320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • cyrusvk
    replied
    Täna pole teda LiveScore andmetel isegi pingil mitte. Kas probleem on milleski muus või on klubi otsustanud ta nurka visata, kuna augustis ehk liigub Iisraeli niikuinii?

    Leave a comment:


  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    Harri Ojamaa: pakkumine Beitarist Henrikule on tõde ja on hea, aga laenuleping on pikkem kui juuni lõppuni.

    Leave a comment:


  • Tom K
    replied
    Pidevad jamad UEFA-ga ning fännid, kes põletavad maha klubi peakontoreid, sest klubi palkas moslemitest mängijad. Tänan ei.

    Leave a comment:


  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
    Ma olen suhteliselt kindel, et Ojamaa Iisraeli ei lähe.
    Jah, ma ka ei usu see pole talle mingi valik. Agent juba kord eitas. Aga suur probleem on alati see ülemineku kuulu.
    Legia ei taha raha kaotada, aga ma arvan et lõpus, ikka kaotab. Tehakse veel paar laenulepingut ja Juuni 2016 good bye.

    Leave a comment:


  • terrorwheel
    replied
    Ma olen suhteliselt kindel, et Ojamaa Iisraeli ei lähe.

    Leave a comment:


  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    Jälle huvi Iisraelist

    Leave a comment:


  • hullmar
    replied
    Algselt postitas kampsun Vaata postitust
    Idees kiirust on ning palli suudab väga kiiresti üle tuua. Võib-olla tõesti pole ta õiget positsiooni leidnud veel. Wingerina väga resultatiivne pole olnud. 2 väravat ja 8 assisti Legias.
    See on minu arvamus täiesti aga ma ise arvaksin, et ta oleks suurepärane 4321 formatsioonid olles tipuründaja kõrval, keskvälja tuumikus saaks kostja olla, kes suudaks palli üle sööta ojamaale, kes viib palli vastase värava alla ja siis peaks tipuründaja ja ta paremal olev mängija kastis olema juba, kellele edasi anda, sellised kontrarünnakud oleks minu arvates päris head

    Leave a comment:


  • kampsun
    replied
    Idees kiirust on ning palli suudab väga kiiresti üle tuua. Võib-olla tõesti pole ta õiget positsiooni leidnud veel. Wingerina väga resultatiivne pole olnud. 2 väravat ja 8 assisti Legias.

    Leave a comment:


  • nike
    replied
    Ja võiks koondises rohkem kasutada teda.Kui on vormis siis päris asjalik.

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Selle video järgi ütleks, et tipuründaja kasutamine pole just kõige mõistlikum. Pigem sobib ründavaks poolikuks ja söödu andjaks.

    Leave a comment:


  • atsetoon
    replied
    see on see mees kes mitte kunagi kellelegi ei sööda? ja kes koondises koguaeg pingil on, sest "talendikamad" on ees?

    Leave a comment:


  • kuuraa
    replied
    Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
    Üks maruhea videokokkuvõte Ojamaast Legias.

    https://www.youtube.com/watch?v=8G_t...Q&spfreload=10
    tõesti päris hea. loodame, et ojamaa ka koondises saab mängu käima!

    Leave a comment:


  • terrorwheel
    replied
    Üks maruhea videokokkuvõte Ojamaast Legias.

    Legia Warsaw (Football Team), Henrik Ojamaa (Football Player), Football (Interest)

    Leave a comment:


  • Linnupoja
    replied
    2 väravat ja vaikus

    Leave a comment:


  • terrorwheel
    replied
    Ojamaa Tromso vastu algkoosseisus, alustas nr10 koha pealt, viimased minutid käivad, Sarpsborg juhib 1:0

    Leave a comment:

Working...
X