320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    PS! Kohtuniku siunamine jäägu kahe teise võistkonna pärusmaaks. Nimesid ma nimetama ei hakka
    Piiirital toimunud mängus oli taaskord väga okas kohtunik. Nipet-näpet ikka juhtub, aga kindla käega juhtis mängu. Nagu enne juba siin mainitud, osad nooremad vene poisid saavad väga hästi oma asjadega hakkama. 5+ tõesti. Eks see tule sellest, et saadakse mängust aru, süvenetakse oma töösse, ei mingit paanikat ega üle forsseerimist, kiire-korralik suhtlemine mängijatega ilma liigse emotsioonita, spordimehelikus vormis jne. Sellistele vendadele annad peale mängu heameelega käppa. Respekt, ausalt.
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Alates sellest hooajast selgitame Eesti jalgpalli meistrivõistluste II ja madalamates liigades välja liigameistrid.

      III ja IV liigas mängitakse liigameistri selgitamiseks esmalt poolfinaalid. Neis kohtub Ida tsooni võitja Põhja parimaga ning Lääne piirkonna võitja Lõuna omaga. Poolfinaali koduväljak selgub samadel alustel nagu II liiga meistri selgitamisel ehk kodus mängib see, kellel on rohkem punkte. Poolfinaalid toimuvad viimasele voorule järgneva nädala pühapäeval ja finaal omakorda nädal hiljem.

      Ehk III ja IV liiga poolfinaalid mängitakse 14. oktoobril ning finaalid 21. oktoobril. Kõikide kirjeldatud liigavõitjate selgitamiseks peetavad poolfinaalid korraldab koduklubi, kuid finaalid jalgpalliliit, kes nimetab ka finaali mängupaiga. Liigameistreid autasustatakse karikaga.

      milleks otseselt seda nüüd vaja on? et ejl oleks veel kitsim ja ainult ühe karika peaks andma välja tavalise nelja asemel?
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Ei usu. Reglemendi järgi mängitakse ju kevadest saadik, seega meistrivõistluste tsoonide esikolmikut premeeritakse ilmselt ikka nagu tavaliselt. See tundub alles nüüd väljahõigatud lisaüritusena, mis on siis n.ö. madalamate liigade karikate karikas. Kui vastab tõele järgmise aasta moodustatav esiliiga B-tasand, siis vist üleminekumänge ei toimugi? See nagu selle asemel...Aga ega ma täpselt ei tea, sest pole jalkaliidu nippel. Urmar või keegi, tuleb äkki kohendab siin asja?!
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Ma läheks ja vaataks küll kuidas Trummi vanakesed ja Levadia noored madistavad.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Even Vaata postitust

            milleks otseselt seda nüüd vaja on? et ejl oleks veel kitsim ja ainult ühe karika peaks andma välja tavalise nelja asemel?
            Aga miks mitte? Minu arust küll päris hea idee, või mis negatiivseid pooli sa antud ürituses näed?
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Pras saab ka siis teada milline liiga on kõige tugevam
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Pras saab ka siis teada milline liiga on kõige tugevam
                Staarkohtunik, ma tean juba ju ...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Ma läheks ja vaataks küll kuidas Trummi vanakesed ja Levadia noored madistavad.
                  Sinna on veel pikk maa minna, aga kelle poolt oleksid koos oma palja ülakehaga sõbraga?...Kui see peaks juhuslikult juhtuma, kas oled nõus ka ise tissid paljaks võtma? Poolik oleks minu poolt, sest karta on sel ajal juba krõbedamat ilma...
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                    Sinna on veel pikk maa minna, aga kelle poolt oleksid koos oma palja ülakehaga sõbraga?...Kui see peaks juhuslikult juhtuma, kas oled nõus ka ise tissid paljaks võtma? Poolik oleks minu poolt, sest karta on sel ajal juba krõbedamat ilma...

                    Pooliku eest võtame ainult pedelipu kaasa.
                    Paljas torso on juba nõks kallim lõbu
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Kristiine JK - Tallinna FC Twister 2:0 (2:0)

                      Kristiine tegutses meeskonnana väga hästi ning meil oli kohe alguses raske oma mängu käima saada. Pall ei jäänud hästi üles ja olime pigem surve all. Alguses siiski kumbki pool teravaid võimalusi ei saanud. Lõpuks tekkis Kristiinel võimalus ca 20m pealt vabalt peale lüüa, mida ka kasutati. Pall muutis kastis meie mehest veidi suunda ning maandus väravas, vv oli just teise äärde tõrjuma liikunud.

                      Teine värav poolkaitse ebamugavast tagasisöödust, mis kaitsjale keha alla jäi. Et kohe edasi lükata ei saanud, hakkas tõmbama ja kaotas palli. Üks-ühele olukorra realiseeris Kristiine ründaja ära. Ka kolmanda korra käis pall võrgus, kuid ründaja oli enne sulgu jõudnud joosta.

                      Teine poolaeg oli meil aktiivsem, tekitasime võimalusi. Meie mees tõmmati kastis maha ja kohtunik määras penalti. Paraku lendas löök taevasse. Saime seejärel palju standardolukordi. Lühikese aja jooksul lasi Kristiine kaitse kahel korral pallil kastis maha kukkuda, aga et olukorrad olid ebamugavad, õnnestus meie mehel mõlemad ca 5m pealt varbaga üle värava lüüa. Paar meie pealelööki tabas veel Kristiine väravavahti või ei jõudnud üldse raamidesse. Poolaja lõpus sai Kristiine mees veel teise kollase ning nad vajusid kõik kaitsesse ära, kuid pidasid lõpuni vastu.

                      Parem meeskond võitis. Samas oleksime olukordi arvestades kindlasti 2-3 väravat lööma pidanud.

                      Kohtunik 5+. Kohe alguses tegi selgeks, et mölisemist ei ole ja esimese tema suunas lennanud ropu sõna peale tuletas seda keeldu veel kollasega meelde. Pani vaidlejad paika ja oli alati ise aktiivne oma otsuseid põhjendama.

                      Kommentaar


                        Kohtunik oli väga ühte poolt soosiv.. mölisemist ning toorutsemist ta kontrolli alla ei saanud. Meie poolt kaks vigastatud(ühel jalg kipsis) ja teil vist ka. Pendla olukorra põhjendus kohtunikult:Ründaja oleks võib-olla palli endale saanud!!!
                        See on teine kord kui sellel aastal antakse olematust olukorrast pennal. Tundub, et jalkaliit on vist korraldusi andnud, et mäng ikka huvitavam oleks
                        Aga õnn oli tõesti meie poolt.
                        Andres

                        Kommentaar


                          toorutsemist peavad mängijad ise kontrollima, mitte kohtunik ei pea neile kasvatajat mängima. tema ainus vahend on hoiatuskaardid ja kui virtuoosid sellest aru ei saa, siis pole midagi teha.

                          Kommentaar


                            Selles osas olen nõus, et mõlemal poolel mõne vea puhul oleks pidanud kohe kollase andma.

                            Ei olnud puhas mäng meie poolt, mõnedel meestel tekib kaotuseisus ja olukordade mitterealiseerimisel frustratsioon.

                            Kommentaar


                              Magister - Reliikvia 0-2 (0-0)

                              Esimene poolaeg Reliikvia valitses ja meie väga jalgu alla ei saanudki. Väga palju teravaid olukordi meie värava all siiski ei suutnud ka Reliikvia tekitada ja poolaeg lõppes viigiga. Teisel poolajal mäng rohkem võrdsustus, aga päris teravaid olukordi tuli mõlemalt poolelt üsna vähe. Aga siis ca 10 minutit enne lõppu sai äsja sisse tulnud uus Reliikvia mees kaitsjate taha söödu ja lõi üsna terava nurga alt vasakult äärelt ette nurka ära. Üritasime siis rohkem suruda ja saime nt ka järjest oma 3-4 nurgalööki, aga palli sisse ei saanud. Kuna olime üsna kõrgel, siis loogilise jätkuna Reliikvialt teine värav, kus jooksu pealt üsna kaugelt ründaja tõstis üle vastu tulnud vv.

                              Sarnane stsenaarium meie eelmisele mängule Soccernetiga, aga seekord siis tehti hoopis meile lõpuga ära.

                              Meil oli sel hooajal juba 8. erinev mees väravas, seekord taas puhas väljakumängija See polnud siiski põhjuseks, miks kaotasime. Halb oli vaid see, et kui üks põhikaitsjatest pidi väravas seisma, siis pidime teisi positsioone/mehi võrreldes tavapärasemaga nihutama ja vahetama ning see võis ka mängurütmile mõjuda

                              Kahjuks vist sai oma eelmise postitusega Mercury mehed "vihale" aetud ja unistus eelviimasest kohast muutus natuke ähmasemaks

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Bundy Vaata postitust
                                Kohtunik oli väga ühte poolt soosiv.. mölisemist ning toorutsemist ta kontrolli alla ei saanud. Meie poolt kaks vigastatud(ühel jalg kipsis) ja teil vist ka. Pendla olukorra põhjendus kohtunikult:Ründaja oleks võib-olla palli endale saanud!!!
                                See on teine kord kui sellel aastal antakse olematust olukorrast pennal. Tundub, et jalkaliit on vist korraldusi andnud, et mäng ikka huvitavam oleks
                                Aga õnn oli tõesti meie poolt.
                                Andres
                                Pennaldega on tõesti huvitav olnud. Vägisi tekib tunne, et juhtivale meeskonnale neid kergelt ei anta, tagaajaja saab aga lihtsamalt kätte...Eilses Trummi-Saku mängus oli põhjust meie kasuks kaks pennalt määrata. Üks puhas käsi, ja teine täpselt analoogne olukord Soccerneti mänguga, kus neile tookord anti sõna lausumata pennal. Meie mängija ei soovinud kinnise lambiga koju minna, tõmbas näo ära, kui jalg molli eest läbi sõitis. Oli 100% võimalus jalaga efektne laks vastu tatti saada. Küsisin selle asja üle järgi, sellest aastast, uuemate reeglite järgi, ei pidavat "ohtlikku mängu" enam olema. Kohtunik kas tõlgendab vea või mitte. Eile ei saanud peale vea küll midagi muud seal tõlgendada.

                                Mäng ise oli igati okei, Sakul noored kutid sibavad kenasti. Oli raskem, kui kevadel, kuid tulemus õiglane mängupildi järgi. Hiiu valgustus vahepeal jebis nii, et pidid kõrvalseisjalt küsima, kas sul lõi ka pildi eest ära või ainult minul tõmbas silme eest mustaks?
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X