320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Trummi- Kalju 0-1. Kommentaare paluks.
    Kristiine- Soccernet 2-2. Kommentaare paluks.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Kalju - trummi mäng oli tasavägine võitlus pimedal ja vihmasel platsil. Ja nagu ikka 4.liigas - otsustasid pisiasjad - ehk seekord kast õlle :-D

      Kommentaar


        Tänud ka soccernetile. Nüüd siis järgmisel pühapäeval mini-finaal, millest kuuldavasti tuleb ka live-ülekanne veebis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kristiine- Soccernet 2-2. Kommentaare paluks.
          Soccernet läheb avapoolajal teenitult juhtima. Värav nurgalöögist(peaga)
          Kristiine viigi värav sündis kohtuniku otsusega. Pisike ründaja lendab väravavahile 5 kastis sisse, pall pudeneb sisse. Napilt kuid kindlalt poleks pidanud värav lugema.

          2-1Kristiine üks mängija laseb 20lt volley, mis õnnega koos maandub kipub taeva poole, kuid siiski maandub langevalt ristnurga lähistel, väravavaht saab näpud vahele aga siiski liiga ootamatu.
          2-2 Mängijad löövad jalad kokku, Soccernet saab pendla, Kristiine ilmselgelt pole rahul, samas mina väljaku teisest otsast ei oska kommenteerida rohkem-

          Üldjoontes andis Soccernet mängu käest ja Kristiine võit poleks üldse teenimatu olnud. Aga usun, et mõlemad peaks rahul olema.

          Kommentaar


            Algselt postitas Devil Vaata postitust
            Soccernet läheb avapoolajal teenitult juhtima. Värav nurgalöögist(peaga)
            Kristiine viigi värav sündis kohtuniku otsusega. Pisike ründaja lendab väravavahile 5 kastis sisse, pall pudeneb sisse. Napilt kuid kindlalt poleks pidanud värav lugema.

            2-1Kristiine üks mängija laseb 20lt volley, mis õnnega koos maandub kipub taeva poole, kuid siiski maandub langevalt ristnurga lähistel, väravavaht saab näpud vahele aga siiski liiga ootamatu.
            2-2 Mängijad löövad jalad kokku, Soccernet saab pendla, Kristiine ilmselgelt pole rahul, samas mina väljaku teisest otsast ei oska kommenteerida rohkem-

            Üldjoontes andis Soccernet mängu käest ja Kristiine võit poleks üldse teenimatu olnud. Aga usun, et mõlemad peaks rahul olema.
            Väravavaht pudistas selle palli maha ja imes selle ise sisse. Keegi ei sõitnud talle sisse

            Kommentaar


              Kuuldavasti oli üks Kristiine poolehoidja peale mängu kohtuniku mu**iks sõimanud ja korduvalt ähvardanud peksa andmisega ja maha laskmisega. Inetu, väga inetu, eriti kui seda teeb soliidses eas inimene.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                keegi kristiine poolehoidja lubas kohtuniku maha lasta. loodetavasti on kristjanil siiski hing sees nagu ka avaldus politseisse.

                e: ongi hing sees.

                Kommentaar


                  Ma lugesin et ähvardamine on 1 fännikultuuri osa, kuskilt fänniteemadest, et seda tuleb naljana võtta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kristjan27 Vaata postitust
                    Väravavaht pudistas selle palli maha ja imes selle ise sisse. Keegi ei sõitnud talle sisse
                    Olid sa lähemal kui mina, või arvad, et su nägemine on esmaklassiline ja teised ei näe muhvigi??

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                      keegi kristiine poolehoidja lubas kohtuniku maha lasta. loodetavasti on kristjanil siiski hing sees nagu ka avaldus politseisse.

                      e: ongi hing sees.
                      Kusjuures mõtlen täna veel mis selle asjaga edasi teha, aga niisama see ei jää kahjuks. Isik on mu juba teada, kes neid sõnu loopis

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Devil Vaata postitust
                        Olid sa lähemal kui mina, või arvad, et su nägemine on esmaklassiline ja teised ei näe muhvigi??
                        Oleneb kui lähedal sa olid, aga okei las ta olla teema lukus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                          Ma lugesin et ähvardamine on 1 fännikultuuri osa, kuskilt fänniteemadest, et seda tuleb naljana võtta.
                          ei loobitud neid sõnu lihtsalt suusoojaks tribüünilt vaid näost näkku pärast mängu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Trummi- Kalju 0-1. Kommentaare paluks.
                            Kristiine- Soccernet 2-2. Kommentaare paluks.
                            Kalju sai sügiseks nüüd meeskonna kokku lõpuks ja 15 kutti+ vanahärra Getulio. Eks tuli oma jokkerit Endret hoida ning ajasime mängu tempo kiireks. Kaua need Trummi vanurid ikka kestavad oli meie mõte? Väheke pressingut teha ja eksivad ka nemad eesotsas Rafiguga.
                            I poolaeg olid ohtlikumad olukorrad küll Trummi omadel aga Kalju kaitse püsis või tassis väravavaht.
                            II poolajaks tegime väiksed muudatused ja lisasime tempot juurde ja võitlesime nii kuidas jaksasime. Trummi omad läksid järjest rohkem närvi ja korra unustati 1 Kalju mängija vabaks kastist väljas, kes ka ära karistas ilusa pommlöögiga taha posti.
                            Vanahärrad läksid veel rohkem närvi peale seda. Suutsid küll suruda Kalju kaitsesse aga väravat lüüa ei õnnestunud.
                            Haigla meeste motivatsiooni süst kast õlut andis lisaenergiat viimasteks minutiteks.
                            Magus on võita kevadringis Haiglat, kes oli sel hetkel kindlal esikohal, sügisringis viigistada veel Haiglaga ja võita endisel oma koduväljakul Hiiu staadionil põhimõttelises vastasseisus liigaliidrit Trummit.
                            Edu teile viimaseks 2 mänguks!
                            Aitähh Soccerneti kutid hea tulemuse eest Kristiinega, meile sobib
                            Ajasime liigatabeli huvitavaks, nii esikoht on lahtine kui ka 3. kohapeale hetkel 4 satsi mängimas.
                            Kes üldse III Liigasse plaanivad minna?

                            Kommentaar


                              Julged mehed Kristiines, et kiirreageerijatega pauguvad Järgmine kord pead vestiga tulema vilistama Kristjan
                              b-day

                              Kommentaar


                                Penalti puhul tõmbas kohtunik külmaks ja halastas sellele kes kõige rohkem valust kisada suutis Kui mängija tuleb ikka tald ees palli mängima ja kaitse proovib palli puhastada, aga tabab vastase kõrget jalga( kes kohe suri valust) siis selle eest pennalt anda on ikka väga vale liigutus. Ennem oleks pidand kõrge jala ohtlikuksmänguks vilistama. tundub, et kohtunik ei osanud selle puhul midagi öelda. Lihtsalt värises natuke Järgmine kord vaata telekast vutti või tribüünilt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X