320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas timursem Vaata postitust
    no pakkuda saaks ka veel kolmapäeva, aga siis läheks meil väga raskeks, sest neljapäev ju need talijalkamängud. samas kui te see kolmapäev viitsite teha siis miks mitte. anna teada.
    milleks m2ngida talijalgpallit, kui nagunii v6idab seda turniiri TTU?)))
    Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

    Kommentaar


      Algselt postitas timursem Vaata postitust
      no pakkuda saaks ka veel kolmapäeva, aga siis läheks meil väga raskeks, sest neljapäev ju need talijalkamängud. samas kui te see kolmapäev viitsite teha siis miks mitte. anna teada.
      Teeks siis jah kolmapäeval, aga võib ju teha ka näiteks järgmisel kolmapäeval, kui teil muidu 3 mängupäeva järjest tuleks sel nädalal.

      Kommentaar


        jah, õige, milleks üldse sportida kui ma maailma parimaks ei saa. äitähh et valgustasid mu maailma.

        Kommentaar


          Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
          milleks m2ngida talijalgpallit, kui nagunii v6idab seda turniiri TTU?)))
          optimist oled küll, elame näeme ütlen mina. see talv läheb ttü-l tunduvalt raskemaks võitmine ja huvitav, kas siis eelmine aasta oli teil lihtne võita??
          pommitaja

          Kommentaar


            Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
            Teeks siis jah kolmapäeval, aga võib ju teha ka näiteks järgmisel kolmapäeval, kui teil muidu 3 mängupäeva järjest tuleks sel nädalal.
            no teeme ja andke siis märku homme kui ikka tulete, et meil endal ka meeles oleks .
            "elasime suve üle, elame ka talve..."
            pommitaja

            Kommentaar


              Algselt postitas timursem Vaata postitust
              optimist oled küll, elame näeme ütlen mina. see talv läheb ttü-l tunduvalt raskemaks võitmine ja huvitav, kas siis eelmine aasta oli teil lihtne võita??
              noh ühtegi kaotust ei olnud meil yldse see aasta Tallinnas meeskonnad on 2 korda k6vem!
              Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

              Kommentaar


                Algselt postitas timursem Vaata postitust
                no teeme ja andke siis märku homme kui ikka tulete, et meil endal ka meeles oleks .
                "elasime suve üle, elame ka talve..."
                Niisiis homme ja kellaaeg ikka see sama 8 ja koht Reiniku staadion? Kui nii, siis Welco tuleb kohale. Kui kuidagi teisiti, siis ilmselt ka, aga täpsusta siis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
                  Niisiis homme ja kellaaeg ikka see sama 8 ja koht Reiniku staadion? Kui nii, siis Welco tuleb kohale. Kui kuidagi teisiti, siis ilmselt ka, aga täpsusta siis.
                  ok sobib, kolmap kell 2000 reinikul.
                  pommitaja

                  Kommentaar


                    Selline lugu, et sel kenal vihmasel romantilisel sügispäeval küttis welco epakatele 2-1 sauna ja hoidis enda kaitse kenasti lukus.
                    Vahepeal muidu õrn mäng kiskus särgist tirimiseks, aga eks selline ilm paneb nii mõnegi roosi ju õitsema.

                    Tegelikult aga mängis welco hästi ja epal polnud vist ka viga, kui just liiga palju poleks pallist mööda löönud. Siinkohal pean ka ise MÕNE korra eest vabandama oma meeskonnakaaslaste ees

                    Kommentaar


                      Kahju,et Welco saaliturniiridest osa ei võta,va Aastalõputurniir.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        On sul mõni huvitav turniir välja pakkuda ?

                        Kommentaar


                          Welco-EMÜ tänane mäng oli tõesti selline..omalaadne. Esimesel poolajal olid Welco rünnakud teravamad (kuigi plaan palli vallata ja mängu kontrollida kukkus kohe algusest peale läbi) ja seis oleks võind isegi 4:0 olla poolaja lõpuks, suutsin ise ka palli ilusti tühjast väravast üle suunata. Teisel lõi EMÜ ühe tagasi, lisaks lõi bobik latti ja mitmeid päris häid võimalusi oli EMÜ-l veel, samas kui Welcol ei olnud sisuliselt ühtegi rünnakulaadset asja. Vahepeal oli juba selline tunne, et hea kui viigagagi pääseme. Tuleb ka kiita väravavahti, kes üsna mängu lõpus vastaste pealöögi väravanurgast ära tõi ja üldse hästi tegutses. Väikseks tirimiseks ja mölinaks läks mõlemalt poolt tõesti, oleks ehk võind kahe satsi peale rahad kokku panna ja kohtuniku kutsuda, kes asja ohjeldaks.

                          Saaliturniiride osas küsiks ka, et millistest sa, Kaitz, räägid? Welco võtaks hea meelega osa.

                          Kommentaar


                            welcoga oli tore võitluslik mäng. ise saime kahjuks alles peale welco kahte väravat mängu käima ja suutsime 1 tagasi lüüa. eks siis järgmise kohtumiseni.

                            ja muidugi turniire peaks lähiajal megalt tulema- 14 dets jõgeval, siis mingi samasse kanti v veits hiljem aastalõputurniiriga tabivere turniir jne. muidugi iseasi kas abja seal welcoga mängida saaks
                            pommitaja

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
                              Welco-EMÜ tänane mäng oli tõesti selline..omalaadne. Esimesel poolajal olid Welco rünnakud teravamad (kuigi plaan palli vallata ja mängu kontrollida kukkus kohe algusest peale läbi) ja seis oleks võind isegi 4:0 olla poolaja lõpuks, suutsin ise ka palli ilusti tühjast väravast üle suunata. Teisel lõi EMÜ ühe tagasi, lisaks lõi bobik latti ja mitmeid päris häid võimalusi oli EMÜ-l veel, samas kui Welcol ei olnud sisuliselt ühtegi rünnakulaadset asja. Vahepeal oli juba selline tunne, et hea kui viigagagi pääseme. Tuleb ka kiita väravavahti, kes üsna mängu lõpus vastaste pealöögi väravanurgast ära tõi ja üldse hästi tegutses. Väikseks tirimiseks ja mölinaks läks mõlemalt poolt tõesti, oleks ehk võind kahe satsi peale rahad kokku panna ja kohtuniku kutsuda, kes asja ohjeldaks.

                              Saaliturniiride osas küsiks ka, et millistest sa, Kaitz, räägid? Welco võtaks hea meelega osa.

                              EEm tean,et Valgas toimub 7 ndal Akl ja madalamad liigad,kuna FC Otepää kuuldavasti ütles ära siis... võiks ju Welco ASEMELE OLLA.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Kui Welco on huvitatud turniirist,siis palun võtke ühendust numbril 58077144 Meelis Kuivits,kindlasti homse päeva jooksul.

                                Turniiril siis osalevad hetke seisuga: SK10 Premium,FCE Puka,Pärnu JK Vaprus,Reiu Puhkekeskus,Warrior,JK Rolling Doors,FC Abja,JK Võru,FC Tabivere,FK Smiltene,FCE Otepää.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X