320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti nõme koht on see MLS. Krt Lindperel on ameeriklastega leping läbi aga nagu tema intervjuudest selgub on ikkagi ameeriklastel mingit sõnaõigust tema osas.

    Kommentaar


      Leping oligi 2+1, aga mingi tähtis nina ütles kuskil intervjuus, et räägib Lindperega. Et tema tahaks, et Lindpere jääks aga üldiselt jäi mulje, et kui ikka mõlemapoolset huvi pole, siis vägisi ei hakata kinni hoidma. Ja ei tahaks uskuda kah, et USAs lolli hakatakse mängima.

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Maakera on ju kuuldavasti ümmargune. Keane tuli lihtsalt teistpidi ringiga ja nüüd on tal 2 nädalat jõhker anti-zombi laks sees!
        Algselt postitas Kutt Vaata postitust
        See ongi põhjus, miks ta käsi laiutas? Ta lihtsalt ei teadnud kus ta enam asub?
        Well put, sirs!

        Kommentaar


          Algselt postitas Keiss Vaata postitust
          Keanel ei tundunud väga viga olevat. Või kasutas ta mingeid imetrikke aklimatiseerumisel?
          Laiutas pidevalt käsi. Tundub, et see mõjus.

          Kommentaar


            Tundub, et opratsioon mis oli seotud hingamisteedega, oli vuntside siirdamine.

            Maailma_parim_jalgpallur_vuntsidega.jpg
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Aitab nina kaudu sissehingatavat õhku puhastada, respiraator nö.

              Kommentaar


                Ilmselt võttis pildil olev seltskond osa algatusest nimega Mowember ... kes teab see teab

                Kommentaar


                  Algselt postitas Noonik Vaata postitust
                  Ilmselt võttis pildil olev seltskond osa algatusest nimega Mowember ... kes teab see teab
                  Kas tõesti? Hea, et sa mind valgustasid.
                  Võin ka sulle saladuskatte all öelda, et Movember algab 1 novembril ja lõppeb 30 novembril. Iirimaaga mängides ma küll Jokul mingeid vuntse ei näinud, pole see mingi Movember.
                  Seega on need ikkagi sinna siirdatud. Pidi ta ju minema operatsioonile peale play offe ja see pilt on tehtud 2 detsembril. Kõige loogilisem variant. See BC Kalevi müts on ka ikka väga seks. Kohe näha, et poisil on maitset.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Juki on nii kõva vend, et tema jaoks ei hakka Movember Novembris, vaid siis, kui ta vuntsid kasvatab.
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar


                      kogu see haista gängi outfit on üpris priceless.

                      müts on muidugi lege juba sellest ajast, kui härra oma diivaniga saku hallis käis.

                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Eesti koondise poolkaitsja Joel Lindpere tunnistas oma kunagise Norra klubi Tromsö kodulehele antud intervjuus, et tema inglasest agent on tublisti tööd teinud ning Inglismaa kahe suurema liiga meeskondadest on tema vastu juba huvi tuntud.


                        seostab ennast siis ikka premieri ja championshipiga. äkki sellepärast, et rohkem pappi saada red bulli käest?

                        ja naistele ka midagi. nimelt on detsembrikuu cosmopolitan joeli nunnumeetri arvestuses teiseks hääletanud(esimene on jõuluvana)
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          «Üritan Euroopasse tagasi tulla. Tean, et minu vastu tuntakse huvi, kuid Red Bulls üritab mind endale hoida. Tundub, et nad ei ole minu müümisest huvitatud,» sõnas Lindpere, kes sõlmis 2010. aasta alguses klubiga 2+1 aasta pikkuse lepingu.
                          Varasemalt on Lindpere tunnistanud, et järgmist hooaega silmas pidades on Red Bullsil tema suhtes eesõigus. Ka USA meedias on mitmel korral mainitud, et Red Bullsi üks tähtsamaid ülesandeid saab olema Lindperega lepingu pikendamine.

                          Kas 2+1 leping ei tähenda mitte seda, et mõlemapoolse huvi korral pikendatakse lepingut ning mis on see eesõigus? Seletage rumalale
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Ei tähenda.
                            Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Kas 2+1 leping ei tähenda mitte seda, et mõlemapoolse huvi korral pikendatakse lepingut ning mis on see eesõigus? Seletage rumalale
                              2+1 leping tähendab seda, et 2 aastat kontrahti + 1 aasta kui klubi on mängijast edasi huvitatud (mängijal siin sõnaõigust pole, ta on endiselt klubi omand). Ses mõttes on Red Bullsil eesõigus see aastane lisakontraht välja võtta ja kui keegi üldse Lindperet endale tahab, siis peab üleminekutasu maksma (kui Red Bulls on üldse nõus müüma) nagu ikka need asjad käivad.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                2+1 leping tähendab seda, et 2 aastat kontrahti + 1 aasta kui klubi on mängijast edasi huvitatud (mängijal siin sõnaõigust pole, ta on endiselt klubi omand). Ses mõttes on Red Bullsil eesõigus see aastane lisakontraht välja võtta ja kui keegi üldse Lindperet endale tahab, siis peab üleminekutasu maksma (kui Red Bulls on üldse nõus müüma) nagu ikka need asjad käivad.
                                Euroopas peaks olema ikkagi vastastikune huvi, mis jätkab 2+1 lepingut. USA-s on vist klubil automaatne õigus mängijat endale jätta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X