaramäe tugevad esitlused erinevatel kõrgema kategooria velotuuridel.
    Aga miks on näiteks kettaheite pronks kõvem kui sukeldumisujumise pronks? Kuigi üks veidi klassikalisem, siis ühed niššialad mõlemad.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Aga miks on näiteks kettaheite pronks kõvem kui sukeldumisujumise pronks? Kuigi üks veidi klassikalisem, siis ühed niššialad mõlemad.
      Sa oled ise üks niššiala, ära enam peale võta

      Kommentaar


        Piirojast on igas lehes juba nii palju juttu olnud ,et ma hakkan sügavalt kahtlema ,kas ta üldse kusagile saab. Kõva kära aga vähe villa ,öeldakse selle kohta.. Kahtlaselt suured lootused pannakse ka Fredrikstadi vastutulelikkusele väljaostmise suhtes.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Piirojast on igas lehes juba nii palju juttu olnud ,et ma hakkan sügavalt kahtlema ,kas ta üldse kusagile saab. Kõva kära aga vähe villa ,öeldakse selle kohta.. Kahtlaselt suured lootused pannakse ka Fredrikstadi vastutulelikkusele väljaostmise suhtes.
          Kui Fredikstad ei nõustu Piiroja ettepanekuga siis on Piirojal võimalus enda leping välja osta. Ja sellele ei saa Fredikstad kätt ette panna.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jihad Vaata postitust
            Kui Fredikstad ei nõustu Piiroja ettepanekuga siis on Piirojal võimalus enda leping välja osta. Ja sellele ei saa Fredikstad kätt ette panna.
            Üks asi on väljaostmine aga teine ,mis raha eest.Tundub ,et Raijo ei taha kuidagi seda 2,5 milli oma taskust välja käia.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Ma olen nii aru saanud, et kui Raio ennast ise välja ostab saab klubi tunduvalt vähem raha kui Raiole müügilipikut külge pannes?
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                hakkab peale!!!ei saanudki piiroja klubijuhtidega kaubale.nii et peab tõesti ennast välja ostma
                Üks ainus pall ja 22 vihast meest see on jalgpall!!

                http://fcigiliikur.com/

                Fc Igiliikur
                Jk Järvakandi Tribling
                FC Flora kehtna jalgpallikool

                Kommentaar


                  No kui ta lepingu ise välja ostab, ei tähenda see seda, et ta selle omast taskust kinni maksaks. Põhimõtteliselt on ilmselt võimalik ka see, et uus klubi selle jaoks raha annab. Arvatavasti nii see ka välja näeks.

                  Kommentaar


                    Lehiste paneb ka homme Norra ja eks siis paistab

                    Kommentaar


                      no kindel on, et sinna ei ole võimalik jääda ju, see oleks karjääri ja isegi eesti koondise kaitsele vist kabelimats...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allarn Vaata postitust
                        No kui ta lepingu ise välja ostab, ei tähenda see seda, et ta selle omast taskust kinni maksaks. Põhimõtteliselt on ilmselt võimalik ka see, et uus klubi selle jaoks raha annab. Arvatavasti nii see ka välja näeks.
                        Enne on vaja see uus klubi leida. Tundub ,et hakkabki sinna poole kiskuma ,et norralased müüa ei taha ja kui isegi müüvad siis panevad sellise hinna ,et ninast veri välja.
                        Ühesõnaga nokk kinni saba lahti jne.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Enne on vaja see uus klubi leida. Tundub ,et hakkabki sinna poole kiskuma ,et norralased müüa ei taha ja kui isegi müüvad siis panevad sellise hinna ,et ninast veri välja.
                          Ühesõnaga nokk kinni saba lahti jne.
                          No ma loodan ise, et see uus klubi on tegelikult juba leitud, kuid seda lihtsalt ei avaldata veel. Kui nad panevad kalli hinna, siis on see nende enda probleem, sest võimalus nö leping välja osta on ikkagi Piirojal olemas. See tähendab, et nad saavad Piiroja käest ainult selle summa, mis lepingu väljaostmiseks kulub. Selle raha aga võib vabalt Piirojale anda tema uus klubi. Kõik on kokkuleppe küsimus ja loodame, et lõppkokkuvõttes laheneb see kõik meie mehe jaoks soodsalt.

                          Kommentaar


                            Aga ma ei tea miks kõik pakuvad seda,et ta liigub Türgi suunal,mees ise loodab ikka inglismaale pääsu ja sama loodan ka mina.
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Kaua Piirojal leping kestab veel?

                              Kommentaar


                                2 aastat olen nagu kuskilt kuulnud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X