320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nuuja kes seda võistlust juhib siis??Ma loodan ka et Ojamaa selle lepingu saab ikka

    Kommentaar


      Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
      Nuuja kes seda võistlust juhib siis??Ma loodan ka et Ojamaa selle lepingu saab ikka
      Niipalju me oskame öelda, et sina seda ei juhi, koguni oled vist viimasel kohal Ojamaa sugust vaevalt Derby raisku laseb

      Kommentaar


        Jaa ma tahtsin just eelmisesse postitusse panna et ma vist päris esimene pole no aga ma ei kirjuta ju nii hullult et ma päris viimane ka oleksin oeh loodame parimat kes teab mis neil ka pähe võib lüüa

        Kommentaar


          küsiks veel üle (kui juba küsitus on), et millal see lepingu saamine või mitte saamine kõige hiljemalt juhtuda võiks?

          Kommentaar


            Algselt postitas willane Vaata postitust
            küsiks veel üle (kui juba küsitus on), et millal see lepingu saamine või mitte saamine kõige hiljemalt juhtuda võiks?
            Minu arust oli juttu siis, kui Ojamaa 18 saab(20. mai).

            Kommentaar


              ootame põnevusega:P

              Kommentaar


                Annab oodata
                Macheser United
                Roda
                AC Milan

                Kommentaar


                  Therams.co.uk foorumis väidetakse, et Ojamaa sai aastase lepingu.See info pole loomulikult veel ametlik.

                  http://forums.therams.co.uk/thread.j...26824&tstart=0

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
                    Therams.co.uk foorumis väidetakse, et Ojamaa sai aastase lepingu.See info pole loomulikult veel ametlik.

                    http://forums.therams.co.uk/thread.j...26824&tstart=0
                    kuradi super oleks kui see tõsi oleks!
                    Ootame ametlikku kinnitust!
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      No kuulge, see ju lollilegi selge, et Ojamaa saab lepingu. Ei maksa imestada väga. Ojamaa on tubli.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=321650 natuke kollast sousti..aastase lepingu...kahtlane

                        Kommentaar


                          Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                          vaatan, et Järvala on lõpuks Ojamaa kätte saanud ja sisuliselt Ojamaa kinnitab kuulujutte. Derby on talle pakkunud aastast lepingut ainult, et allkirju pole paberitel veel all ja asi pole ametlik.

                          Palju õnne vms.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            Palju õnne vms.
                            Ai, pagan, nüüd saab lausa äkki U-21 koondisesse juba. Great success.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Ai, pagan, nüüd saab lausa äkki U-21 koondisesse juba. Great success.
                              Ouoo Martin, hoia oma hobuseid. Las mängib enne ikka aastake-paar Derbys põhis. A ma usun, et poisil tulevikku on ja mingi 3-4 aasta pärast võib teda juba mõnes põhikoondise sõprusmängus Zenjovi kõrval pingil näha. Ja sealt edasi tuleb kogemus juba mühinal - vaatavad, teevad märkmeid, õpivad Neemelolt viimistlemist ja Viikmäelt võitluslikkust...

                              Kommentaar


                                Kõigepealt jõudku mõne Taani esiliiga klubi duublisse ja siis hakatakse alles vaatama kas saab koondisse.
                                JK Liverpool Pub

                                Kommentaar

                                Working...
                                X