320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jobu & Geenius

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas kala2 Vaata postitust
    kle see on nüüd küll väga loll jutt et ta sellepärast sinna astus et jalgpallielu edendada.seda saab ka ilma poliitikata teha.enda arvates on kahh mõtetu hääletada mitte otseselt jalgpalliga seotud asja poolest aga eks oper olex pidand sellega siis arvestama et talle see otsus populaarsust ei too.ja vaevalt teda see tiitel kotib kui kohukeste käest igast manti saada ja ma ei usu ka et nüüd kõik ta alekokil välja vilistavad. nii et las koerad hauguvad,karavan läheb edasi
    Tahad väita et ta ei läinud sinna selleks et jalgpalli edendada?
    Väidad et ta läks sinna sellepärast et ta vaated ühtivad Keskerakonnaga?
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      #62
      Ah perset! Pooled jalkapealtvaatjad on ise ühed kapikeskid. Aga Operil on jälle üks karikas mida kapi saab panna.
      Aga kui nüüd tõsisemaks minna, kas poliitilised eelistused peavad olema ka spordiala valimisel. Üldiselt on ju jalgpall ju selles suhtes olnud demokraatlik. Või siis mitte. Mul on täitsa kama kuhu keegi kuulub, peaasi, et Eesti koondise värve kaitseb ja väravaid lööb. See on esmatähtis.
      Ise kapiroheline
      Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

      Kommentaar


        #63
        mnjah, Opi läks selleks ju Keskerakonda, et oma klubile ja kaudses mõttes kogu eesti jalgpallile uut tuult sisse lükata, siin ei olegi mingit muud põhjust ju.
        Kui ta oleks astunud minugipoolest Rahvaliitu ja sellega saanud hüvesid, siis kas ta oleks ka jobu? Aga noh mis seal ikka.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Ei pidanud muidugi. Aga kas siis, kui ta oleks IRLi läinud, kas ta oleks siis jobuks valitud? Kas tema jobuks valimise taga on minek poliitikasse või ainult tema poliitiline eelistus keskide näol?
          Kesk on ju võimul, miks ta oleks pidanud IRL-i minema? Et Hollandis opositsiooni eelnõusid menetleda?

          Kommentaar


            #65
            Ärme piina kunagi enam printis Andres Operit. Ta on pühamu keda ei tohi halva sõnaga meeles pidada.

            Muidugi on kõiges süüdi JPH, kuna nad koguvad oma ühendusse keskide vastaseid enamuses.

            elagu prints oper

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Ärme piina kunagi enam printis Andres Operit. Ta on pühamu keda ei tohi halva sõnaga meeles pidada.

              Muidugi on kõiges süüdi JPH, kuna nad koguvad oma ühendusse keskide vastaseid enamuses.

              elagu prints oper
              Kui kõrvale panna koondise viimase maiteamitme aasta katastroofilisim esitus, mitmete mängijate väljamaalt häbiga tagasipöördumised ning ühe juhttegelase pidev jalgpalli maine lapsesuuga torpedeerimine, siis tundub kuidagi kahtlane, et kõige jobumaks teoks nimetatakse kellegi eraelulised ambitsioonid parteisse astumise näol.

              Kommentaar


                #67
                mhm ja võsapets läks kahh sinna et vaeseid aidata miks peaks tegelema tegevsportlasena poliitikaga,kui karjäär läbi siis aega vähe ve.ja nagu ma juba ütlesin et tglt ju vahet pole,väravaid lööb ikka edasi ja kõik kiidavad ikka,ning ongi kõik hästi
                b-day

                Kommentaar


                  #68


                  no more comments
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    #69
                    29% JPH liikmetest ei ole Eesti jalgpalli fännid

                    Kommentaar


                      #70
                      Eesti Jalgpallijobuks sobib inimene (jalgpallur, treener, funktsionär vm),
                      kes on lõppenud aasta jooksul Eesti jalgpallis kõige rohkem negatiivse külje pealt silma paistnud.


                      jobannõi rot... mida Andu siis Eesti jalgpallis nii negatiivset tegi??? tõksis palliga 10 korda ja 11 pealt läks sassi. siis mõtlesite, et oi oi oi, see küll ei ole jalgpallur.. paneme parem foorumi karla eesti koondise staar ründajaks juhhu...

                      ah jobannõi rot... ma ei saa aru.


                      ei.. tegelt hea töö, ma hakkan teie fänniks.

                      sellesmõttes on teil õigus, et operi keskerakonda mineku tõttu läksid kõik nike pallid 30% kallimaks... nüüd ei ole madalamatel klubidel enam muud võimalust... peame hakkama 99.- Copa pallidega mängima.... sest adit, uhlsporti ja tramondit ei luba mul ema osta. Oper on loll.. tema pärast peame me Copa pallidega mängima nüüd. NUUUUUXXXX

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                        Kui ta oleks astunud minugipoolest Rahvaliitu ja sellega saanud hüvesid, siis kas ta oleks ka jobu?
                        Muidugi oleks. Eestis on asi lihtne, kõik kes on Rahvaliidus või Keskerakonnas, need on kommunistid, kes tahavad Eestit põhja viia. Samas ILRi, Reformi ja SDE liikmed on kõik tublid Eesti elu edendajad. Üldiselt ikka väga nõme lüke JH poolt.
                        Ja üritus ise oli ka kuidagi pooletoobine, vähe rahvast jne- oleks võinud ikka reklaami teha asjale rohkem ning kuidagi läbimõelda aktsiooni.

                        Kommentaar


                          #72
                          ei leidnud siit vastust sellele küsimusele, et kas oper ise ka kohal oli?


                          loodetavasti ei.

                          Kommentaar


                            #73
                            on seal üldse keegi kunagi kohal käinud ve?? miskipärast ei usu.aga nad võivad järgmise koondise mängu ajal pidulikult auhinna alekokil üle anda
                            b-day

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                              on seal üldse keegi kunagi kohal käinud ve?? miskipärast ei usu.aga nad võivad järgmise koondise mängu ajal pidulikult auhinna alekokil üle anda
                              Jah, viskavad enne mängu staadionile tulevale Operile karika tribüüpnilt pähe.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Graeme Vaata postitust
                                29% JPH liikmetest ei ole Eesti jalgpalli fännid
                                see 29 prossa peaks olema neist kes valisid, ehk siis kellegi 10 liikmeline sõpruskond, jalgpallihaiglasse kuulub või kuulus ju kuskil 400 inimest.
                                Või kui keegi teab kui palju valijaid kokku oli siis ehk saab jalkajobude arvu teada ka?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X