320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
    Naljanumber, aga miks?
    Kesikud ju võtavad ise ka oma tegevust huumoriga.
    Riisalu ütleb reklaamis hästi: "Ainuke erakond, kellel on huumorimeel" , või midagi sellist.
    Pole mina enne kuulnud, et Riisalu oleks nalja teinud.

    Kommentaar


      Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
      Naljanumber, aga miks?
      ...aga mida see Keskerakond siis nii väga halba on teinud, et kõik aina vihkavad teda?
      nii terav ja rumal küsimus et siia teemasse vastates kuluks mitu lehekülge. ma väga loodan et sa seda küsimust tõsimeeli ei küsinud.

      Kommentaar


        Eile teleekraanil "uusi tegijaid" vaadates tuli vastik maitse suhu... No ei suuda enam Operi tegemisi poolehoiuga jälgida. Ütled Oper, mõtled Keskerakond. Paar nädalat on aega riigikogusse kandideerijate registreerimise lõpuni. Eks siis saab näha, kui põhjalikult Andres oma tagumiku Edgarile müünud on ja kas poiss mängib kõõmaga või mitte.

        Kommentaar


          Algselt postitas tank Vaata postitust
          Eks siis saab näha, kui põhjalikult Andres oma tagumiku Edgarile müünud on ja kas poiss mängib kõõmaga või mitte.
          'Mina K(õõma)ga ei mängi!'
          'Ütle K(õõma)le EI!'
          Rohelisel taustal shampoonireklaamid, suure valge K-ga loomulikult
          Aga üldiselt, saage üle.
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Algselt postitas ek Vaata postitust
            nii terav ja rumal küsimus et siia teemasse vastates kuluks mitu lehekülge. ma väga loodan et sa seda küsimust tõsimeeli ei küsinud.
            No palun, saada kasvõi privaatsõnum, aga seleta mulle kui poliitika võhikule, mida on teinud Keskerakond RIIGILE halba(nende palagan ei lähe arvesse)?
            Mina mäletan, et Mart Laari valitsus müüs Eesti Raudtee maha, aga Keskerakonna kohta ei tule meelde selliseid seiku.
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
              No palun, saada kasvõi privaatsõnum, aga seleta mulle kui poliitika võhikule, mida on teinud Keskerakond RIIGILE halba(nende palagan ei lähe arvesse)?
              Mina mäletan, et Mart Laari valitsus müüs Eesti Raudtee maha, aga Keskerakonna kohta ei tule meelde selliseid seiku.
              sinusugused lähevadki kevadel keskerakonda valima, loe lehti ja ole eesti elugakursis

              Kommentaar


                Ma saan aru, et keskmise jalgpallifänni huvides on karjuda kätt loopides ühele juhile elagu jne jne, kuid Eestis valitseb õnneks/kahjuks demokraatia, mille osaks on ka inimese enda õigus valida, mida ja keda ta toetab, kuhu erakonda kuulub jne. Seega, kui Oper läks keskidesse, siis las ta läks. See, kui hr. Alecoqq valib keskid, siis las ta valib. See pole ausalt öeldes mitte kellegi teise asi. Mingi isamaliidulike loosungite karjumine on minu arvates sama nõme, kui keskide poliitika pakkuda enne valimisi kommi ja 500-t eeku. Aga kui teie valite Isamaliidu, siis see on ka puhtalt teie enda asi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                  sinusugused lähevadki kevadel keskerakonda valima, loe lehti ja ole eesti elugakursis
                  Ma ei ole kesikute pooldaja, aga see käib ikka tõsiselt mulle pinda, kuidas kõik mõnitavad neid kes Keskerakonda astuvad. Kui lugeda Delfi kommentaare mõne Operi teema kohta, siis 90% on seal alati Keskerakonnaga seotud - K-Oper jne.
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    selline huvitav fakt Operi kohta et 1992/93 mängis ta EMV Lasnamäe Sportmängude Kool - Pantrid eest

                    Kommentaar


                      Ja huvitav küll miks mõnitatakse Keskerakonda astujaid? Täiesti teenimatult näidatakse näpuga inimestele, kes omakasupüüdmatult riiki ja juhti teenida tahavad.

                      Keskerakond on ju tore:

                      tahavad tõsta riigiametnike palku (majandusanalüütikute arvates tähendab see küll Eesti majanduse kokkukukkumist, aga see on väike hind 25 000 kuupalga eest),

                      tahavad astmelist tulumaksu (majandusanalüütikute arvates põhineb Eesti majanduse edu lihtsal ja ühetaolisel maksustamisel, aga mida nemad ka riigi valitsemisest teavad. Rikastelt tuleb ju raha ära võtta.

                      saada sõbralikult läbi Venemaaga (50 aastat ei okupeerinud meid ju venemaa, vaid CCCP ning need ajad on ju ometi möödas. Venemaa saab ju kõikide oma naabritega hästi läbi, seal valitseb suurem demokraatia kui Eestis ning endised KGB tegelased on riigitüüri juurest minema pekstud)

                      Aitab kah, sain iroonia mürgituse

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                        Ma ei ole kesikute pooldaja, aga see käib ikka tõsiselt mulle pinda, kuidas kõik mõnitavad neid kes Keskerakonda astuvad. Kui lugeda Delfi kommentaare mõne Operi teema kohta, siis 90% on seal alati Keskerakonnaga seotud - K-Oper jne.
                        Kas siis keskerakondlase keskerakondlaseks kutsumine om mõnitamine

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tank Vaata postitust
                          Kas siis keskerakondlase keskerakondlaseks kutsumine om mõnitamine
                          Ma ei tea, siis kui juttu on et Oper soovib Eurosarja Rodaga jõuda , siis on küll suht teemasse minu arust kommentaarid nagu sellised kommentaarid
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            Kas saaks kuidagi nii, et selles teemas rohkem kellegi poliitilise kuuluvuse üle arvestust ei peeta?

                            Dannar juba ütles ära, miks sellest rääkimine nõme on. Paganat sõnadega kristlaseks ei muuda ja... seega pole vahet, mida keegi arvab. Poliitsõneluseks on muud kanalid.

                            Soccerneti foorum võiks jääda apoliitiliseks ja keskenduda siin teemas Operi sportlikele saavutustele. Eelkõige sellepärast me seda teemat ju loeme ja siia kirjutame.

                            Kommentaar


                              Olen nõus, et sport ja poliitika tuleks lahus hoida. Kui aga sportlane sellega ise hakkama ei saa, siis ei näe küll mingit põhjust, miks foorumis sellest kirjutada ei tohi. Põhjuseks oli ju valmisreklaamis ilmumine ehk ikkagi Operiga seotud uudis. Olen kindel, et foorumis leiaks kajastamist ka see, kui Oper oma naist peksaks, purjus peaga autoga sõidaks või esineks saates "Tantsud tähtedega". Järgmine kord saame erakondlikkust kuuluvusest lugeda siis, kui valimisnimekirjad kinnitatud.
                              Peace!

                              Kommentaar


                                Kas sportlane pole siis inimene, kellel on vabalt õigus otsustada oma eraelu ja poliitiliste eelistuste üle? Avaliku elu tegelane ta on, aga see ei tähenda, et ta peaks olema kõigi omand ning ise ei võiks ta mitte millegi üle otsustada. Oper läks keskidesse, siis las läks, enda asi ju puhtalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X