320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas buub Vaata postitust
    Võta kokku ennast, tühikargaja.
    Jalgpallis oled ka s*tt.
    vähemalt pole emakargaja , vastupidiselt mõnele.
    aga sina oled kindlasti jalgpallis eesti tipp , ja kellegil teisel sõnaõigust pole ?
    mida sa üldse lärtsud ma ei saa aru , et mulle ei meeldinud kuidas Rüütli oma sõnavara platsil kasutab? kaitseingel? lambineeger? või mis see sinu mune üldse kotib?

    Kommentaar


      #77
      ma olen ka paha, ma ütlesin kohtunikule "kuradi debiilik", ära palun minust edaspidi eeskuju võta, äkki saab siis veel isegi asja.

      Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
      paksuke kes sulle suhu jobistas , et oma suu lahti julgesid teha?
      pole mõtet robustseks ka minna, kaitz peaks sulle õpetust jagama.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Evu Vaata postitust
        ma olen ka paha, ma ütlesin kohtunikule "kuradi debiilik", ära palun minust edaspidi eeskuju võta, äkki saab siis veel isegi asja.
        ega mul pole ka praegu midagi muud teha , kui mõne venna iroonitsemist kuulata/lugeda. aga eks jätkame siis:
        ega sa koondise treeneriks ei saa ka , nii et sõima palju tahad kohtunike , iseaasi palju mängida saad - kollane + kollane= punane ja mänguke vahel ;/

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Evu Vaata postitust
          ma olen ka paha, ma ütlesin kohtunikule "kuradi debiilik", ära palun minust edaspidi eeskuju võta, äkki saab siis veel isegi asja.



          pole mõtet robustseks ka minna, kaitz peaks sulle õpetust jagama.
          Rein; " Löö pihku, jobu. "

          räägi seda neile , kes tahtsid " robustseks" asja ajada .
          ma oleks ilma saanud ka hakkama , nagu nemadki.

          Kommentaar


            #80
            mell on korralik isalõvi

            Kommentaar


              #81
              Tule taevas appi! Nii lolli juttu annab ikka ajada.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                Kust otsast ta väravalööja tüüp pole?


                Kust otsast ta siis on ?

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas wenur111 Vaata postitust
                  Kust otsast ta siis on ?
                  kougi veel poole aasta taguseid postitusi välja

                  Kommentaar


                    #84
                    Mis Rüütli tegi tööl pärast 04.06.2008 (mängu vs. Fääri saari): kas sõitis meie välismaal mänginud pallureid vaatama või igavles kontoris ?

                    Kommentaar


                      #85
                      Viggo muud ei teinudki, kui vaatas meie välismaal mänginud pallureid, aga minu arust ei muutunud selle tõttu ikka midagi.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                        Mis Rüütli tegi tööl pärast 04.06.2008 (mängu vs. Fääri saari): kas sõitis meie välismaal mänginud pallureid vaatama või igavles kontoris ?
                        Kindlasti igavles kontoris. Äärmisel juhul läks Stromkale päevitama, aga see on väheusutav.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          Kindlasti igavles kontoris. Äärmisel juhul läks Stromkale päevitama, aga see on väheusutav.
                          aga ega keegi ei olegi Sats1-lt küsinud keda tema soovis peatreeneriks ja vaevalt see rüütli oli
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                            Mis Rüütli tegi tööl pärast 04.06.2008 (mängu vs. Fääri saari): kas sõitis meie välismaal mänginud pallureid vaatama või igavles kontoris ?
                            Niitis kodus muru ma arvan. Selle jaoks on peatreeneril teine isik, kes teda välismaal pallivate mängijatega kursis hoiab.

                            Kommentaar


                              #89
                              Viljandi maakonna meistrikal mängis. Tekkis nüüd suur huvi endal, et keda Sats1 peatreenerina ise näha soovis, edukas Tartu treener Zamogilnõi??

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                Viggo muud ei teinudki, kui vaatas meie välismaal mänginud pallureid, aga minu arust ei muutunud selle tõttu ikka midagi.
                                Viggo täidis oma lubaduse ja EJL-u ülesande, nimelt tema käe all ning meie eripära (kooseisu komplekteerimine) tingimusel meie koondis kogus 7 punkti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X