320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jobu & Geenius

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    Aasta jobu on jah Andres Oper ning ka Aivar Pohlak, kes on teinud alatuid süüdistused Tarmo Rüütli aadressil ning muidu on jobu.
    Andres Oper on sinu arust Aasta Jobu, sest sul on teistsugused poliitilised vaated kui Keskerakonnal?
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      #92
      Andres Oper aasta jobuks-tehtud! Mulle ka sarvik ei meeldi, aga see on masendav. Lõpetage see jobu valimine ära.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        mina ka ie ole liige... ei hakka ka liikmeks. Jobuks oleksin ilmselt valinud kas lindpere oma suuvärgi pärast või reidi-tarmo klubitralli...... aga kuna tarmps sai hõbepalli.. ja patt oleks teda jobuks valida, seega joel...

        KORDAN VEEL, ET MA IE KUULU JPH'sse JA EI HAKKA SINNA KA KUULUMA. sorry. otsuses olen pettunud.
        a mis ora sul perses sel juhul on?

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas kala2 Vaata postitust
          eestimees,sellepeale võix ju olla hoopis aasta jobu nikita andrejev kes peksmisega vanalinnas vahele jäi.....
          sul on jumalast õigus

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Ono Vaata postitust
            a mis ora sul perses sel juhul on?

            rauast, terav ja pikk...

            Kommentaar


              #96
              Ma ei ole just treab mis kommija ;((( ,aga kui ikka tippu ründaja lööb üks ühe olukorras väravahile lihtsalt pihku ,siis on TA JOBU ( Petrovski )

              Kommentaar


                #97
                Operile ma poleks küll jobu tiitlit andnud, aga see on minu arvamus, nii et pole vaja JPH liigetel mõlisema hakata.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas PAPA Vaata postitust
                  Ma ei ole just treab mis kommija ;((( ,aga kui ikka tippu ründaja lööb üks ühe olukorras väravahile lihtsalt pihku ,siis on TA JOBU ( Petrovski )
                  kas sellepärast, et ta ühe võimaluse ära peedistab, saab inimest jobuks nimetada? Viikmäe peedistas Iisraeli vastu veel parema võimaluse ära, kas siis kohe jobu.
                  Usun, et nimetus jobu on iseeneste vulgaarne ja alandav, mis teeb selle nimetuse andja ise mitte just kuigi tõsiseltvõetavaks.
                  Kui vaatate Rasmus Merivoo filmi tulnukas www.hot.ee/tulnukas2006
                  siis näete millised mehed selliseid silte kleebivad.

                  Ehk äkki võiks jääda viisakaks ka inimeste vastu keda ei sallita. Sest mine tea, äkki tahate eelmise aasta jobu järgmine aasta geeniuseks valida.
                  Näiteks kui ta kodus Venemaa vastu hat-tricki teeb?
                  memer of Gaskoff fan club

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    no sedant et......jobud olete ise ka kõik kes ütlesid et JPH's on debiilid jne. ah et küsite et miks ma nii ütlesin? sellepärast et hetkel sõimate TERVET jalgpallihaiglat ehk siis kaasa arvatud neid kes üldse ei hääletanud ja ka neid kes operit ei valinud jobuks. ei viitsigi rohkem lugeda seda teemat kuna aint ilkumine, vingumine ja sõimamine käib põhimõtteliselt.
                    Miks sa siis ei hääletanud - oled kollektiivi liige, kanna siis kollektiivi suure saavutuse eest koos kollektiiviga oma jobu tiitlit

                    Kommentaar


                      aga nüüd ma vähemalt tean, et keskerakond on tegijate erakond

                      järgmisena võiks Värnik sinna astuda
                      minge Kingissepa praami peale

                      Kommentaar


                        7. sept. 2002 Osijek, Gradski staadion, plakatid "Savisaar on pede" ja võitluslik viik Horvaatiaga.
                        Oper peaks mängu mäletama, samuti mäletama, mismoodi 2002 a. Jalgpallijobu Edgar Savisaar Eesti jalgpalli esindusstaadioni valmimist torpedeeris.
                        Oper on jobu, olen JPH-ga 100% nõus.

                        Kommentaar


                          Väga õige otsus, lõppeb äkki ükskord ära see enda maha müümine mingile erakonnale, et üritada midagi elus saavutada. Oper on täpselt samasugune nagu need Kangrod ja Rebased, kes müüvad ennast "uute tegijate" reklaami eest maha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                            Väga õige otsus, lõppeb äkki ükskord ära see enda maha müümine mingile erakonnale, et üritada midagi elus saavutada. Oper on täpselt samasugune nagu need Kangrod ja Rebased, kes müüvad ennast "uute tegijate" reklaami eest maha.
                            Kasva veel, poisike....

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Kasva veel, poisike....
                              constructive criticism please ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                                Väga õige otsus, lõppeb äkki ükskord ära see enda maha müümine mingile erakonnale, et üritada midagi elus saavutada.
                                Ma arvan et Oper on elus piisavalt juba saavutanud või mis? Ja miks ei või Opi omada mingit oma poliitilist vaadet, et teistel on õigus ta selle pärast jalgpallijobuks tembeldada? Lugedes täna Keskerakonna mõningaste plaanide/lubaduste kohta, siis ma ei arvagi et see keskerakond nii jube on.
                                Lihtsalt tundub, et Kojamees või keegi muu tark tegi mõnele oma tuttavate seltskonnale toreda ajupesu ning oligi korras selle hääletuse tulemused. Tean, et Jalgpallihaiglasse kuulub sitaks sellisei vante, kellele meeldib ainult enne mänge ennast täis kaanida ja siis staadionile räuskama tulla. See kas Oper lõi Hollandis 5, 8 või 19 väravat, sellest nad ei tea muidugi sittagi.

                                Ja kas keegi asjapulk võiks nüüd avaldada hääletanute kogu arvu? Stinger?
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X