320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
    Kui mu mälu mind ei peta siis neil oli teie mängus keegi teine väravas seega see ei ütle väga palju kui sa nimetad teda nende väravavahiks :P Aga noh, näiteks meie mängus küll mitte mingit ütlemist ei olnud, isegi mitte siis kui essa 20 minutiga oli pingeline mäng isegi..
    Ja mul tekkis nüüd väike idee kah - ärme vaatamegi mänguseisu, paneme punkte parem jalgevahelt tegemise eest
    teeme nii siis meil j2llegi on palju shansi liigat v6ita))
    Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

    Kommentaar


      Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
      teeme nii siis meil j2llegi on palju shansi liigat v6ita))
      päris heal arvamusel olete endastvarsti te kukute ka ma arvan

      Kommentaar


        Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
        haservi omadest on saanud juba jalgevahelt. ei mäleta numbrit aga meie mängus sai päris kaks kolm korda!
        ja haservil on yx kõige suurema ytlemisega see nende vv!lihtsalt pole vaja niipalju ka öelda asi võib normaalne ka olla ju?!
        teie p6llul zidane saab jalgavahel))))
        Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

        Kommentaar


          Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
          päris heal arvamusel olete endastvarsti te kukute ka ma arvan
          kuhu veel kukkuma peab vana joodik? juba kukkusin 5 liigat alla
          Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

          Kommentaar


            Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
            kuhu veel kukkuma peab vana joodik? juba kukkusin 5 liigat alla
            Naljatilk

            Kommentaar


              Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
              teie p6llul zidane saab jalgavahel))))
              Meil võib põld olla aga trenni saab teha

              Kommentaar


                Siin liigas on ikka kõige kõvem andmine - väljakul ja väljaspool seda! Väga tore ja sunnib kõiki oma parimat välja panema! Loodetavasti kestab selline võitlus hooaja lõpuni
                www.fcelva.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
                  Siin liigas on ikka kõige kõvem andmine - väljakul ja väljaspool seda! Väga tore ja sunnib kõiki oma parimat välja panema! Loodetavasti kestab selline võitlus hooaja lõpuni
                  molodec, elvitjanin.sostril
                  Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                  Kommentaar


                    l6petage juba oma tyhja loba ajamine siin , minge tehke midagi targemat.......ei viitsi eriti k2ia foorumis ja lugeda lollusi....Kui yks loll ytleb midagi ei pea talle vastu kraaklema.....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas artur.skutsas Vaata postitust
                      l6petage juba oma tyhja loba ajamine siin , minge tehke midagi targemat.......ei viitsi eriti k2ia foorumis ja lugeda lollusi....Kui yks loll ytleb midagi ei pea talle vastu kraaklema.....
                      Kontrollpaneel - Sõprade/ignoreeritavate nimekirjad - ..kasutajanimi... ja ei pea enam lugema neid. Kahjuks näitab süsteem siiski postituse fakti kui sellist aga sisust oled vaba.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas artur.skutsas Vaata postitust
                        l6petage juba oma tyhja loba ajamine siin , minge tehke midagi targemat.......ei viitsi eriti k2ia foorumis ja lugeda lollusi....Kui yks loll ytleb midagi ei pea talle vastu kraaklema.....
                        Jahh, õige, oleme parem õnnelikud, et meie väikses Eestis nii ilusad ilmad on ja naudime päikest parem Ärme ajame üksteisel tuju halvaks
                        FC Otepää II

                        Kommentaar


                          Algselt postitas artur.skutsas Vaata postitust
                          l6petage juba oma tyhja loba ajamine siin , minge tehke midagi targemat.......ei viitsi eriti k2ia foorumis ja lugeda lollusi....Kui yks loll ytleb midagi ei pea talle vastu kraaklema.....
                          Tegelikult kui ainult tulemusi tahad vaadata siis tabeli juures ka olemas või jalgpall.ee - see ongi koht kus kõik saavad oma arvamust avaldada. Ära lihtsalt igast asjast välja tee
                          www.fcelva.ee

                          Kommentaar


                            07.06. 11.15 Tartu FC HaServ – JK Luunja 3:1 Annelinna lahingu võidavad kiiremate jalgadega kutid.
                            07.06. 12.00 FC Elva Puka – Tartu EMÜ SK 1:3 Elva ei saa ikka suurte poiste vastu
                            07.06. 12.00 FC Otepää – FC Tabivere x:x Meile on võõrsil löödud 2 väravat, need on mõlemad olnud omaväravad. aga on ju 14 inimest , kes Otepää eest värava löönud niiet püssipauk võib igast otsast tulla nagu ma aru saan
                            08.06. 12.00 FC Aspen – Tartu Quattromed 2:1 Kui Aspen hakkab sellele kiirele kutile palle andma, ja ta õpib neid ära realiseerima
                            08.06. 12.00 JK Rock&Roll Löök – FC Abja 6:1 kommentaare pole vaja
                            08.06. 12.00 JK Welco Elekter – Tõrva FC Warrior 7:0

                            Kommentaar


                              Tegelikult my bad, mina kirjutasin esimese vähe vaenuliku postituse, millega ma ei mõeldnu ei mitte midagi rahvuslikku, lihtsalt hetkeks vähe häiris mõningate tekstide tõlkimine iseendale :P Eks ma pean ennast veel vähe võõrkeelte poole pealt harima

                              Kommentaar


                                ok!!! peace kõigele!!!!
                                parem tulge homme Haserv- Luunja mängu vaatama !!!Derby!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X