320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• budu
    replied
    Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
    Ma olen ainus, kes arvab, et Hindrek on veel natuke toorevõitu, et tugevamasse liigasse edasi minna?
    samas kui nähakse ,et poisil on potentsiaali,siis teevad temaga lepingu ja annavad kuhugi laenule

Leave a comment:

• bubbles
    replied
    No Kaljus ta ka just põhimees ei ole. Väheke kahtlane see on, et lepingu saab. Samas alati saab koju tagasi ka tulla. Ta nii noor veel ju.

Leave a comment:

• terrorwheel
    replied
    Ma olen ainus, kes arvab, et Hindrek on veel natuke toorevõitu, et tugevamasse liigasse edasi minna?

Leave a comment:

• Rumori di Spogliatoio
    replied
    Hindreku agent ja vend kinnitas et viibib Hiberniani juures testimisel.

Leave a comment:

• Tom K
    replied
    Jaanuari viimane nädal käib ja endiselt ca. 10 "kodutut". Ei usu, et nende suunalt enam mingeid rõõmustavaid uudiseid tuleb. Loodetavasti liituvad vähemalt eesti klubidega.

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Ausaltöeldes ei kujuta mina küll ette, kuidas ta nii füüsilises liigas hakkama peaks saama, aga see on muidugi alles testimine ka, mis võib paljugi seotud olla perekonnanimega.

Leave a comment:

• bubbles
    replied
    Vägev ju.

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Hindrek Ojamaa on välismaalt klubi otsimas, usutavasti ka Stanislav Goldberg ja Svjatoslav Jakovlev ning Maksim Lipin, kes vahepeal oli SJK-s. Soccernet võiks uurida, mis seis nendega on. Üleliia suuri klubisid nende puhul muidugi oodata ei tasuks.
    Ojamaa testimisel mullu Šotimaa kõrgliigast langenud ja praegu esiliigas kolmandat kohta hoidva Hiberniani juures.
    http://soccernet.ee/noorem-ojamaa-on...aal-testimisel
    Last edited by Kasper; 26.01.15, 21:39.

Leave a comment:

• Rumori di Spogliatoio
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Hindrek Ojamaa on välismaalt klubi otsimas, usutavasti ka Stanislav Goldberg ja Svjatoslav Jakovlev ning Maksim Lipin, kes vahepeal oli SJK-s. Soccernet võiks uurida, mis seis nendega on. Üleliia suuri klubisid nende puhul muidugi oodata ei tasuks.
    Maksim Lipin viibib küll SJK's testimisel, juba kaks nädalat. Elab sealjuures teiste SJK'i poisid ja jagab elu ka Aksaluga. Me rääkisime SJK'i treeneriga, Simo Valakari (endine Mart Poomi klubikaaslane) kes seletas kuidas Maksimi tulevik välja näeb hetkel.

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied

Leave a comment:

• Tom K
    replied
    Olge nüüd. Kui Pikk ka minema tõmbaks ei jääks Levadial enam üldse kaitsjaid alles.

Leave a comment:

• Felipe
    replied
    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Tundub, et Artur Pikk jääb vist veel Levadiasse selleks hooajaks? Tema kohta pole nagu mingeid jutte olnud. Ise olen kuulnud, et mees läheks hea meelega ja alustaks oma välismaa karjääri kuskil Skandinaavias, mitte ei hakka kohe suurt kala püüdma.
    Enne järgmist aastat kindlasti seda ei juhtu. keegi ei oleks nõus teda ka Levadiast välja ostma kindlasti.

Ken Kallaste, miks mitte.

Leave a comment:

• bubbles
    replied
    Tundub, et Artur Pikk jääb vist veel Levadiasse selleks hooajaks? Tema kohta pole nagu mingeid jutte olnud. Ise olen kuulnud, et mees läheks hea meelega ja alustaks oma välismaa karjääri kuskil Skandinaavias, mitte ei hakka kohe suurt kala püüdma.

Leave a comment:

• Felipe
    replied
    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Nad on seal samade meeskondade juures korduvalt käinud, see ei tähenda, et nad minemas oleks. Pigem ootaks ikkagi kellegi teise varasemat minekut.
    Pareiko ehk. Lubas eelmisel nädalal uudiseid. Eesti meistriliigas mängivatest ehk kruglov ja üks poiss veel kindlasti.

Leave a comment:

• elx
    replied
    Nad on seal samade meeskondade juures korduvalt käinud, see ei tähenda, et nad minemas oleks. Pigem ootaks ikkagi kellegi teise varasemat minekut.

Leave a comment:

Working...
X