320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Eesti Maaülikool SK - FCE Puka 2:2
    Väravad: 3., 90. EMÜ - 23. Sepma, 63. T. Lassmann

    Meie eelviimases voorus Tabiverega,Puka madistab Tõrvaga kodus,viimane voor meie Welco Elekter,Puka Rock Rolliliga,Tõrva hmmm Aspeniga.
    Hooaja neljas võit oli väga lähedal, aga mis teha. Vähemalt oli EMÜ väravavahil ja kaitsjatel kõva tööpäev
    www.fcelva.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Nu esimesel poolajal oli teil paar võimalust,millest ühe realiseerisite,meie aga ei suutnud realiseerida,aga ok jah teine poolaeg võrdne,või siis kerge ülekaal teil. Eks me teeme trenni edasi ,et järgmine aasta jõuvahekorrad vastupidised oleksid.
      järgmist hooaega vb rock III alustada, kui juhtub nii... Tabivere rihib hirmsasti kolmandat ja võtab järgmised kaks võitu ära - ka viimases voorus Luunja. Kui Luunja kaotab meile jägmisel nv ja ka viimase vooru Tabiverele sõltub kõik Rocki poistest - vaja võtta ju ainult kohustuslikud võidud No ja siis veel see üleminekumäng...
      Pain is temporary, honour lasts forever...

      www.fcotepaa.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas etsajo Vaata postitust
        järgmist hooaega vb rock III alustada, kui juhtub nii... Tabivere rihib hirmsasti kolmandat ja võtab järgmised kaks võitu ära - ka viimases voorus Luunja. Kui Luunja kaotab meile jägmisel nv ja ka viimase vooru Tabiverele sõltub kõik Rocki poistest - vaja võtta ju ainult kohustuslikud võidud No ja siis veel see üleminekumäng...
        Nu siiski mai usu,et Rock III ndsse ennast mängib,eelistaks siiski Luunjat,juhul kui üleminekumäng ikka võidetakse.

        Järgmiseks hooajaks tundub,et Elva II ja Järva Jaani tulevad alla.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          muidugi jääb öhku veel küsimus kas luunjal seda 3-ndat vaja ongi.koosneb ju sats enamasti 30+ vöi veits vähem vanusega mängijatest kes liigutavad palli rohkem selle jaoks,et varsti ei peaks ostma särki suurusega xxl..
          nr 31

          Kommentaar


            Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
            Hooaja neljas võit oli väga lähedal, aga mis teha. Vähemalt oli EMÜ väravavahil ja kaitsjatel kõva tööpäev
            EMÜ väravavahil oli kõva tööpäev
            Kõvast tööpäevast oli asi kuagel, täiesti keskmine või isegi keskmisest igavam mäng oli EMÜ vv-l. Enamus ajast oli vastu väravaposti toetamine ja väljakult väikeste kivide minema viskamine.

            Kommentaar


              Algselt postitas etsajo Vaata postitust
              järgmist hooaega vb rock III alustada, kui juhtub nii... Tabivere rihib hirmsasti kolmandat ja võtab järgmised kaks võitu ära - ka viimases voorus Luunja. Kui Luunja kaotab meile jägmisel nv ja ka viimase vooru Tabiverele sõltub kõik Rocki poistest - vaja võtta ju ainult kohustuslikud võidud No ja siis veel see üleminekumäng...
              ma pakun järjestust 3)luunja 4) rock 5) tabivere.. ei tea kuhu jäi oma kommentaaridega tabivere "ma tahan niiiii väga kolmandasse" väravavaht..
              nr 31

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Nu siiski mai usu,et Rock III ndsse ennast mängib,eelistaks siiski Luunjat,juhul kui üleminekumäng ikka võidetakse.

                Järgmiseks hooajaks tundub,et Elva II ja Järva Jaani tulevad alla.

                kui tulevad nemad alla siis mainin ära et need meeskonnad on kodus väga tugevad

                Kommentaar


                  Algselt postitas vahis Vaata postitust
                  ma pakun järjestust 3)luunja 4) rock 5) tabivere.. ei tea kuhu jäi oma kommentaaridega tabivere "ma tahan niiiii väga kolmandasse" väravavaht..
                  Kuule vahis
                  Loe korralikult eelmine postitus mul läbi
                  seal polnud kuskil nii kirjas et ma tahan niii väga kolmandasse
                  Nii et enne kui iroonitsema hakkad loe enne mida kirjutad onju
                  Ja btw edu järgmiteks kaheks vooruks

                  Kommentaar


                    Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                    Kuule vahis
                    Loe korralikult eelmine postitus mul läbi
                    seal polnud kuskil nii kirjas et ma tahan niii väga kolmandasse
                    Nii et enne kui iroonitsema hakkad loe enne mida kirjutad onju
                    Ja btw edu järgmiteks kaheks vooruks

                    Ära kõike kohe väga südamesse võta
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jepiii Vaata postitust
                      kui tulevad nemad alla siis mainin ära et need meeskonnad on kodus väga tugevad
                      Olen kursis
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jepiii Vaata postitust
                        kui tulevad nemad alla siis mainin ära et need meeskonnad on kodus väga tugevad
                        Ja võõrsil siis äärmiselt saamatud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                          Kuule vahis
                          Loe korralikult eelmine postitus mul läbi
                          seal polnud kuskil nii kirjas et ma tahan niii väga kolmandasse
                          Nii et enne kui iroonitsema hakkad loe enne mida kirjutad onju
                          Ja btw edu järgmiteks kaheks vooruks
                          heakene küll..mis sa urised..kerge nöök käib asja juurde,pealegi,kui endal edasipääs selge juba siis on ju hea veits möliseda..
                          nr 31

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jepiii Vaata postitust
                            kui tulevad nemad alla siis mainin ära et need meeskonnad on kodus väga tugevad
                            elva satsi eestvedaja on vist veiko haan,kui ma ei eksi.minu mäletamist mööda oli noorteklassis päris sihuke vintske kaitsja tammeka tiimis.
                            nr 31

                            Kommentaar


                              Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                              Ja võõrsil siis äärmiselt saamatud?
                              ei ütle et saamatud aga ütlen et elval on noored poisid kõik võitlustahet täis järva jaani kohta ütleks et üks pikk ründaja valmistab kindlasti peavalu

                              meil tuleb vb jälle hakata mängima otepää vastu mis kohe üldse ei meeldi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jepiii Vaata postitust
                                ei ütle et saamatud aga ütlen et elval on noored poisid kõik võitlustahet täis järva jaani kohta ütleks et üks pikk ründaja valmistab kindlasti peavalu

                                meil tuleb vb jälle hakata mängima otepää vastu mis kohe üldse ei meeldi
                                J Jaani patsiga "poisi" nimi ARTO SAAR ka teda teame üks jube võitleja ja liider J Jaanil.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X