320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • bubbles
    replied
    Jutt väga õige. Ojamaa on tõesti selline kellele meeldib vastast ette võtta. Kasti istuma ta ei sobi. Motherwellis õnneks ta praegu põhimees, kuid võiks loota et ta aste kõrgemale juba saaks.

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Kui ma esimesi mänge Legia eest vaatasin, siis mul jäi mulje, et on üsna kehv valik sattunud meeskonna mängu mõttes. Mängisid too hetk enamasti positsiooni rünnakut ja valdasid palju palli ehk vastupidine mis sobib Ojamaa stiiliga (või vähemalt mul on selline mulje jäänud). Ojamaa minu arvates vajab ruumi ja kiiresti kaitsest rünnakusse minekut. Kuskil kastis istumine vist talle väga ei sobi. Minu arvates suudaks mängida küll kõrgemal tasemel aga võiks olla mingi meeskond kelle mängu mustrisse ta sobib.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Tase, tase, tase. Šoti liiga võib rootslastest ja ükskõik mis näidetest maha ju jääda, kuid tegemist on ikkagi liigaga, kus eesti poiss saab mängida ja on meeskonnas ka keegi. Meil on koondise ühes otsas kodumaa klubide mängijad(madalam tase), teises käputäis välisklubides mängivaid mängijaid (kõrgem tase) ja seal vahepeal ilge hunnik tasemeotsijaid( mängupraktika puudumine ehk mitte mingisugune tase). Need, kellele mitte miski ei kõlba aga oma varsa aruga otsitakse " head liigat ja oskustele vastavat lepingut". Teisisõnu muinasjuttu.
    Minu poolest võib Ojamaa Motherwellis aastaid tükki viis ka mängida, kui see aeg seal tõepoolest on asja ette läinud.

    Leave a comment:


  • Felipe
    replied
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    minumeelest sai ojamaa ikka väga palju hagu alla ebaausalt.
    Saigi, õhtuleht näiteks mainis, et ebaõnnestunud hooaeg oli tal Legias, aga see ju vale. Ebaõnnestunud oli Zenjov Blackpoolis. Legia tasemega klubis tulla Poola meistriks mängida kõikide liigade peale ligi 50 kohtumist hooajal, see on väga hea tulemus. Ebaõnnestunud inimesed selles satsis sellist rolli ei mängiks. See kui mees ei saa mängida temale sobival positsioonil on juba treeneri valik aga Henrik andis endast ikkagi kõik antud hooajal.

    Leave a comment:


  • Linnupoja
    replied
    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ausalt öeldes, siis täpselt seda saigi silmas peetud. Nagu nägime, siis kahjuks ka Poola tipp jäi Ojamaa jaoks pisut tugevaks. Ma ei kujuta hetkel isegi ette, kuhu ta Šotimaalt edasi (taseme poolest) võiks liikuda nii et mänguaeg väga ei kannataks.
    minumeelest sai ojamaa ikka väga palju hagu alla ebaausalt.

    Leave a comment:


  • Mask
    replied
    Algselt postitas eika
    Kui korraliku tasemega liiga all oli silmas peetud"Parem kui mängida Eesti või Soomes", siis seda muidugi.
    Ausalt öeldes, siis täpselt seda saigi silmas peetud. Nagu nägime, siis kahjuks ka Poola tipp jäi Ojamaa jaoks pisut tugevaks. Ma ei kujuta hetkel isegi ette, kuhu ta Šotimaalt edasi (taseme poolest) võiks liikuda nii et mänguaeg väga ei kannataks.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ma usun ja loodan, et Ojamaa on ka hooaja teise poole Motherwellis, ja siis vaatab suvel edasi. Hetkel pole küll mõtet muuta asju, mis töötavad. Üks väheseid koondislasi ikkagi, kes hetkel stabiilselt mänguaega saab korraliku tasemega liigas. Poola naasmisse ma ei usu. Vähemalt mitte Legiasse.
    Milles see korralik tase avaldub? Lähtudes näiteks UEFA Country Coefficentidest (maitse asi, aga minu meelest üsna pädev tasemenäitaja) on Šotimaa liiga igasugustest Rootsidest, tšehhidest, Taanidest ja Valgevenedest tagapool. Ning seda isegi olukorras, kus Celtic on korralikult tootnud. Hibernian sai eelmisel aastal Euroopas Malmölt taha, St Johnstone eelmisel aastal Minskilt ja sellel aastal slovakkidelt, Motherwell eelmisel aastal Kubanilt ja sellel aastal Islandlastelt. Üsna nukker ju? Et ma sellelt baasilt küll ei julgeks öelda, et Šoti liiga midagi erilist on. Pigem vastupidi.

    Kui korraliku tasemega liiga all oli silmas peetud "Parem kui mängida Eesti või Soomes", siis seda muidugi.

    Leave a comment:


  • Mask
    replied
    Ma usun ja loodan, et Ojamaa on ka hooaja teise poole Motherwellis, ja siis vaatab suvel edasi. Hetkel pole küll mõtet muuta asju, mis töötavad. Üks väheseid koondislasi ikkagi, kes hetkel stabiilselt mänguaega saab korraliku tasemega liigas. Poola naasmisse ma ei usu. Vähemalt mitte Legiasse.

    Leave a comment:


  • priity
    replied
    Esmaspäevane Przeglad Sportowy ("Spordiringvaade") arvab poola keeles järgnevat (allikas: http://legia.com/aktualnosci/poniedz...prasie-45147):
    Ojamaa nie wrķci: - Estończyk powinien stawić się na treningu Legii 1 lutego, bo jego umowa z Motherwell obowiązuje do końca stycznia. Dla Ojamy brakuje jednak miejsca w koncepcji trenera Berga. Nie miałby żadnych szans w rywalizacji z zawodnikami, ktķrzy obecnie są do dyspozycji norweskiego szkoleniowca. Poza tym niezwykle istotny jest jego charakter. W Warszawie nikt nie wierzy, że piłkarz wrķciłby do Legii odmieniony. Dlatego działacze robią wszystko, by zimą pozbyć się skrzydłowego. Najbardziej prawdopodobną opcją jest przedłużenie wypożyczenia do końca sezonu. Trenerzy oraz szefowie Motherwell są zadowoleni z postawy Estończyka i chętnie by go wykupili, ale problemem są pieniądze. Szkotķw nie stać na transfery gotķwkowe.

    Ehk siis kokkuvõttes ei ole Legias keegi huvitatud Ojamaa naasmisest ning loodetakse, et šotlased ta hooaja lõpuni laenule võtavad - ostutehinguks Motherwellil polevat lihtsalt vahendeid.
    Kui nüüd Ojamaa vaatevinklist asja vaadata siis Legias pandi ta 4-2-3-1 formatsioonis mängima ääreründaja positsiooni, mis talle kokkuvõttes väga ei sobinud. Hetkel on tipuründaja ja ründava pooliku kohtadel ees mitu mängijat, kes on oma rolli igati õigustanud - Duda (objektiivselt võttes Henrikust kindlasti tehnilisem ning mitmekülgsem mängija), Radovic, Sa, Saganowski. Ehk mõningane lootus oleks saada mänguaega nagu vanasti äärel, kuid sealgi on terved Kosecki, Kucharczyk, Zyro ning Arsenali poolt huviga jälgitav Bielik. Siiski olevat nii Kucahrczyk kui ka Zyro ka võimalikud üleminekuaknas lahkujad.
    Nii et ma pigem arvakasin ajakirjanikega samamoodi - Legia Ojamaast praegusel hetkel huvitatud ei ole ning laenu- või üleminekupakkumisele kätt ette ei paneks.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    kuidas hetkel on Legias vigastustega lood? Kas on varianti,et kuu aja pärast Ojamaa poola tagasi siirdub?

    Leave a comment:


  • powerplay
    replied
    Tundub, et šoti liiga tase on parajalt hea Eesti jalgpallurite jaoks. Saavad regulaarselt mänguaega ja teevad seal ka tegusid. Paraku sel hooajal Motherwell ei suuda end kuidagi käima saada. Loodame, et uuel aastal uue hooga.

    Leave a comment:


  • Mask
    replied
    Uus peatreener Baraclough alustas võidukalt, kui võõrsil saadi John Suttoni väravast jagu St. Mirrenist. Tõsi St. Mirren mängis 70 minutit ühemehelises vähemuses, kuna vanameister Steven Thompson sai 19. minutil punase kaardi vea eest Mark O'Brieni vastu. Ojamaale läks kirja terve mäng ning oli ta osaline ka Suttoni värava ülesehitamisel.

    Leave a comment:


  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    Milline treener on Ian Baraclough saate lugeda läbi Keith O'Dwyer sõnad. Keith on endine Iirimaa klubi (Sligo Rovers) töötaja ja oli seal kui Baraclough tõi klubile 3 tiitli.

    Keith kirjutad Rumori eest 'Radio Ireland' blog'is, uudised ja vaatenurgad Iirimaa jalgpallist.

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    video ka siis väravast:

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Kui palju tal nüüd üldse lepingut järel on Legiaga?
    2016 a. juulini.

    Leave a comment:

Working...
X