320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper (134/38)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Oper on igatahes mängus ja esimese poolaja pidas vastu. 0-0 seis.

    Utrechti vastu jäigi Opil väravad löömata ning lisaks suutis ta kollase kaardi ka teenida.
    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      Algselt postitas vtp Vaata postitust
      Oper on igatahes mängus ja esimese poolaja pidas vastu. 0-0 seis.
      mängu seis jäigi 0 - 0
      karm värk on see jalgpall

      ja ega see elu ka parem pole

      Kommentaar


        Pljääd ma ütlen, vaatan siin rahulikult youtube'ist Opi kotte ja mis salata, liiga hea püss on paremasse installeeritud.
        Last edited by Raix; 10.05.07, 15:45. Põhjus: Kuna tehti kiirematsorti MMF friisom, siis võitis paanikasektsioon, kes suudab ennast ise üleskütta, mitte millestki.
        The other line moves faster.

        Kommentaar


          Algselt postitas Raix Vaata postitust
          Hommikukohvi kõrvale siis selline uudis: Marge ja Andres on head sõbrad
          Sarnaselt poliitikajuraga siin teemas kutsun üles ka seda uudist mitte kommenteerima. Kuna tegemist lisaks OT-le ka sügavalt isikliku asjaga. Kes muidu ei suuda, siis minge Delfisse.

          Kommentaar


            Algselt postitas ak Vaata postitust
            Sarnaselt poliitikajuraga siin teemas kutsun üles ka seda uudist mitte kommenteerima. Kuna tegemist lisaks OT-le ka sügavalt isikliku asjaga. Kes muidu ei suuda, siis minge Delfisse.
            Sorry, aga ma teen seda, kuna leian, et see suudab edasist diskussiooni lühendada.

            Lugesin originaalartikli (SLÕ) läbi ja pean ütlema, et see on puhas palju kära eimillestki lugu. Andrese ja Marge kooselu läbi? Nad on juba poolteist aastat eri paigus elanud, mitte mingit uudist pole taga. On võetud lihtsalt mõned Marge Rahu tsitaadid selle kohta kui palju nad omavahel suhtlevad ja loodud mingi "uudis". Tüüpiline kollasuse võidukäik.

            Kordan, mitte mingit erilist uudist pole taga, Sopaleht ilmselt lootis, et eestlased ja venelased lähevad 9. mail kaklema, et sellest esikaanelugu teha, aga kuna seda ei toimunud oli vaja mingi mull üles puhuda.

            Kommentaar


              Ühtin üleskutsega, et see pole teema, mida kommenteerida, ise rohkem ei kommenteeri.
              Tänud Lenc, sa oled üks väheseid, kes asjast õigesti aru saanud. See pole mingi saladus, et me ei ela koos ja sellise elumudeli juures ongi suhte aluseks eelkõige sõprus. Vaatamata minu palvele, et mitte sellist mõttetut lugu teha, lükati asi ikkagi esikaanele. Siinjuures mainiksin ära, et ilmunud esikaaneloo eest tuleb tänada ka ühte inimest, kes siingi foorumis käib mõnikord.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mrg Vaata postitust
                Ühtin üleskutsega, et see pole teema, mida kommenteerida, ise rohkem ei kommenteeri.
                Tänud Lenc, sa oled üks väheseid, kes asjast õigesti aru saanud. See pole mingi saladus, et me ei ela koos ja sellise elumudeli juures ongi suhte aluseks eelkõige sõprus. Vaatamata minu palvele, et mitte sellist mõttetut lugu teha, lükati asi ikkagi esikaanele. Siinjuures mainiksin ära, et ilmunud esikaaneloo eest tuleb tänada ka ühte inimest, kes siingi foorumis käib mõnikord.
                urmar??

                ..........

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mrg Vaata postitust
                  Ühtin üleskutsega, et see pole teema, mida kommenteerida, ise rohkem ei kommenteeri.
                  Tänud Lenc, sa oled üks väheseid, kes asjast õigesti aru saanud. See pole mingi saladus, et me ei ela koos ja sellise elumudeli juures ongi suhte aluseks eelkõige sõprus. Vaatamata minu palvele, et mitte sellist mõttetut lugu teha, lükati asi ikkagi esikaanele. Siinjuures mainiksin ära, et ilmunud esikaaneloo eest tuleb tänada ka ühte inimest, kes siingi foorumis käib mõnikord.

                  Marge, palun abiellu minuga !
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Oi kui romantiline!
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                      urmar??

                      ..........
                      Tean küll, et lihtsameelne oled , aga ära liiga lolle järeldusi ka tee.

                      Kommentaar


                        Jätke lollid naljad, reaalsus on selline, et Andres Oper ei osale järgmistes rahvuskoondiste mängudes, ja leidke Eesti koondisele kiiresti väravalööja.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lennat Vaata postitust
                          Jätke lollid naljad, reaalsus on selline, et Andres Oper ei osale järgmistes rahvuskoondiste mängudes, ja leidke Eesti koondisele kiiresti väravalööja.

                          Eestimees juba otsib
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lennat Vaata postitust
                            Jätke lollid naljad, reaalsus on selline, et Andres Oper ei osale järgmistes rahvuskoondiste mängudes, ja leidke Eesti koondisele kiiresti väravalööja.
                            ma arvan et Drago sobix kui ta muidugi vigastusest paraneda suudab

                            Kommentaar


                              täna siis korduskohtumine Utrchtiga kell 20.30 eesti aja järgi

                              Kommentaar


                                Nii Roda juhib.Peame pöialt, et nii jääbki.

                                Kes lõi? Loomulikult OPER

                                Kommentaar

                                Working...
                                X