320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• bubbles
    replied
    Algselt postitas westfalen Vaata postitust
    Karol Metsast olla huvitatud FC Basel.
    Kus kohast selline info muidu pärineb?

Leave a comment:

• budu
    replied
    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Ma usun, et Subbo saaks paremini hakkama Sotimaal, kui Sveitsi esiliigas.
    Ise jäin ka selle mõtte juures pidama,et sotimaa oleks ehk parem valik. Ja ma ei imestaks ,kui see huviline oleks ka eestlastele tuttav paik. Iiri liigast ei tea kahjuks küll suht mitte midagi. Kas see üldse täisamatöörlik ei olnud?

Leave a comment:

• Felipe
    replied
    Ma usun, et Subbo saaks paremini hakkama Sotimaal, kui Sveitsi esiliigas.

Leave a comment:

• Ratnikov
    replied
    järgmised on siis Lipin ja Kovtunovitš - esimene Islandile pidavat testimisele minema, teine ei tea kuhu aga kogu aeg välismaast unistanud

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas budu Vaata postitust
    teeb ikka kasti ää , aga kuna ma alkost puhkamas,siis lepin ka kasti baltika nulliga

Aga teemasse ka. Subbotin ja Sveits ei oleks üldse paha variant
    Ma olen kuni jõuludeni Tartus, siis Pärnus. Jaanuari alguses uuesti Tartu.

Leave a comment:

• budu
    replied
    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Ou, ma olen sulle kast õltsi sees. Kuidas klaarime?
    teeb ikka kasti ää , aga kuna ma alkost puhkamas,siis lepin ka kasti baltika nulliga

Aga teemasse ka. Subbotin ja Sveits ei oleks üldse paha variant

Leave a comment:

• Silver
    replied
    Nu Kalju pidi ka Sillamäest ettepoole meistriliigas jääma
    Ou, ma olen sulle kast õltsi sees. Kuidas klaarime?

Leave a comment:

• budu
    replied
    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Ilja Antonov, Andreas Raudsepp, Maksim Gussev, Trevor Elhi, Albert Taar, Mihhail Lavrentjev?

Kui üks nendest välja pääseb, siis avame Prive's šhampused! Siin listis pole ühtegi nime, kes üldse võiks pääseda..
    Nu Kalju pidi ka Sillamäest ettepoole meistriliigas jääma

Leave a comment:

• Silver
    replied
    Ilja Antonov, Andreas Raudsepp, Maksim Gussev, Trevor Elhi, Albert Taar, Mihhail Lavrentjev?

Kui üks nendest välja pääseb, siis avame Prive's šhampused! Siin listis pole ühtegi nime, kes üldse võiks pääseda..

Leave a comment:

• budu
    replied
    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Antonov sõlmis just lepingu uue, tema tasemel mängijaid on tasuta lademetes. Taar käis niigi testimas enne igal pool, kuhugile ei pääsenud, ei usu et ta nüüdki pääseb. Ülejäänudel oleks võimalused mängida ainult väga lahjades välisklubides, mis tõstatab küsimuse, kas üleminekul oleks pointi?
    Enamus on neist Eesti mõistes noored ja kui saavad uut õhku nuusutada,siis see tuleks ikka kasuks. Kui sinu kui jalgpalluri eemärk on vaid koduses lombis madistada,siis sellised varsti pakivad asjad kokku ja lähevad norra-soome ehitajaks. Iga mängija peab võimalusel üritama välismaal enda läbilööki,sest nagu nii mõnigi mängumees on öelnud,et koju saab ju alati tulla. Mina ei pooldagi seda,et meie poisid läheks nüüd kuhugu kehvema tasemega klubisse,kus neil mänguaeg oleks garanteeritud. pigem üks samm kõrgemale,kus oleks meeskonna sisene konkurents,mis ka mängijat edasi arendaks.

Ma saan aru jah,et Eestis võib vaid Tarmo kink endale lubada võimalust,et ise valib kuhu mängima läheb. Aga pigem see mees mängib edasi Eesti liigas ,või siis lõpetab üldse

Leave a comment:

• Felipe
    replied
    Keda pakute,et võiks sellel talvel välismaale siirduda?

Minu nimekiri järgmine.

Ilja Antonov, Andreas Raudsepp, Maksim Gussev, Trevor Elhi, Albert Taar, Mihhail Lavrentjev.

kui sellest nimekirjast ,kasvõi 5 meest välja pääseb,siis oleks see juba hea.

loodedavasti leiavad omale klubi ka Jääger ja Pareiko.

Luts ja Kink on minu jaoks kaduma läinud mängijad!
    Antonov sõlmis just lepingu uue, tema tasemel mängijaid on tasuta lademetes. Taar käis niigi testimas enne igal pool, kuhugile ei pääsenud, ei usu et ta nüüdki pääseb. Ülejäänudel oleks võimalused mängida ainult väga lahjades välisklubides, mis tõstatab küsimuse, kas üleminekul oleks pointi?

Leave a comment:

• Saarlane
    replied
    Igonenil veel vara.

Vt. ka Marko Meerits.

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Pigem ootaks kaht meest neljast (Mets, Antonov, Subbotin, Kallaste). Teiste välismaale siirdumisse hetkel usku pole.

Leave a comment:

• budu
    replied
    Keda pakute,et võiks sellel talvel välismaale siirduda?

Minu nimekiri järgmine.

Karol Mets, Ilja Antonov, Igor Subbotin, Andreas Raudsepp, Maksim Gussev, Trevor Elhi, Albert Taar, Matvei Igonen, Ken Kallaste, Daniil Ratnikov, Mihhail Lavrentjev.

kui sellest nimekirjast ,kasvõi 5 meest välja pääseb,siis oleks see juba hea.

loodedavasti leiavad omale klubi ka Jääger ja Pareiko.

Luts ja Kink on minu jaoks kaduma läinud mängijad!

Leave a comment:

• xrip55
    replied
    Kui nüüd Manucho ainult hümni ära õpiks.

Leave a comment:

Working...
X