320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raio Piiroja (114/8)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Raio arvatav väljaostu hind 3 miljonit norra krooni, mis teeb natuke alla 6 miljoni eesti krooni.
    Lõvi helistab põlevale ringile:
    «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

    Kommentaar


      Piiroja valiti jälle parimaks!!!http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=356014
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Huvitav kelle jalgpalliajakirjanikud valivad ? Nad valivad alati aasta lõpus oma ringkonnas kedagi ,kes on üsna tihti olnud erinev sellest ,keda valib Jalgpalli Liit. Piirojale õnnitlused ,kuigi mina poleks teda isegi mitte esikolmikusse valinud, selles mõttes olen Rüütliga nõus.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Alguses oli juttu,et kosilasi piisavalt aga kas Bergeni Brann on nüüd tipp klubi?http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=356085
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Ja ongi korras nagu ma kusagil ennist mainisin siis palju kära ja vähe villa .Oleme ausad , Raio tase ei kannatagi rohkem välja ,kui Norra liiga tipp ja sedagi mitte igal hooajal. No ja seda enam ,kui palka saab sama palju ,kui Inglismaal esiliigas, nahhui vaja siis ära kolida. Mina olin selles peaaegu kindel ,et ta Norrasse jääb. Mõttetult üritati veel pushida ,kui aasta parimaks valiti.
            FCF Forever

            Kommentaar


              krt see eestlase iseloom ,et lepitakse sellega mis on.krt sihid peaks kõrgemad olema.Nagu Pareiko ütles,et kui ta oleks tehtuga rahul võiks jalgpalliga lõpetada.
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Elagu Peteri printsiip!

                Või siis on mees tõesti nii selgrootu, et eelistab jääda suureks kalaks väikeses tiigis (Norra liiga), selle asemel, et minna tugevamale/potentsiaalikamale tasemele võitlema ja end uuesti tõestama? Põnev ja kurb ühteaegu - vast tuleb ikka aru pähe...

                Kommentaar


                  ju siis kalastamissoov nii suur.
                  no ja norra tipuga on suurem võimalus Barcaga ka kohtuda kui näiteks coca-cola championshipi klubiga
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Mis rumal jutt see on, et Piiroja ei taha kuhugi mujale minna? Miks ta siis tahtma ei peaks? Kindlasti tahaks Barcas mängida ja Mäntsesteris või isegi Leedsis.

                    Küsimus on siiski ju klubide huvis ja nende pakkumistes. Kui pakkumist pole, siis on kuidagi keeruline nagu mujale siirduda. Ja miks peaks pakkumine üldse olema? Sest ta on tubli eestlasest kaitsja, keda mõned siit foorumist vist umbes Nesta või Vidici või Rui Marquesi tasemel meheks peavad? Pole nagu äkki piisav.

                    Tulge mõistusele.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Brann osaleb kuskil euroopas ka või ?
                      Madridista

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Mis rumal jutt see on, et Piiroja ei taha kuhugi mujale minna? Miks ta siis tahtma ei peaks? Kindlasti tahaks Barcas mängida ja Mäntsesteris või isegi Leedsis.

                        Küsimus on siiski ju klubide huvis ja nende pakkumistes. Kui pakkumist pole, siis on kuidagi keeruline nagu mujale siirduda. Ja miks peaks pakkumine üldse olema? Sest ta on tubli eestlasest kaitsja, keda mõned siit foorumist vist umbes Nesta või Vidici või Rui Marquesi tasemel meheks peavad? Pole nagu äkki piisav.

                        Tulge mõistusele.
                        Nu sellele pakkumiste puudumisele ma Peteri printsiibist rääkides ka viitasin - et kas tõesti tähendab Norrasse jäämise jutt, et parematest klubidest pakkumisi pole ning mees ongi tõusnud oma ebakompetentsi tasemeni?

                        Eks ka koondise semi-tulihingelistemale poolehoidjale tundub arusaamatu(ja isegi häiriv), et mees, kes on Eesti koondise kaitse tugitala ja mingitel hinnangutel viimased paar aastat Norra liiga üks parimatest kaitsjatest ning lõppenud hooajal ka parim kaitsja, ei suuda huvi tekitada natukenegi kõrgemel tasemel. Koondise fännina on sellist aga nats raske omaks võtta - kalastamiskire, motivatsioonipuudust ja/või agentide saamatuse süüdistamine on hingele kergem :P

                        A eks kogu see kiremine on praegu nats asjatu - jaanuari lõpuni on 2 kuud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas khristo Vaata postitust
                          Nu sellele pakkumiste puudumisele ma Peteri printsiibist rääkides ka viitasin - et kas tõesti tähendab Norrasse jäämise jutt, et parematest klubidest pakkumisi pole ning mees ongi tõusnud oma ebakompetentsi tasemeni?
                          Või siis on hetkel samm Norra siseselt liikuda paremasse klubisse just see samm, mis ebakompetentsuseni ei vii, samas kui kui mõnda Kesk- või Lõuna-Euroopa riigi liigasse (Austriad, Belgiad jne) liikumine seda teeks.
                          Sest minu arust mängib Piiroja praeguse edu juures rolli ka asjaolu, et Norra liigas mängitakse talle sobivat jalgpalli.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                            Sest minu arust mängib Piiroja praeguse edu juures rolli ka asjaolu, et Norra liigas mängitakse talle sobivat jalgpalli.
                            krt ei saa ma nendest optimismiprillidest lahti, et sellega nõustuda. kui vaadata koondise tasemel siis raio on iga kord mehe eest väljas ja saab kõigi vastu hakkama (ok,ainult torres tillitas ta ära, aga rohkem ei meenu). ei usu et tema n.ö võitlejahinge juures sellel liiga eripäral isegi väga vahet on. seega pean võimalikku norrasse-jäämist siiski pettumuseks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ertz Vaata postitust
                              (ok,ainult torres tillitas ta ära, aga rohkem ei meenu).
                              Siin see konks sees ongi, seega pole kõrgeimale tasemele asja, kuigi mõni Championshipsi keskmine sats võiks ju isegi kõne alla tulla siis miks peaksid nad endale hankima vananeva mängija kuskilt Eestist, kui noorte seast on võtta palju perspektiivikamaid mehi, kelle eest eitule nii palju veel maksta ja kellest on ka tulevikus potensiaalselt kasu.
                              Konkurents mängijate turul on karm, pead ikka väga kõva mees olema et väiksest riigist end kuskil suures liigas maksma panna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                                Konkurents mängijate turul on karm, pead ikka väga kõva mees olema et väiksest riigist end kuskil suures liigas maksma panna.
                                Tõsi, aga mõni vennike suudab endale hommikuse sissemagamisega suure käki keerata
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X