320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Quattro - Tääksi 1:2 (1:0)
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Welco-Abja mängu kohta lisaks, et esimene poolaeg oli ilus ja võitluslik, Abjal olid samuti omad võimalused. Eriti terav oli nende vasakäär, nr 15. Teisel poolajal tekkis Welcol ruumi kuidagi palju rohkem (Abja tegi äkki asetuses mingi vangerduse, täpselt ei saand aru) ja üsna ruttu surusime mängu Abja poolele. Kui väravaid järjest tulema hakkas, siis mitmed Abja mehed suht-koht loobusid pingutamisest. Pigem tegelesid meeskond ja treener kohtuniku sõimamisega. Peamised pretensioonid olid seoses suluseisudega. Ma ei saa 100% kindlusega öelda ega meil tõesti mõni värav suluseisust ei olnud. Aga Abja mehed paistsid küll väga kindlad olevat, et sulg oli alati. Ei oska öelda, eks ühel kohtunikul on see suluseisu hindamine keeruline ka, võiks ehk veidike säästa neid sõimust selles osas.
      Et jah, Welco poolt vaadates oli tore mäng ja tänud Abjale.

      Kommentaar


        Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
        Pigem tegelesid meeskond ja treener kohtuniku sõimamisega. Peamised pretensioonid olid seoses suluseisudega. Ma ei saa 100% kindlusega öelda ega meil tõesti mõni värav suluseisust ei olnud. Aga Abja mehed paistsid küll väga kindlad olevat, et sulg oli alati. Ei oska öelda, eks ühel kohtunikul on see suluseisu hindamine keeruline ka, võiks ehk veidike säästa neid sõimust selles osas.
        Et jah, Welco poolt vaadates oli tore mäng ja tänud Abjale.
        njh sulge ta jättis vilistama küll..aga see on tõsi, ega üksi tõesti vb raske tal arusaada kas oli sulg või mitte, aga liiga on kh vastav nii et elab üle, kuid vähemalt lõpupoole midagigi vilistas meie kasuks ära:P
        see ainult positiivne

        Kommentaar


          Äkki sa teed kõigepealt endale ise selgeks suluseisu kontseptsiooni ja siis seleta seda ka oma poistele. Mõlemas mängus meie vastu see hooaeg andis selgelt tunda, et nad ei olnud sellest veel siiani aru saanud... või siis neile meeldib lihtsalt ajuvabades situatsioonides sellele viidates appelleerida.

          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
          FC Abja - Welco Elekter 0:7(0:2)

          Võililleparadiisist suur saun järjekordselt,aga nuh jh midagi pole teha,läbi raskuste tähtede poole

          Ei hakka seda kirjutama palju põhikoosseisust mängijaid puudu,aga neid oli.

          Sellemängu siiani kõige sitem k0htunik,kes vilistanud,täielik taun(sorry),võiks mõned reeglid selgeks õppida kuna suluseis jne,mitte just,et mängu otsustas aga asi põhimõtes, Elektri poisid olid igas mängufaasis paremad edu neile järgmisteks mängudeks ja tänud selle mängu eest.

          Kommentaar


            wtf sa seletad nah?
            pmts kui ma olen viimane kaitse siis ma ikka näen kus teie ründajad asuvad, kas sammu minust eespool või tagapool...aga juu olid nii ilusad võililled meil seal platsipeal, et kohtunik pidi neid jälgima

            aga suht poh mäng mängitud nii, et las jääb omg

            ja kui sa pole welcost mis sa yldse tänitad? sind polnud kohal

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              FC Abja - Welco Elekter 0:7(0:2)

              Võililleparadiisist suur saun järjekordselt,aga nuh jh midagi pole teha,läbi raskuste tähtede poole

              Ei hakka seda kirjutama palju põhikoosseisust mängijaid puudu,aga neid oli.

              Sellemängu siiani kõige sitem k0htunik,kes vilistanud,täielik taun(sorry),võiks mõned reeglid selgeks õppida kuna suluseis jne,mitte just,et mängu otsustas aga asi põhimõtes, Elektri poisid olid igas mängufaasis paremad edu neile järgmisteks mängudeks ja tänud selle mängu eest.
              Inetu on sinust sõimata enda kolleege, ega sa ise ka teab mis särav kohtunik ju pole, niiet hoia oma kriitika endale.

              Kommentaar


                Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
                Inetu on sinust sõimata enda kolleege, ega sa ise ka teab mis särav kohtunik ju pole, niiet hoia oma kriitika endale.
                OK jalgpallifanatt,aga selliseid asju ma küll ei tee mis täna oli ja nuh antud hetkel ma polnud(pole)koleeg+ esimest korda ,kus väljakuperemehe aadressil sõna võtsin. Tarkur.

                EDIT: Kohtuniku kolmas mäng madalamtes liigas,sellega on kõik õeldud
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Mis te vaidlete Mängime parem Jalgpalli
                  http://www.skimavere.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas enzzo Vaata postitust
                    Mis te vaidlete Mängime parem Jalgpalli
                    just just,teema lukus,aga Tääksile palju õnne taaskord võidupuhul
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      just just,teema lukus,aga Tääksile palju õnne taaskord võidupuhul
                      Õnne ikka vaja Suurimad Tänud Tääkis Poolt ja Edu ka Abjale
                      http://www.skimavere.com

                      Kommentaar


                        Õnn oli tõesti see, mis neid seekord aitas.

                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        just just,teema lukus,aga Tääksile palju õnne taaskord võidupuhul

                        Kommentaar


                          ja mis asja? üllatuspomm on lõhkenud . Navi kottis EMÜ't 1:0!!!
                          //

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                            ja mis asja? üllatuspomm on lõhkenud . Navi kottis EMÜ't 1:0!!!
                            Juba postimees ja CNN kanal kirjutab sellest suurest uudisest
                            Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                              ja mis asja? üllatuspomm on lõhkenud . Navi kottis EMÜ't 1:0!!!
                              Opppaaa, sellest tahaks küll lähemalt kuulda

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                                Juba postimees ja CNN kanal kirjutab sellest suurest uudisest
                                no tark, ma sealt lugesingi! lisaks veel BNS-ist
                                //

                                Kommentaar

                                Working...
                                X