320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jobu & Geenius

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    2004. aasta europarlamendivalimiste reklaamis mainiti Erki Noolt kui olümpiavõitjat, järelikult tekib seda vaadates tunne, et kõik olümpiavõitjad on Isamaaliidu poolt, eks ju?
    me räägime antud hetkel jalgpallist ja selle seotusest poliitikaga ja ärgem kaldugem mööda sellest ja eriti ärgem rääkigem et tema küll tegi ja tema ka tegi....sama hästi võiks varastamist õigustada et näed tema ka varastas ja seega on see õigustatud. kuna kergejõustikufänn ei ole siis sellist tunnet mul ka ei tekkinud ja üleüldse erki nool juba tippspordist loobunud pole nagu või? oper küll tegeleb tippspordiga aga edasi. teema miks valiti ongi just see et ta tippspordiga tegeledes tegi reklaami erakonnale jnejne. oleks peale tippspordist loobumist see olnud oleks jumala pohui olnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Oper: Tahtsin Jalgpallijobuks 2006, Nagu Edgar Savisaar aastal 2002. Tehtud!

      Mulle tundub ,et Kesal ei ole just parim läbisaamine Ninasarvikuga aga ikkagi ,miks selline vaenulikkus Operi vastu ,kes vaevalt üldse poliitikast midagi jagab aga tegutses kellegi nõuandel üsna targalt ja sai oma jalgpallikooli rajamiseks maad.
      Üldiselt kasutavad kõik võimuparteid oma positsiooni ,mitte ainult kesikud ja jagavad tuntud tegelastele midagi vastutasuks.
      Mina ei ole muide kesikute valija.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mr.Maximus Vaata postitust
        Mulle tundub ,et Kesal ei ole just parim läbisaamine Ninasarvikuga aga ikkagi ,miks selline vaenulikkus Operi vastu ,kes vaevalt üldse poliitikast midagi jagab aga tegutses kellegi nõuandel üsna targalt ja sai oma jalgpallikooli rajamiseks maad.
        Üldiselt kasutavad kõik võimuparteid oma positsiooni ,mitte ainult kesikud ja jagavad tuntud tegelastele midagi vastutasuks.
        Mina ei ole muide kesikute valija.
        Sa tabasid naelapea pihta. Võimuparteiga liitumine isikliku kasu saamise eesmärgil, mitte poliitiliste ideaalide tõttu, mida partei liige peaks ometi parteiga liitumisel teiste parteilastega jagama, ongi just see, mis teeb Operist Jobu.
        Muuseas, poliitilise võimu kasutamist isikliku majandusliku kasu saamise eesmärgil nimetatakse korruptsiooniks.

        Kommentaar


          Ma ei ole peale J- Haiglast väljaastumisest (jumal tänatud ,et ma seda tegin ) siin kordagi sõna võtnud. Nüüd tahaks küll öelda ,et minge mehed perse Ise ka aru saate mida te teete ! Kui te muudmoodi ei suuda omale tähelepanu tõmmata siis armastatud jalgpalluri solvamisega ,te oma surnud-üritusele küll elu sisse ei puhu.

          Minu meelest oleks mõistlik ,kui need jalgpalli armastavad fännid ,kes seda jama ei poolda saaksid oma allikirjaga seda ka tõestada. Keegi võik näiteks väikse kodulehe teha ,kus fännid saaksid Andresele toetust avaldada ja selgelt väljendada ,et nad ei ole JH -nõmedusega ühinenud.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas Mr.Maximus Vaata postitust
            Üks seltskond kuulutab ennast Eesti jalgpallifännide esindajaks ja hakkab tippsportlast tema poliitiliste vaadete pärast avalikult jobuks tembeldama.
            millegi pärast ei sõima nende fännid neid sugugi jobudeks.
            Kõige naljakam on see ,et jh- ninamees- kojamees on ise mingi poliitik.
            sinu esimene lause - esiteks JH'l ei ole vaja mitte kuulutada seda vaid ongi jalgpallifännide esindaja ja seda ka ametlikus vormis jalgpalliliiduga (kui sulle kui järelikult jalgpallifänlusest kaugele inimesele tutvustada). teiseks sa ei saanud ikka aru et siin on tegu mitte tema vaadete pärast vaid JALGPALLI JA POLIITIKA SEGAMINI AJAMISEGA! pani need kaks asja kokku nagu need olekski loodud üksteisele......rohkem selgemalt ei saa lihtsalt enam öelda ausõna.

            sinu teine lause - näed sa teistel spordialadel sellist suurt ja mõjukat fänniorganisatsiooni ja üleüldse mingit organiseeritud tegevust peale selle et panevad kirja et nemad kuuluvad sinna ja kõik (lisaks mängudel käimisele)? ühesõnaga kas teistel aladel on organisatsioon mis on AMETLIKULT fännide esindaja ja tegeleb ka igast muude ürituste organiseerimisega?

            sinu kolmas lause - ütle üks põhjus miks ei või kojamees olla JH "ninamees" kui JH üldkoosolekul ta valiti selleks? mida on SINUL ütlemist selle kohta ah??? kui sellepärast peaks kojamees tagasi astuma sealt et SULLE see ei meeldi siis sulle teadmiseks, et see ei huvita mitte kedagi kuna sina ei ole JH's, on selge? fänniorganisatsioon ei ole organisatsioon kus on need samad tippsportlased keda fännatakse seega on pohui kust erakonnast keegi on. kuna mulle kui JH liikmele ei tule mingeid valimiskampaania reklaame postkasti läbi JH listi siis mis see minu asi on kuhu keegi juhatusest või liikmetest kuulub? kui kojamees teeb valimisreklaami siis ta teeb seda iseenda nimel mitte JH ega jalgpallifännide nimel eks.

            ma ei viitsi vaielda inimestega kes ei tea asjast piisavalt palju vaid on midagi kõrvalt näinud ja siis tulevad ilkuma.

            Kommentaar


              Aga lp. kesa. Niimoodi need asjad ju käivadki ,terves maailmas. Kes parajasti võimul see oma poliitikat ellu viib! Ja parem et selle mahajäätud staadioni sai endale Oper ,kui ,et mõni rasvane kesikust kinnisvarahai .
              Kordan! Reform ,IRL ja sotsid panevad smamoodi. Oper ei ole selles süüdi.

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Ma ei ole peale J- Haiglast väljaastumisest (jumal tänatud ,et ma seda tegin ) siin kordagi sõna võtnud. Nüüd tahaks küll öelda ,et minge mehed perse Ise ka aru saate mida te teete ! Kui te muudmoodi ei suuda omale tähelepanu tõmmata siis armastatud jalgpalluri solvamisega ,te oma surnud-üritusele küll elu sisse ei puhu.

                Minu meelest oleks mõistlik ,kui need jalgpalli armastavad fännid ,kes seda jama ei poolda saaksid oma allikirjaga seda ka tõestada. Keegi võik näiteks väikse kodulehe teha ,kus fännid saaksid Andresele toetust avaldada ja selgelt väljendada ,et nad ei ole JH -nõmedusega ühinenud.
                JPH- sse pole ma kunagi kuulunud aga seekord olen JPH sanitaridega 100% nõus.
                Armastatud sportlane palliplatsil, peab olema eetiline eeskuju noortele ka väljaspool väljakut.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mr.Maximus Vaata postitust
                  Aga lp. kesa. Niimoodi need asjad ju käivadki ,terves maailmas. Kes parajasti võimul see oma poliitikat ellu viib! Ja parem et selle mahajäätud staadioni sai endale Oper ,kui ,et mõni rasvane kesikust kinnisvarahai .
                  Kordan! Reform ,IRL ja sotsid panevad smamoodi. Oper ei ole selles süüdi.
                  Nii jõhkralt kui viimase aasta jooksul pole need asjad Eestis mitte ühegi valitsuse all käinud.
                  Selline tegevus on kõrge poliitlise kultuuriga riikides seaduse vastane.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    JPH- sse pole ma kunagi kuulunud aga seekord olen JPH sanitaridega 100% nõus.
                    Armastatud sportlane palliplatsil, peab olema eetiline eeskuju noortele ka väljaspool väljakut.
                    ometi keegi kes aru saab asjast sportlane ei ole ainult 100% tema võimed platsil vaid ka käitumine. ehk siis ta peab ka muus elus normaalne olema.....kas keegi vaataks operit kui iidolit kui ta jääks uimastite smuugeldamise ja vargusega vahele aga samas oleks ründaja kes lööb iga koondise mäng keskmiselt 1.5 väravat? ei usu eriti. oskuste pärast palliplatsil on iidol aga tegevuse pärast mitte palliplatsil mängides on jobu.

                    Kommentaar


                      löögu 1-1 olukorrad ära
                      Kle jõua juba selgusele lõpuks mis sa põhjenduseks tood.Ühes teemas oli ülaltoodud tsitaat ka põhjendus,siin räägid "muus elus käitumisest"

                      Kellegi vaateid ja parteisse astumist võrrelda narko smuugeldamise ja vargusega on ikka ehe pullikaka.
                      Vähemalt 10 inimest,seega "jalgpallipere" ju,on mulle väitnud,et nende silmis sittus see nn jalgpallihaigla ennast täiega täis.
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        see et oper valiti jobuks on normaalne asjade käik. tuletaks meelde natsi ajalugu. paaar aastat tagasi astus keskerakonda erika salumäe, et nende abil saada suurem toetus spordile. kas keegi mäletab, mis sellest sai??? üsna varsti astus ta sealt välja, öeldes, et keskerakond ei toeta sporti piisavalt! teate, üldiselt on see jama kui aktiivsed sportlased end poliitikasse segavad. see on nõme ja õige et jobuks valiti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          me räägime antud hetkel jalgpallist ja selle seotusest poliitikaga ja ärgem kaldugem mööda sellest ja eriti ärgem rääkigem et tema küll tegi ja tema ka tegi....sama hästi võiks varastamist õigustada et näed tema ka varastas ja seega on see õigustatud. kuna kergejõustikufänn ei ole siis sellist tunnet mul ka ei tekkinud ja üleüldse erki nool juba tippspordist loobunud pole nagu või? oper küll tegeleb tippspordiga aga edasi. teema miks valiti ongi just see et ta tippspordiga tegeledes tegi reklaami erakonnale jnejne. oleks peale tippspordist loobumist see olnud oleks jumala pohui olnud.
                          2004 oli Nool veel vägagi tippsportlane.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            JPH- sse pole ma kunagi kuulunud aga seekord olen JPH sanitaridega 100% nõus.
                            Armastatud sportlane palliplatsil, peab olema eetiline eeskuju noortele ka väljaspool väljakut.
                            Ja millist eeskuju ta siis annab noortele POLIITIKASSE astumisega?
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                              Ja millist eeskuju ta siis annab noortele POLIITIKASSE astumisega?

                              Prostitutsioon on OK.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                                Ja millist eeskuju ta siis annab noortele POLIITIKASSE astumisega?
                                siin ta tahtiski öelda et peaks andma eeskuju aga seekord oper ei anna eeskuju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X