320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    dazhe slezu pustil, kak trogatelno....
    Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

    Kommentaar


      FC Tabivere 2 - 2 FC Abja
      Lõpus olid suurepärased võimalused nii ühel kui teisel võistkonnal oma 3-s koll ära lüüa, aga jäi nii. Kohtumiseni tuleval aastal!
      //

      Kommentaar


        Welco - R&R 3:3 (2:0)

        Ajuvaba mäng...
        Esimesel poolajal lõi Welco 3st võimalusest 2 ära, meie oma 5-6st null.
        Lisaks arvas esimese poolaja viimasel minutil hr kohtunik, et võiks meie vasakpoolikule anda 15 sekundi jooksul 2 kollast ehk siis kokku punase. Kohtuniku kaitseks võib öelda, et teoreetiliselt oli tal õigus nii teha, aga jätta üks võistkond nii kergelt vähemusse ... see selleks

        Teine poolaeg aga surusime 10 mehega päris korralikult. Tasuks 2 posti, 2 latti, 2 x 10 cm postist möödalööki, 2 realiseeritud penaltit, lugematu arv nurgalööke jne. Welcol olid omad võimalused, millest nad ka ühe realiseerisid ja ühe tõi meie vaht posti kõrvalt ära.

        Kokkuvõtvalt kaotatud punkt, kuid arvestades mängimist 10kesi, tühja kah, Welco fänniarmee sai rõõmustada koduvõistkonna punkti üle .
        Õnneks võtsid Abja poisid Tabiverelt ka punkti.

        Kommentaar


          Mäng oli tõesti huvitav ja pmst võib Rythardi jutuga nõustuda. 1. poolaeg oli meil natukene parem ja 2. poolaeg selgelt vastastel parem. Loodetavasti saame järgmisel hooajal uuesti madistada, väga mõnus mäng oli.
          Welcolt väravad nr 11 (Kikkamägi/mina) siis nr 8 (A.Reiljan) ja viimane nr 9 (P.Erikson)
          Suur kiitus ja tänu fännidele keda oli päris arvukalt, eriti kui ilma arvestada.

          Kommentaar


            FCE Puka - Tõrva FC Warrior 2:3(0:0)
            Väravad: 48.pen. Suiste, 61. Tutk - 52., 63. M.Orlo, 66. Hanson

            Esimene poolaeg võimalustevaene! Teine poolaeg algas väravatesadu. Lõpus oli 3:3 väga lähedal, Tõrva vv imetõrje päästis meeskonnale võidu!
            www.fcelva.ee

            Kommentaar


              palju õnne HaServ-le liiga võidu puhul, edu Luunjale üleminekumängudeks ja kõigile veel mõnusat viimast mängu

              Kommentaar


                HaServ-Quattromed 5:1.mäng meie poolt sama ilmetu nagu ilmgi,aga vöitjate üle kohut ei möisteta.Eesmärk liigavöit on saavutatud ja nüüd..kuram..ma ei teagi mis nüüd saab..järgmine üritus on tartu linnakad kus tahaks edukalt esineda ja siis need kes elavad hooaja löpu banketti üle need hakkavad saali jalkaks valmistuma.Med-i poolt suht hea mäng,vaatamata väiksele pingile punnisid päris kövasti vastu ja parema realiseerimis oskuse korral oleks skoor vöind olla ka hoopis teistsugune.a ei saa mainimata jätta,et mönel vennal seal ei ole närvikavaga küll köik korras..kus möliseda andis, seal ikka anti täiega..
                nr 31

                Kommentaar


                  Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                  FC Tabivere 2 - 2 FC Abja
                  Lõpus olid suurepärased võimalused nii ühel kui teisel võistkonnal oma 3-s koll ära lüüa, aga jäi nii. Kohtumiseni tuleval aastal!
                  kumb see nüüd oli kas ilgelt sitt sooritus tabivere poolt vöi suutis herr kaitz hooaja löpus nii häst mängima panna,et tabiverel ei olnudki erilist vöimalust.üllatav tulemus igaljuhul.
                  nr 31

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vahis Vaata postitust
                    kumb see nüüd oli kas ilgelt sitt sooritus tabivere poolt vöi suutis herr kaitz hooaja löpus nii häst mängima panna,et tabiverel ei olnudki erilist vöimalust.üllatav tulemus igaljuhul.
                    njh v6imalusi oli m6lemal, meil j22ti isegi yks lugemata...vb see, et viimaseks kh j22da ei taha

                    kohtunik oli kh udu see vb aitas kh kaasa vmt

                    Kommentaar


                      Minu jaoks on Tõrva areng täielik müsteerium, punktid tulevad järjest ja kaotustest pole haisugi. Igal juhul väga kihvt, et arvatav viimase koha meeskond on end hooaja lõpuks niivõrd võimsasse vormi suutnud viia.
                      Kas Tõrva on siis järgmise aasta üks kõvemaid meeskondi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vahis Vaata postitust
                        HaServ-Quattromed 5:1
                        Saime korralikult kaitsemängu harjutada. Esimesel poolajal jaksasime, aga teise lõpp vajus ära, ilus karistuslöök viimasel sekundil tõi veel viienda vastasele. Tänud HaServile viisaka mängu eest. Mölina kohta niipalju, et ega seda eriti ei olnud küll, paar olukorda mängu jooksul, juhtub, muidu oli ju vaikne mäng.

                        Kommentaar


                          FC Tabivere - FC ABJA 2:2(2:1)

                          Abja väravad:29'48'-REIGO RANNAK. Tabivere väravad: 23'39'.

                          Mnjaa,nagu ütlesin väiksem väljak sobib meile hästi,kuigi mängupildiga siiski rahule veel 100% ei jäänud,teisepoolajaalgus lõime kohe kiirelt viigi Tabivere kaitsja rängast eksimusest kus meie ründaja näpsas palli ja 1-1 le vv ga ei eksinud,edasi oli ja võimalusi mõlemal Tabivere lõi paar korda latti meie üsna mängu lõpus napilt väravapostist mööda,aga tänud Tabiverele ja kohtume kindlasti ka talvel mõnel saaliturniiril ja muidugi järgmine hooaeg.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            1-3 kohta paigas,4-5 koha jagavad viimase vooruga Rock ja Tabivere,6-7 Aspen ja Eesti Maaülikool SK,8 koha on saanud JK Quattromed,9nda koha tõenäoliselt Welco,kellel juba parem väravate vahe,juhul kui isegi peaks nad meile kaotama,10 koht Tõrva Warrior,ainuke lahtine veel 11 ja 12 koht,enne viimast vooru.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              1-3 kohta paigas,4-5 koha jagavad viimase vooruga Rock ja Tabivere,6-7 Aspen ja Eesti Maaülikool SK,8 koha on saanud JK Quattromed,9nda koha tõenäoliselt Welco,kellel juba parem väravate vahe,juhul kui isegi peaks nad meile kaotama,10 koht Tõrva Warrior,ainuke lahtine veel 11 ja 12 koht,enne viimast vooru.
                              pakuks,et aspenil on grammi vörra kergem viimase vooruga 6 koht endale rabada.
                              nr 31

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vahis Vaata postitust
                                pakuks,et aspenil on grammi vörra kergem viimase vooruga 6 koht endale rabada.
                                See võib nii minna,aga kui mõlemad juhtuvad võitma ,on kuues koht Timur ja tema meeskonnal.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X