320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  krt Rüütli oleks võinud ikka Pohlaku pikalt saata.krt koondise peatreener ei tohiks klubi juhendada
  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
  Ott Järvela

  Kommentaar


   [QUOTE=budulojus;967119]krt Rüütli oleks võinud ikka Pohlaku pikalt saata.krt koondise peatreener ei tohiks klubi juhendada[/Q


   Nõuestun

   Kui tal on nii väga mingit klubi juhendada siis võtku mõni väiksem klubi näiteks tulevik vms.

   Kommentaar


    :S .

    Ülinõme :S .

    Kommentaar


     nüüd ütlen siis seda mida poleks kunagi uskunud.
     tarmo rüütli on mõtetu mees.

     Kommentaar


      huvitav, et jälle on jah floral ja koondisel sama peatreener, asjad nagu ei edene siin eestimaal. Oleme samas sitatsioonis nagu kunagi.
      Huvitav kui Floral läheks nüüd see aasta ülihalvasti, jääksid kuuendaks, kas siis Rüütel saaks kohe koondise troonilt ka kinga ?

      Kommentaar


       Kus vingujad siis olid, kui Rüütli korraga Levadia ja koondise tüüri juures oli?
       I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

       Kommentaar


        Algselt postitas ballack
        Ving-ving-ving.

        Kadedus on eestlase põhiline iseloomustus.
        wow. Ja mille üle ma/me su arust siis kadedad oleme?

        Kommentaar


         muud polegi kui, et kahju vaadata kuidas inimene meeletult oma sõnu sööb ja enda veendumustele vastu hakkab aga nagu üeldakse - igaühel on oma hind.
         BVB - Vaprus

         Kommentaar


          Pettunud jalgpallifänn üritas enesetappu
          ma juba mõtlesin et....

          Kommentaar


           Pole üldse rahul selle asjaga, võiks siis ju Flora noored ja tüdrukud ja kõik ka endapeale juba võtta. Ja veel välismaale ka treeneriks!

           Kommentaar


            Algselt postitas ballack
            On seda raske siis mõista, et sinu puhul see, et Rüütli Kalevit ei juhenda?
            No vot see on küll üks võimas tarkusetera, sa psüholoogiks ei taha hakkata, sest tundub, et sa tunned inimesi nii hästi D: .

            Kommentaar


             Algselt postitas ballack
             Rohkem ei hakka sellel teemal rääkima kuna vingumine-kadetsemine kestab ikka edasi niikaua kuni FC Flora ja Pohlak eksisteerivad.
             Ja mis võiks olla siis minu motivatsioon vinguda ja OLLA TÄIELIKULT PETTUNUD OMA LEMMIKKLUBI tegevuses.
             Toon siia vaid mõned aspektid, mis asja juures mulle ei meeldi, kõik ehk ei ole paljude jaoks olulised, kuid ma üritan avada enda vastumeelsust olukorrale siis.

             1. Flora on profiklubi ning profiklubi treenimine ja juhendamine nõuab täielikku pühendumist. Ei ole mõeldav olukord kus näiteks teisipäeviti ja neljapäeviti on treeneril tegemist hoopis koondise asjadega.

             2. Vaikselt on see ka esimese punktiga sarnane, kuid teisest küljest. Ehk koondise vaatenurgast. Kui koondisetreener on hõivatud klubi treenimisega, siis kust peaks tulema see aeg, mille ta pühendab koondisele? Mängijate jälgimisele, treeneritega suhtlemisele ning ka koondise teiste treeneritega plaanide ja strateegiate koostamisele.
             Ka välismaistel meestel peaks aeg-ajalt silma peale viskama. Kui mitte neile, kes meie vutiparemikku kuuluvad (nagu Klavan, Oper, Piiroja), siis vähemalt sellised mehed nagu Neemelo, Viikmäe, Post, Zenjov jne vääriksid kindlasti seda võimalust, et treeneril oleks selge üevaade meeste võimetest ja vormist. Näiteks Udu toomine koondise juurde viimati oli suhteliselt arulage siiski.

             3. Rüütli enda sõnad ja nendest taganemine. Mees on ju ise öelnud, et paratamatult pole ta valikutes vaba, kui peaks juhendatama klubi ja koondist üheaegselt. Aumees ta pole ja kui ta juba tõdenud on, et nii läheb töötamine keeruliseks, siis millest veel rääkida.
             Samuti on Pohlak ju sarjanud Rüütlit, kui tallalakkuja ja selgrootu jobu. Nüüd aga suured semud ja vana vimm unustatud... Aga noh see suht ongi nagu Aivar Pohlaku stiil.

             4. Levadale "ärapanemine". Ehk konkurendi oskuslik nõrgendamine. Okei, saime korraliku(ilmselt parima eestlasest treeneri) omale koondise etteotsa ja Levada leppis kaotusega. Kuid sujuvalt sama mehe liigutamine siis konkureeriva klubi pingile on ju tegelikult ikkagi inetu ja äärmiselt kahetusväärne lugu.
             Eelkõige võib selline tegutsemine eemale tõugata potensiaalseid sponsoreid. Lugu anna ju selge signaali, et aumehi siin alal väga palju ei leia ja sõnu süüakse samuti päris aplalt.

             5. Argument, et nii on ainuõige väikeriigile. Pjipers ja Starkovs on väga õiged mehed seda juttu kindlasti ajama Mõlemad on just sellise stiiliga harjunud ja tegutsenud ning reaalselt neil puudub kogemus teistmoodi olukorrale. Aga mida võiks arvata Islandi, Montenegro, Gruusia jne pisemate vutiliidrid, miks seal samamoodi siis ei talitata?
             Küllap ikka on konkurents edasiviiv jõud Ja olukord kus koondisetreener on mõne klubi treener ainult lämmatab seda konkurentsi. On ju eeldada ka seda, et siis hakatakse taas eelisarendama just sedasama koondisetreeneri klubi.
             Üldiselt on see läbitud etapp, ma ei kujuta ette miks peaks me tagasi astuma, edasimineku asemel.

             6. Säästab raha?! Flora ja EJLi rahakott EI TOHI, EI SAA, EGA OLE MÕELDAV ühena. Seega ei saa mingist säästmisest juttu ollagi. EJL maksab koondise treenerile palka ja Flora oma treenerile. Kust siin sääst tuleb?
             Kõik muud klubid, ka amatöörid, saavad enesele korraliku treeneri palkamisega hakkama, aga suur ja vägev ning majanduslikult üliheas seisus (Pohlaku enda sõnad) olev Flora ei saa? Vägagi veider, eksole.

             7. Talendi raiskamine? (vist urmar kasutas sellist väidet) Et koondise treenerina teeb ta ainult nii vähe tööd et blablabla... Aga siis võib ju võtta ette ka U21 ja vaadta üle ka muud noortekoondised vms.
             Antud olukord on aga pigem siis juba talendi kurnamine.

             Rohkem ei kirjutaks hetkel... Aga ma ei ole mitte mingisugune tagurlik jõud siin, et kõike pean mustama ja laimama. Mulle ei meeldi antud olukord ja ütlen seda ka välja, nagu vabas riigis kohane. Eelkõige muserdab just see, et liikumine toimub tagasi mitte edasi. Tulevad tagasi pakid nagu too 0:7, siis koondisel ja Floral sama treener... mida veel?!
             Vana koer uusi trikke ei õpi. Tuleks ehk mõelda siis verevahetusele või värskete ideede ammutamisele, ehk?
             olgem kristlased, vabandused on esitatud

             Kommentaar


              Rüütli võiks siis hoopis koondise jätta.Oleks vähemalt AUMEES
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


               Koondisest lahkumine oleks lauslollus. Aga miks Kivisild ei hakanud Flora peatreeneriks?

               Kommentaar


                koondisest lahkumine olnuks auasi.. aga seda juba peale 0:7 pakki.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar

                Working...
                X