320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nooh, teoorias on ju tõesti jalgpalluri töö juurde käiv osa ka koondise eest mängimine. Jalkaklubid üritavad küll vastupidist pahatihti suruda, ent ikkagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Tänu koondisele ta ongi sinna pääsenud.kui ta oleks vaid Eesti liigas mänginud siis vaevalt ta siit üldse kunagi välja oleks pääsenud.Ajan mina ka suht tihti siin paska suust välja aga no sinu jutt hobist on küll sitt mis sitt!
      Offtopicuna veidi intriigi punudes küsin, kui paljud siinsest rahvast tegelevad mingisuguse ühiskondliku tegevusega? Kui paljud käivad näiteks umbes kümmekond korda aastas metsa istutamas, vanainimesi üle tee aitamas, graffitit seintelt maha pesemas või midagi muud sellelaadset tegemas, mis otseselt ei kuulu tööülesannete hulka, kuid on ometi üllas ja ilus?

      Minu jutt ju võib sitt olla. Kuid tõmmates veel paralleeli ühiskonnaga, siis riik on näiteks oma rahadega õpetanud välja arstid, kes nüüd saadud teadmiste peal jooksevad esimesel võimalusel Eestist välja. Sama lugu on ka suvaliste kutseharidusega töötajatega, kes nüüd ehitavad Soomes. Kus on nende üllas patriotism? Mis vahet on arstil, kes sai hariduse riigi kulul ja sellega võimaluse leida välismaal töö või Lindperel, kes paistis silma koondises ja teenis sellega võimaluse paista välismaa tööandjatele silma? Ei tasu olla silmakirjalik ja suruda ühele peale seda, mida sageli teistelt ja ka endilt ei nõuta.

      EDIT. Tahtsin veel segaduse vältimiseks öelda, et minu sõnavõtud ei tähenda, et mulle meeldiks tema koondisest kõrvalehoidmine. Kuid ma ei kannata ka sisutut eidelikku vingumist ja silmakirjalikkust.

      Kommentaar


        Millepärast sa võrdled reatöötajat profisportlasega?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Millepärast sa võrdled reatöötajat profisportlasega?
          A miks mitte? Too siis asjassepuutuvad erisused välja.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Nagu vastusest näha, siis sinu käest ma seda küsimust ei küsinud.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Millepärast sa võrdled reatöötajat profisportlasega?
              Mida üleüldse tähendab profisport? Sisuliselt ei tähendagi see muud, kui et tema saab jalaga palli tagumise eest raha, keegi teine keevitamise. Lihtne ja loogiline. See on tema töö ja saadud raha eest ostab ta burgerit.

              Kommentaar


                mõtlen juba tükk aega millal asi jõuab eetika imperatiivideni, Kanti ja Lacan'i maile.... väga palju vist enam oodata ei tule
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Keegi selle mõtte peale pole tulnud ,et kui Trappatoni käsib Kostja esimeses mängus vigaseks lüüa siis ,kes meil nagu keskväljal toimetama hakkaks ja teda mingilgi määral asendaks ?
                  Ma ei saa Rüütlist üldse aru ,kui mees ütleb ,.
                  ,, ma mäleta ,et meil üks paremaid kesväljamehi USA-s mängib aga mingi kaks aastat üldse mitte mänginud Sishov on kogu aeg meeles.
                  Tarmol on vist katus sõitma hakanud.
                  Juki tuleks praegu iga hinnaga siis tuua ,kas või vägisi.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Vahe on ju ikkagi sees, kas mees tahab mängida või mitte. Kui Joel ei taha, siis jumala temaga. Mees, kes platsil olla ei taha, vaevalt seal midagi suurepärast korda saadab. Seevastu Šišovil võib väga kõva tahtmine olla.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Eks Joel oli 99 % kindel, nagu me kõik, et Eesti alagrupist edasi ei saa. Et aga asi on nii positiivsed pöörded võtnud ja seal paus ka, tuleks tal kiirelt üritada kohapeal auk pähe rääkida, et see on ajalooline moment. Ning olla neis kahes mängus olemas. Tuleks vähemalt üritada...Ta on seal ikka väga hea tööloom olnud, teda oleks tõesti hädasti abiks vaja.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                        Eks Joel oli 99 % kindel, nagu me kõik, et Eesti alagrupist edasi ei saa. Et aga asi on nii positiivsed pöörded võtnud ja seal paus ka, tuleks tal kiirelt üritada kohapeal auk pähe rääkida, et see on ajalooline moment. Ning olla neis kahes mängus olemas. Tuleks vähemalt üritada...Ta on seal ikka väga hea tööloom olnud, teda oleks tõesti hädasti abiks vaja.
                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Vahe on ju ikkagi sees, kas mees tahab mängida või mitte. Kui Joel ei taha, siis jumala temaga. Mees, kes platsil olla ei taha, vaevalt seal midagi suurepärast korda saadab. Seevastu Šišovil võib väga kõva tahtmine olla.
                        Keeruline küll aga ma olen nii Kasperi kui ka Raivo19 vastusega ühel meelel.Eks see Lindpere hetkel ongi nii vastuoluline isik kes hetkel on paljude silmis äraandja aga samas piisab tal neist kahest mängust osavõtta ja oleks minevik unustatud.
                        JOEL kui sa seda loed siis nüüd on sinus suur võimalus tulnud!
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          JOEL kui sa seda loed siis nüüd on sinus suur võimalus tulnud!
                          Tee veel paari aastane leping ja võta USA kodakontsus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                            Mida üleüldse tähendab profisport? Sisuliselt ei tähendagi see muud, kui et tema saab jalaga palli tagumise eest raha, keegi teine keevitamise. Lihtne ja loogiline. See on tema töö ja saadud raha eest ostab ta burgerit.
                            Pole see midagi nii lihtne. Üks on näiteks avaliku elu tegelane ja paljudele eeskuju, teine mitte.
                            Samamoodi võib ju ka targutada, miks mängija dopingutarvitamise või narko eest võistluskeelu saab, keevitaja aga võidakse küll lahti lasta aga keevitamiskeeldu ei saa.
                            Inimlikult võib muidugi Joelist aru saada, aga see ei tähenda, et selliseid asju kuidagi sinu kombel õigustama peaks. Mida rohkem on õigustajaid, seda lihtsam on tulevikus mõnel teisel mängijal, kes sarnases olukorras kõhkeb, samasugune valik teha.
                            Pealegi, ega Joel polekski nii palju kriitikat saanud, kui ei tekiks automaatne võrdlusmoment mõne teise mängijaga kes kas poolvigasena või samuti teisest maailma otsast valmis alati tulema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Pole see midagi nii lihtne. Üks on näiteks avaliku elu tegelane ja paljudele eeskuju, teine mitte.
                              Samamoodi võib ju ka targutada, miks mängija dopingutarvitamise või narko eest võistluskeelu saab, keevitaja aga võidakse küll lahti lasta aga keevitamiskeeldu ei saa.
                              Inimlikult võib muidugi Joelist aru saada, aga see ei tähenda, et selliseid asju kuidagi sinu kombel õigustama peaks. Mida rohkem on õigustajaid, seda lihtsam on tulevikus mõnel teisel mängijal, kes sarnases olukorras kõhkeb, samasugune valik teha.
                              Pealegi, ega Joel polekski nii palju kriitikat saanud, kui ei tekiks automaatne võrdlusmoment mõne teise mängijaga kes kas poolvigasena või samuti teisest maailma otsast valmis alati tulema.
                              Ja kui räägime samast isikust siis ei ole ta sünnipäralt eestlane aga on öelnud,et koondise esindamine on auasi ja tema on iga kell kohal kui kutsutakse
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Keeruline küll aga ma olen nii Kasperi kui ka Raivo19 vastusega ühel meelel.Eks see Lindpere hetkel ongi nii vastuoluline isik kes hetkel on paljude silmis äraandja aga samas piisab tal neist kahest mängust osavõtta ja oleks minevik unustatud.
                                JOEL kui sa seda loed siis nüüd on sinus suur võimalus tulnud!
                                Pohlak ütles selgelt tänases Õhtulehes mis ta Lindpere asjast arvab. Vaevalt, et Täri ka teisel arvamusel on.
                                Joel võib ju Anniga NYs burgerit süüa ja peaspalli vaatamas käia, aga koondisse ta ikkagi ei saa, vähemalt poole sõidu pealt.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X