320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jobu & Geenius

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Jah, nõme lüke küll Jalgpallihaigla poolt ning loll juhus, et 29% inimeste valik osutub populaarseimaks.

    Ehk maksab sellest järeldada vaid seda, et midagi oluliselt halba möödunud aastal Eesti jalgpallis ei juhtunudki. Kui vaid see, et koondise tulemused üldiselt nii kehvad olid, samas selles kedagi otseselt süüdistada ei saa, sest nii mõnelgi puhul jäi puudu lihtsalt õnnest. Või oleksime pidanud jobuks hääletama Jelle, kes möödunud aastal oli geenius?

    Kui järgeva aasta jooksul taas mingit skandaali jalgpallis ei teki, siis ei imestaks ma üldse, kui umbes samasuguse tulemusega (29% vms) hääletaks JPH jobuks iseenda. Kui hääletataks praegu, siis oleks põhjust nii arvata veel enam.

    Aga JPH poolt 29% häältega jobuks hääletamine pole kindlasti midagi sellist, mida Oper tõsiselt peaks võtma ja temal avaliku elu tegelasena on kogemusi juba piisavalt, et lasta koertel haukuda ja ise teha ikka seda, mida ta kõige paremini oskab. Pealegi, Keskerakond on ju tegijate erakond.

    Lõpetuseks, tuletagem enestele siiski meelde, et klubijalgpallis on Levadia euro-edu ikka tõeline läbimurre ja pakkus väga toredaid elamusi. Kui üle-eelmisel korral aastal sai Rüütli tunnustuse kodumaal saavutatud edu eest, siis tänavu on see tiitel ikka hoopis teise maiguga ja Rüütli võiks selle eest veelgi tunnustust saada.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #77
      Aga mind näiteks huvitab,et kui paljud teist ise hääletasid?Tundub,et tulemuse mahategijaid on palju,aga kui kõik need mahategijad oleksid kah hääletanud,kas siis ehk tulemus teine oleks olnud?

      Ei ma ise ei hääletanud kellegi poolt,kuna ei tõesti ei osanud valida seda "nn" jobu.....geeniuseks arvasin ma isegi Tarmo Rüütli.
      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
        Aga mind näiteks huvitab,et kui paljud teist ise hääletasid?Tundub,et tulemuse mahategijaid on palju,aga kui kõik need mahategijad oleksid kah hääletanud,kas siis ehk tulemus teine oleks olnud?

        Ei ma ise ei hääletanud kellegi poolt,kuna ei tõesti ei osanud valida seda "nn" jobu.....geeniuseks arvasin ma isegi Tarmo Rüütli.
        mina pole JPH liige sorry...

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          mina pole JPH liige sorry...
          Aga kui oleks.....kas siis võtaksid osa hääletusest?
          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
            Aga kui oleks.....kas siis võtaksid osa hääletusest?
            jah. võtaks küll arvatavasti. mulle meeldivad igasugu hääletused. ükskord käisin isegi riigikoguvalimistel

            Kommentaar


              #81
              ei hääletanud mitte kellegi poolt.ja ei tulnud isegi sellist mtet pähe et operit jobuks hääletada.muidki tegelasi seal kellele see jobu tiitel anda
              b-day

              Kommentaar


                #82
                mina ka ie ole liige... ei hakka ka liikmeks. Jobuks oleksin ilmselt valinud kas lindpere oma suuvärgi pärast või reidi-tarmo klubitralli...... aga kuna tarmps sai hõbepalli.. ja patt oleks teda jobuks valida, seega joel...

                KORDAN VEEL, ET MA IE KUULU JPH'sse JA EI HAKKA SINNA KA KUULUMA. sorry. otsuses olen pettunud.

                Kommentaar


                  #83
                  suht mage verk jahh,isegi uudistest oli imelik kuulata-vaadata kui taustaks näitas tema väravalöömist
                  b-day

                  Kommentaar


                    #84
                    Huvitav, miks ma midagi sellist ette nägin.
                    Samas, suhteliselt ükskõik, JPH ei esinda ju tegelikult kedagi.

                    Kommentaar


                      #85
                      nihhujaaa
                      magedad vennad seal JPH-s
                      ehh, mis seal ikka. järgmine kord olete targemad
                      aga no tõesti. selle eest, et läks keskerakonda?
                      hetkel täiesti sõnatu
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        #86
                        krt,kui pole kellelegi "tiitlit" välja anda-jätke andmata...selgelt on selle aunimetusega heale mängijale liiga tehtud

                        endale meenus selle aasta ainukse ämbrina see sisuline levadia tiitlivõidu mäng,mis toimus pealtvaatajatele lausa loodud punase tänava arenal!!!
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          #87
                          no sedant et......jobud olete ise ka kõik kes ütlesid et JPH's on debiilid jne. ah et küsite et miks ma nii ütlesin? sellepärast et hetkel sõimate TERVET jalgpallihaiglat ehk siis kaasa arvatud neid kes üldse ei hääletanud ja ka neid kes operit ei valinud jobuks. ei viitsigi rohkem lugeda seda teemat kuna aint ilkumine, vingumine ja sõimamine käib põhimõtteliselt.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Darren Vaata postitust
                            Samas, suhteliselt ükskõik, JPH ei esinda ju tegelikult kedagi.
                            Vott sellepärast ma aru ei saagi miks inimesed sellise paanika tekitavad.
                            Tuletaks ka meelde,et opi hääletasid jobuks 29% HÄÄLETANUTEST,MITTE JPH LIIKMETEST.29% võib olla ka kõigest 10 inimest.....kui teaks kui paljud tegelikult hääletasid.
                            Mina hukka ei mõista,see on nende arvamus.....kui minu arvamus nendega kokku ei lange pole nad veel mõtetud vennad ja idioodid.

                            Olen jph liige,ning mul ei ole häbi olla liige.
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              #89
                              Aasta jobu on jah Andres Oper ning ka Aivar Pohlak, kes on teinud alatuid süüdistused Tarmo Rüütli aadressil ning muidu on jobu.

                              Kommentaar


                                #90
                                eestimees,sellepeale võix ju olla hoopis aasta jobu nikita andrejev kes peksmisega vanalinnas vahele jäi.....
                                b-day

                                Kommentaar

                                Working...
                                X