320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Mis minu kommentaaris huvitavat oli? Nii on see alati olnud, et nimetatakse koondisesse, keda nimetatakse, virisejaid on ikka. Või mäletad sa mõnd erandit?
    Pead kõiki küsimuste esitajaid virisejateks? See Rüütli esimene seletus jätab mulje, et ta ei oma koondislasest piisavat infot või lihtsalt hämab.
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
      See Rüütli esimene seletus jätab mulje, et ta ei oma koondislasest piisavat infot või lihtsalt hämab.
      Õige, kogume nüüd allkirju, et ta koondise tüüri juurest vallandataks! No kaua võib! Toome jälle mõne Viggo siia rombi juurutama.

      Küsin sinult siis teisiti, kui sulle sõna "virisejad" ei meeldi, et kas neid küsimuste küsijaid pole igakord olnud kui koosseis nimetatakse?
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Kas tõesti Londak on peajagu üle nii Pareikost kui Kotenkost???

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Õige, kogume nüüd allkirju, et ta koondise tüüri juurest vallandataks! No kaua võib! Toome jälle mõne Viggo siia rombi juurutama.

          Küsin sinult siis teisiti, kui sulle sõna "virisejad" ei meeldi, et kas neid küsimuste küsijaid pole igakord olnud kui koosseis nimetatakse?
          Loomulikult on ja see kuulub normaalse jalgpallikultuuri juurde.
          Mina isiklikult olen küll väga vähe 'virisenud'. Praeguse juhul ei meeldi aga näiteks see, et kui tegelik põhjus Londaku mittekutsumiseks oli see Kasahhi-mängu juhtum, siis oleks Rüütlil olnud õigem kommentaarist loobuda (selle asemel, et näidata oma ignorantsust või lihtsalt valetada). Ehk seda võib nimetada ka (EJL-i) PR-bläkiks.
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
            ...kui tegelik põhjus Londaku mittekutsumiseks oli see Kasahhi-mängu juhtum...
            Mis juhtum?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Mis juhtum?
              Täpselt kuu aega tagasi ravis Londak seljavigastust. Ta koduklubi Bodø Glimti tohtrid soovitasid: pole mõistlik koondisemängule Kasahstani vastu minna.

              "Helistasin koondise juhtkonnale ja teatasin, et ei saa tulla. Mõttetu olnuks end sellises olukorras lõhkuma hakata. Ma ei saanud isegi siin koos meeskonnaga harjutada," selgitas Londak ega tahtnud mingil juhul uskuda, et too juhtum võis nüüdsele kuidagi mõju avaldada.



              Kasahstaniga mängiti 11.02. Viis päeva hiljem mängis Londak klubi eest treeningmängus.
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Kas teil on muidu ametlik kutsutute nimekiri olemas?

                Kommentaar


                  Üleeile teatas Rüütli Õhtulehele, et saadab kutse Sergei Pareikole, Artur Kotenkole ja Mihkel Aksalule
                  Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                  Kommentaar


                    väga hea, kui on nii paljude väravavahtide seast valida.
                    valikust välja jäänud teevad usinasti trenni, 0-mänge oma koduklubi eest ja saavadki uue võimaluse Eestit esindada

                    Kommentaar


                      Aga mis siis, kui Rüütli hämab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        Aga mis siis, kui Rüütli hämab?
                        Aga miks ta peaks hämama?

                        Kommentaar


                          Sest Miko kui Flora uus president teab koondise tegelikku koosseisu..

                          Kommentaar


                            Kui ta juhtubki hämama, siis on see ju naeruväärne põlveotsas nokitsemise mentaliteet ja see ju suht haige...
                            Istuvad Pohlakuga Arenal saunas ja itsitavad omavahel... hihihiii küll ma olin vaimukas ja kõik läksid pöördesse
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust

                              Ajakirjanik: Miks Londakut kutsutud ei ole?
                              Rüütli: Ma eelistan mängijaid, kel on mängupraktikat.
                              Ajakirjanik: Londak on 4 mängu järjest mänginud, aga Kotenko on pingipoiss.
                              Rüüti: Ma ei viitsi kommenteerida.
                              No selline mees ongi meie peatreener.selle viimase vastusega tegi mees ennast täis.tegelt mees ei viitsinud Londakule helistada.tema lihtsalt ei viitsi
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                No selline mees ongi meie peatreener.selle viimase vastusega tegi mees ennast täis.tegelt mees ei viitsinud Londakule helistada.tema lihtsalt ei viitsi
                                Mis teha majanduskriis, "rüütel" saab ju nii "vähe" raha olles kahes kohas peatreener ja kõneaega ei jagu ju ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X