320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jobu & Geenius

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Prostitutsioon poliitikas on OK.
    Kas sa välistad siis võimaluse, et keegi on kunagi ausalt poliitikasse läinud? Et absoluutselt kõik, kes kuuluvad mingisse erakonda on poliitilised prostituudid.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Kas sa välistad siis võimaluse, et keegi on kunagi ausalt poliitikasse läinud? Et absoluutselt kõik, kes kuuluvad mingisse erakonda on poliitilised prostituudid.
      Oleneb, mis eesmärkidel poliitikasse astutakse, prostitueerides isiklikku majanduslikku kasu taga ajades ja oma nime müües nagu Oper või maailmavaatelisi põhimõtteid jagades.

      Kommentaar


        Nii et annab sellega noortele halba eeskuju?
        Aga selle unustate nüüd täiesti ära et Operi põhiline põhjus Keskerakonda astudes oli see, et ta tahab noortele paremaid treeningutingimusi?
        Mõelge natuke selle peale ka, mis tunne on Operil. Astub võimuparteisse, et aidata Eesti noortejalgpalli ja valitakse nüüd selle eest jobuks.
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          2004 oli Nool veel vägagi tippsportlane.
          nii teen siis noole intervjuust copy paste selle kohta eks:
          Miks te poliitikuks hakkate?

          No mida siis peaks tegema? Ma saan 34. Neljas olümpiatsükkel läheb. Üle kümne aasta tippsporti! Kui ma praegu vaatan oma tervist, siis kipub aina rohkem selliseid pisilogisemisi tulema.

          Nii ma olengi otsustanud, et minu tippsportlase karjäär lõpeb Ateena olümpiamängudega ära. Konkreetselt. Ja see parlamendiettepanek oli üks asi, mis aitas mul seda otsust teha.

          Olümpiale minek on ikka kindel?

          Aga muidugi - olümpiamängud on selle aasta põhieesmärk. See tähendab, et ega ma ikka ei osale mingites meeletutes kampaaniates. Mind kas inimesed valivad või ei vali. Ma arvan küll, et minu nimi ei nõua bussiga ringisõitmist, et tere, mina olen Erki Nool.


          nii ja nüüd vaatame kuidas käitus oper ja kuidas käitus erki nool.......ärke hakakegi rääkima et ma praegu IRL'ile reklaami teen vaid see oli vastus lenci lausele.
          ühesõnaga nool ei teinud sellist reklaami nagu oper hetkel teeb kui nool tippsportlane veel oli

          Kommentaar


            Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
            Nii et annab sellega noortele halba eeskuju?
            Aga selle unustate nüüd täiesti ära et Operi põhiline põhjus Keskerakonda astudes oli see, et ta tahab noortele paremaid treeningutingimusi?
            Mõelge natuke selle peale ka, mis tunne on Operil. Astub võimuparteisse, et aidata Eesti noortejalgpalli ja valitakse nüüd selle eest jobuks.
            ma rohkem ei viitsigi vaielda kuna ega te ei jäta seda vaidlemist nii või teisiti ja ma ütlen operile tema teo kohta täpselt nagu Oper meile ütles: see on tema enda probleem.
            ise valis keskerakonna reklaamimise (nii et nii mõnigi jalgpallifänn sai aru nagu ütleks ta et terve jalgpallipere oleks kesikute poolt) koos korruptsioonimaigulise tehinguga ehk astu erakonda ja saad nii üht kui teist riigilt. korruptsioon on korruptsioon ja ei ole vahet kas teed sellega halba või head. reklaam sellele erakonnale ja sellise teo eest.....ei ole normaalne. ja muidugi sport ja poliitika segamini muidugi ka.


            rohkem ma ei räägi sellel teemal.

            Kommentaar


              Õnneks Ballack lõpetas selle jura ära, tahaks mõne teise hääletaja põhjendusi ka lugeda.

              Kommentaar


                Mulle teeb õnneks rõõmu see, et kuigi Oper mõjutab meeletult inimeste arvamusi, siis näiteks staadionil lärmav purjus Ballack ei mõju kellelegi kuidagi. Puhh, joppas jälle.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Sümpaatne on lugeda Levadia lehelt teadet Rüütlile geeniuse tiitli andmise kohta ja seda, et jobust nad juttu ei teinud.

                  Kommentaar


                    No jõudu tööle!!
                    Ma päris täpselt ei adu mis kehaosaga need 29 % mõtlevad, pea see vist küll ei ole..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Mulle teeb õnneks rõõmu see, et kuigi Oper mõjutab meeletult inimeste arvamusi, siis näiteks staadionil lärmav purjus Ballack ei mõju kellelegi kuidagi. Puhh, joppas jälle.

                      Teinekord on ühel purjus fännil rohkem mõistust kui sajal purukainel.

                      Kommentaar


                        tglt ma arvan et nüüd tegid neesd kõik kes operi jobuks valisid kohukestele ja opile teene sellega,sest nüüd kõiik opi haletsejad annavad oma hääle talle valimistel. peen trikk
                        b-day

                        Kommentaar


                          Opi jobuks hääletajad pidi olema tegelt ikka üpris palju, mitte 10 inimest.
                          Juba soccerneti küsitluses on Operile üle saja hääle antud.
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Mulle teeb õnneks rõõmu see, et kuigi Oper mõjutab meeletult inimeste arvamusi
                            mine vali keskerakond siis kui mõjutab hmm millegipärast ma siiski kahtlen selles et sa operi pärast kesikud valid ehk siis enne astud kesikutesse või valid nad sellepärast et saaksid kõrgemaks leheneegriks kui praegu oled mitte sellepärast et oper seal on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Teinekord on ühel purjus fännil rohkem mõistust kui sajal purukainel.
                              tavaliselt purjus inimesed valetavad siis kui politseis on aga ülejäänud aja räägivad ka kõige valusamat tõde mida keegi kuuldagi ei taha

                              Kommentaar


                                Ballack, sa pidid ju vait jääma. Mis lahti, suu ja näpiud sügelevad? Muide, sa Operile näkku julgeks öelda, et ta jobu on?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X