320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    miks ka mitte, minu poolest tulgu, minul pole ta vastu midagi

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Soccernet on tubli selles mõttes ,et uudis Juki kutsumisest jõudis siia esimeste seas.
      Aga nüüd... mida gurud ka Juki kutsumisest arvavad?
      Kutsuma peab, see on selge. Aga osa minust loodab, et kokkuvõttes teda koondisse ei kaasata. Kardan, et see muutuks igas mõttes segavaks faktoriks. Spekulatsioonid teemadel, kas Lindpere mängu panna, mida see "sisekliimale" teeb, millisel positsioonil teda üldse mängitada, kas hakkab Vassiljevi asemel nurgalööke ja karistuslöökle andma jne. Samas, teine osa minust loodab et ta on olemas ja vähemalt Dublinis oleks see üks käik lisaks mida Trappatoni ehk ei oska oodata ega kinni võtta.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Tont oled sa ise kui arvad, et Lindpere veab koodndise taseme välja.
        Peatreener saadab kutsed ikka neile kelle tase lubab koondist esindada. Lindpere kutset ei saanud. Järeldused tehke ise, tondid.
        valus.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          njahhh... kuidas see mõjub meeskonna moraalile nüüd.. praeguse moraali pealt ju need tulemused on ju tulnud... loodame et ikka annab meestele veel julgust juurde

          Kommentaar


            Mehed !Tarmo on piisavalt tark treener teadmaks ,kuidas ja millal Jukit kasutada. Olge nüüd maru rahulikud .
            USA liiga suhtes on paljudel oma arvamus aga selge on ka see ,et Juki on seal vanade staaride kõrval kõvasti julgust omandanud ja seda läheb meil kindlasti vaja . Meie pink on lühike ,kui keegi peaks esimeses mängus põhimeestest viga saama ,mis me siis teeme ? Ärge hiilake oma lühinägelikkusega ja ärge kolistage ämbreid nagu Rein
            FCF Forever

            Kommentaar


              Muidugi mõjub moraalile ja usun, et pigem positiivselt.
              Praegustel põhikoosseisumeestel tuleb lihtsalt endast maksimum anda, et mõista anda, et nad siiski on paremad kui Juki. Isegi kui temast pole põhikooseisumeest, siis iirlastele teadmine, et pingilt on võtta mees, kes siiski võib nii mõndagi korda saata, kindlasti neile rõõmu ei valmista.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                suurepärane uudis ju. lindpere annab koondisele kindlasti palju juurde, tegemist on ka mehega kes mängib regulaarselt 90 minutit, mitte ei istu pingil

                Kommentaar


                  TV6 sport andis teada, et Lindpere oli juba kell 18:00 Tallinnas. Kuidas meie ajakirjanikud tema naasmise küll maha magasid.

                  Kommentaar


                    Olen siin teemas mitmel korral Lindpere pihta sappi pritsinud ja ega ta minu lemmik ole nüüdki.
                    MLS-ist pole ma endiselt eriti heal arvamusel kõike arvesse võttes.
                    Aga praeguses seisus, kus paljud koondises mängivad mehed istuvad oma klubides pingil, arvan ma, et Lindpere koondise taseme veaks välja, sest isegi arvesse võttes kogu disrespecti MLS-i vastu, siis terve aeg MLSis mängida on ilmselt tugevam baas, kui Inglise esiliigas pool mängu terve hooaja jooksul mängida. See veel ei tähenda, et ma tahaks Lindpeeri koondises näha. Aga samas mis vahet siin ikka on, mida ma tahan või ei taha, otsuse teeb Rüütli ja ilmselt tribüünil olles Lindperet välja vilistama ka ei hakka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      TV6 sport andis teada, et Lindpere oli juba kell 18:00 Tallinnas. Kuidas meie ajakirjanikud tema naasmise küll maha magasid.
                      Kas siis LA mäng oli ainult vormistamise küsimus ja piletid juba ette ostetud? Tundub nii, et becks ja co peavad võitma sel juhul
                      ja eitsule kallike, inimene õpib kogu elu keep it smile.

                      Kommentaar


                        Kui MLS-i staar Lindpere aitab koondise EM-finalturniirile, siis vähemalt mina unustan kogu negatiivse, tema otsused ja muu sarnase. Finaalturniir on lihtsalt midagi väga suurt ja olulist meie jalgpallis ja iga abikäsi(-jalg) on meile tähtis.

                        Kommentaar


                          parem oleks kui ta kaitsesse ka tagasi töötaks siis oleks tast isegi asja.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                            Kas siis LA mäng oli ainult vormistamise küsimus ja piletid juba ette ostetud? Tundub nii, et becks ja co peavad võitma sel juhul
                            ja eitsule kallike, inimene õpib kogu elu keep it smile.
                            Ma arvan siiski, et TV6 pani lihtsalt pange, muud midagi. Aga äkki sain nende jutust valesti aru?

                            Kommentaar


                              Ilmeselgelt tuli ta omale lepingut teenima. Tähelepanu on ju üüratu meie mängul. Ja see on koht kus on näha kas meil on pussy'd fännid või ultrad ja tõekspidamistega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Ilmeselgelt tuli ta omale lepingut teenima. Tähelepanu on ju üüratu meie mängul. Ja see on koht kus on näha kas meil on pussy'd fännid või ultrad ja tõekspidamistega.
                                Ma arvan, et see mäng (A Le Coq-il ma mõtlen) on nii tähtis, et siin ei hakata oma suhtumist mingisse kindlasse mängijasse välja näitama. Kui tegemist oleks näiteks mingisuguse sõprusmänguga, oleks reaktsioon tõenäoliselt erinev.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X