320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Samas näiteks üks Leedu koondislane mängib Singapuri liigas
    Singapuri võrrelda Tadžikinistaga on umbes sama kui võrrelda Eestit Saksamaaga.

    Leave a comment:


  • Meintz
    replied
    Samas näiteks üks Leedu koondislane mängib Singapuri liigas

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Mis tasemel liigaga küll tegu võib olla? http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=66580619

    Leave a comment:


  • spekter
    replied
    kas Metsa osas endiselt vaikus? või tuli ka isiklik pakkumine itaallastelt?

    Leave a comment:


  • Felipe
    replied
    150k see on ka šotlastele üle jõu käiv minu arvates. Kas Levadial samaväärset asendust üldse oleks?

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Usun, et Rättel veab Šoti liiga taseme vabalt välja, iseküsimus on see kas kitsid saareriigi inimesed on nõus ta eest raha välja käima. Mets FCK-sse seda ma ei usu.
    No Mets ongi juba Eestis tagasi.

    Eelmisel aastal kui Örebro otsis omale ründajat, siis Levadia soovis Rätteli eest saada 150 tuhat eurot. Sellega ka huvi kadus

    Leave a comment:


  • Felipe
    replied
    Usun, et Rättel veab Šoti liiga taseme vabalt välja, iseküsimus on see kas kitsid saareriigi inimesed on nõus ta eest raha välja käima. Mets FCK-sse seda ma ei usu.

    Leave a comment:


  • keemiainsener
    replied
    Ojamaa esiletõus parajalt uksi avanud Šotimaa suunas. Näib, et ka agentuuril on seal tihedad sidemed.
    Kuna ise üsna suur Rätteli talendi austaja, siis Kilmarnock just ahhetama mind ei pane, samas kuskilt peab ju alustama.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Rättel läks Kilmanrocki testima.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Alliku kohta ei leia ka Bryne kodulehelt midagi uut.

    Leave a comment:


  • godzilla
    replied
    FC København har i øjeblikket den estiske forsvarsklippe Karol Mets til prøvetræning. Mets har tidligere været linket til FC Midtjylland.

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Ma olen ka natuke skeptiline Metsa võimaliku lepingu osas. Flora pakkus ise Metsa testimiseks, mitte FCK ei näidanud oma huvi üles. Niipalju muidugi huvi on, et vähemalt testima võeti.

    FCK fännid just eufoorias pole. Tuttav jutt, mis kaasneb sisuliselt iga eestlase testimise-siirdumisega - kuskilt Eestist, tundmatu mängija ja bla-bla.

    Aga kui ei proovi, siis ei saa ka kuhugi. Igatahes edu!

    Leave a comment:


  • godzilla
    replied
    Oleks päris kõva lutt küll kui Mets läheks sellise klubi juurde

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Metsa viimaste mängude taustal arvan, et naaseb lepinguta. Lelovi käe all mandus mees ikka korralikult.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Mets siis Taanis omadega, ehk noorel mehel näkkab. Kuidas teisel florakal Norras testimine läheb?

    Leave a comment:

Working...
X