320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
    Kuidas sa siis nimetad tasustamata tegevust, mis toimub puhtalt lõbu pärast, kuid mis võib ohustada igapäevast palgatööd?
    Koondislastele makstakse ka tasu.

    Kommentaar


      Milleni ma tahtsin jõuda, on üleüldine ühiskondlik hoiak, kus normiks on kogu Eesti pikalt saatmine puhtalt isikliku heaolu nimel. Kui lugeda lehti, lugejate kommentaare ja üleüldist arvamust, siis enamik leiab, et Eesti on s**t paik elamiseks ja ainus võimalus on siit minema pääseda. Näiteks kõik need tuhanded Eesti ehitajad ei panusta meie riiki ei töö ega maksurahaga, muust rääkimata. Nende jaoks on Eesti vaid nimetus passil ja iga nelja aasta tagant laulupeol. Milleks esitada ühele isikule suuremaid nõudmisi kui tervele rahvale? Kas puhtalt seepärast, et jalgpallifännide tuju tõsta? Mõttetu on taga nutta üht neist. Kuid alati tuleb jätta uks lahti selleks hetkeks, kui Eesti riik ja rahvas saab saab talle südamelähedaseks. Meid on lihtsalt selleks liialt vähe, et osa rahvast pikalt saata. Kuid sunnipäraselt ei saa kedagi panna mõnd valdkonda arendama.

      Kommentaar


        kuna valdav enamus rahvast on siiski nõuks võtnud n.ö. sitas suplemise, siis Joll juba on pigem ikkagi erand.

        Et asi väga off'iks ei muutuks, siis soovime tallekesele parimat ning loodame, et ta kodurada ei unustkas, sest vasakujalgsete mängijatega on meil olukord eriti hapu.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
          Kuidas ja millise vea ta siis tegi? Jalgpallurile on klubi töökohaks ja mäng klubi eest töö, mida tehakse eelkõige raha teenimiseks. Kui ta suudab seda teha edukalt enda tasemele vastavas liigas ja teenida selle eest oma ootustele rahuldavalt, siis on ju kõik hästi. Koondises mängimine on eelkõige hobiks. Miks ta peaks hobi nimel loobuma heast töökohast?
          Tänu koondisele ta ongi sinna pääsenud.kui ta oleks vaid Eesti liigas mänginud siis vaevalt ta siit üldse kunagi välja oleks pääsenud.Ajan mina ka suht tihti siin paska suust välja aga no sinu jutt hobist on küll sitt mis sitt!
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Nooh, teoorias on ju tõesti jalgpalluri töö juurde käiv osa ka koondise eest mängimine. Jalkaklubid üritavad küll vastupidist pahatihti suruda, ent ikkagi.

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Tänu koondisele ta ongi sinna pääsenud.kui ta oleks vaid Eesti liigas mänginud siis vaevalt ta siit üldse kunagi välja oleks pääsenud.Ajan mina ka suht tihti siin paska suust välja aga no sinu jutt hobist on küll sitt mis sitt!
              Offtopicuna veidi intriigi punudes küsin, kui paljud siinsest rahvast tegelevad mingisuguse ühiskondliku tegevusega? Kui paljud käivad näiteks umbes kümmekond korda aastas metsa istutamas, vanainimesi üle tee aitamas, graffitit seintelt maha pesemas või midagi muud sellelaadset tegemas, mis otseselt ei kuulu tööülesannete hulka, kuid on ometi üllas ja ilus?

              Minu jutt ju võib sitt olla. Kuid tõmmates veel paralleeli ühiskonnaga, siis riik on näiteks oma rahadega õpetanud välja arstid, kes nüüd saadud teadmiste peal jooksevad esimesel võimalusel Eestist välja. Sama lugu on ka suvaliste kutseharidusega töötajatega, kes nüüd ehitavad Soomes. Kus on nende üllas patriotism? Mis vahet on arstil, kes sai hariduse riigi kulul ja sellega võimaluse leida välismaal töö või Lindperel, kes paistis silma koondises ja teenis sellega võimaluse paista välismaa tööandjatele silma? Ei tasu olla silmakirjalik ja suruda ühele peale seda, mida sageli teistelt ja ka endilt ei nõuta.

              EDIT. Tahtsin veel segaduse vältimiseks öelda, et minu sõnavõtud ei tähenda, et mulle meeldiks tema koondisest kõrvalehoidmine. Kuid ma ei kannata ka sisutut eidelikku vingumist ja silmakirjalikkust.

              Kommentaar


                Millepärast sa võrdled reatöötajat profisportlasega?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Millepärast sa võrdled reatöötajat profisportlasega?
                  A miks mitte? Too siis asjassepuutuvad erisused välja.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Nagu vastusest näha, siis sinu käest ma seda küsimust ei küsinud.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Millepärast sa võrdled reatöötajat profisportlasega?
                      Mida üleüldse tähendab profisport? Sisuliselt ei tähendagi see muud, kui et tema saab jalaga palli tagumise eest raha, keegi teine keevitamise. Lihtne ja loogiline. See on tema töö ja saadud raha eest ostab ta burgerit.

                      Kommentaar


                        mõtlen juba tükk aega millal asi jõuab eetika imperatiivideni, Kanti ja Lacan'i maile.... väga palju vist enam oodata ei tule
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Keegi selle mõtte peale pole tulnud ,et kui Trappatoni käsib Kostja esimeses mängus vigaseks lüüa siis ,kes meil nagu keskväljal toimetama hakkaks ja teda mingilgi määral asendaks ?
                          Ma ei saa Rüütlist üldse aru ,kui mees ütleb ,.
                          ,, ma mäleta ,et meil üks paremaid kesväljamehi USA-s mängib aga mingi kaks aastat üldse mitte mänginud Sishov on kogu aeg meeles.
                          Tarmol on vist katus sõitma hakanud.
                          Juki tuleks praegu iga hinnaga siis tuua ,kas või vägisi.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Vahe on ju ikkagi sees, kas mees tahab mängida või mitte. Kui Joel ei taha, siis jumala temaga. Mees, kes platsil olla ei taha, vaevalt seal midagi suurepärast korda saadab. Seevastu Šišovil võib väga kõva tahtmine olla.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Eks Joel oli 99 % kindel, nagu me kõik, et Eesti alagrupist edasi ei saa. Et aga asi on nii positiivsed pöörded võtnud ja seal paus ka, tuleks tal kiirelt üritada kohapeal auk pähe rääkida, et see on ajalooline moment. Ning olla neis kahes mängus olemas. Tuleks vähemalt üritada...Ta on seal ikka väga hea tööloom olnud, teda oleks tõesti hädasti abiks vaja.
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                                Eks Joel oli 99 % kindel, nagu me kõik, et Eesti alagrupist edasi ei saa. Et aga asi on nii positiivsed pöörded võtnud ja seal paus ka, tuleks tal kiirelt üritada kohapeal auk pähe rääkida, et see on ajalooline moment. Ning olla neis kahes mängus olemas. Tuleks vähemalt üritada...Ta on seal ikka väga hea tööloom olnud, teda oleks tõesti hädasti abiks vaja.
                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Vahe on ju ikkagi sees, kas mees tahab mängida või mitte. Kui Joel ei taha, siis jumala temaga. Mees, kes platsil olla ei taha, vaevalt seal midagi suurepärast korda saadab. Seevastu Šišovil võib väga kõva tahtmine olla.
                                Keeruline küll aga ma olen nii Kasperi kui ka Raivo19 vastusega ühel meelel.Eks see Lindpere hetkel ongi nii vastuoluline isik kes hetkel on paljude silmis äraandja aga samas piisab tal neist kahest mängust osavõtta ja oleks minevik unustatud.
                                JOEL kui sa seda loed siis nüüd on sinus suur võimalus tulnud!
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X