320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV lääs 2009.a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    kes sind siia kutsus? oled lihula väljakul mänginud?
    Olen kusjuures
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Selleks hooaja alguses mängisime kunsti peal,et õige väljak polnud valmis poisse peale laskma

      Kommentaar


        Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
        ja kasutavad selleks kõikki võimalikke võimalusi...
        kui eelmisel nädalavahetusel suure-jaanis mängimas käisime, ei paistnud küll kusagilt otsast välja, et platsiga oleks ülemäära vaeva nähtud. kui küsisin, kas olete suvel platsi rullinud ka, ei saanud ma jaatavat vastust. kuigi seekord oli plats parem kui eelmisel aastal. mulgimaal põllumehi küll, peaks ju mõne traktori ikka leidma, millele rull järele panna.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Ega teie väljak ka mingi täiuslik pole ja tõesti mõtetu teema. Tuleb leppida sellega mida on võimalik kasutada.

          Kommentaar


            Ok, ma saan aru, et väljak ei ole jalkaklubi oma ning seda kasutab ka muu rahvas oma murumängudeks. Siiski piisaks ainult ühest entusiastist, kes natukene vaeva näeks. Olgem ausad, kui teie plats korra üle rullida, oleks seal kindlasti palju mõnusam mängida, sest muru on teil sel aastal päris ilus.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Ta on sügisega nüüd läinud hullemaks.

              Kommentaar


                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                Ok, ma saan aru, et väljak ei ole jalkaklubi oma ning seda kasutab ka muu rahvas oma murumängudeks. Siiski piisaks ainult ühest entusiastist, kes natukene vaeva näeks. Olgem ausad, kui teie plats korra üle rullida, oleks seal kindlasti palju mõnusam mängida, sest muru on teil sel aastal päris ilus.
                tore kui sul on arvamus et kõik on nii lihtne et rullid ja siis sile kui beebi peppu .
                kui ikka väljak tuksis ei ole sellest rullimisest muud abi kui lahtised mulla tükid kinni ja kõik . enamus platsid on NSVL ajast tore kui on leitud võimaslused et ehitada kunstmuru väljak aga see pole ikkagi see mis muruväljak
                nii et olge rahul et on kus mängida

                Kommentaar


                  Põhimõtteliselt on teil kõigil jubedad väljakud, keegi sittagi vaeva näha ei viitci krt mina üksi ainult rabelen. fuck saage üle. Võibolla paljud ei tahagi paremat väljakut, kui niikuinii maast söötu ei lükka.

                  Kommentaar


                    Ja krt lihula plats jummala korralik kui kutid olex lihtsalt viitsinud föönidega selle muda ära kuivatada hommikul. Selle peale ei kulu ju väga ressursse, pikendusega saab koolist voolu, iga mats tuleb kodust naise või ema fööniga (kui just endal pole) ja ongi nädalavahetus planeeritud.

                    PS! Ja saage ometi aru, et keegi ei ole meie kaotust väljaku süüks ajanud.
                    Järgmise mängu me kindlalt kas kaotame või võidame, äärmisel juhul jääb viiki

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ÄSS17 Vaata postitust
                      Ja krt lihula plats jummala korralik kui kutid olex lihtsalt viitsinud föönidega selle muda ära kuivatada hommikul. Selle peale ei kulu ju väga ressursse, pikendusega saab koolist voolu, iga mats tuleb kodust naise või ema fööniga (kui just endal pole) ja ongi nädalavahetus planeeritud.

                      PS! Ja saage ometi aru, et keegi ei ole meie kaotust väljaku süüks ajanud.
                      Järgmise mängu me kindlalt kas kaotame või võidame, äärmisel juhul jääb viiki
                      Ässal on ikka jube head vastused. Aga panid tähele, et see väike sõnavõtt muru kohta ajas riidu nii mulgid, kui hiidlased, tabasalu ja lihula, kurat see elu on ikka ilus.

                      Ostke paar lammast maamehed, platsid on siis koguaeg siledad ja niidetud. Raibe ei pidavat raha ka küsima tehtud töö eest.

                      Kommentaar


                        Ma ei arva, et nüüd kellegagi riius oleksin. On need platsid nagu on, aga ma arvan, et kellelgi poleks paremal väljakul mängimise vastu midagi. Püüan lihtsalt natuke tolmu üles keerutada, ehk keskendutakse edaspidi natukene rohkem ka mängutingimustele.

                        Ega alati pole muidugi kõik enda teha ja näiteks kuuldavasti taheti vahepeal Märjamaalt plats kogunisti käest ära võtta (praegust seisu ei tea), mis siis veel hooldusest rääkida. Ma ei arvagi, et väljak peaks beebipepusile olema, aga vähemalt põrkava palli suunda võiks saada ette ennustada.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
                          Ässal on ikka jube head vastused. Aga panid tähele, et see väike sõnavõtt muru kohta ajas riidu nii mulgid, kui hiidlased, tabasalu ja lihula, kurat see elu on ikka ilus.

                          Ostke paar lammast maamehed, platsid on siis koguaeg siledad ja niidetud. Raibe ei pidavat raha ka küsima tehtud töö eest.
                          Ok Linnahärra teeme ära
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Jajahh eestpoolt niidab tagantpoolt kohe tasandab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dareth Vaata postitust
                              kui eelmisel nädalavahetusel suure-jaanis mängimas käisime, ei paistnud küll kusagilt otsast välja, et platsiga oleks ülemäära vaeva nähtud. kui küsisin, kas olete suvel platsi rullinud ka, ei saanud ma jaatavat vastust. kuigi seekord oli plats parem kui eelmisel aastal. mulgimaal põllumehi küll, peaks ju mõne traktori ikka leidma, millele rull järele panna.
                              suure-jaani platsil käis special hooldus firma kevadel peal kes kylvas sinna uut seemet, rullis platsi, tõi platsile uut täidet, õhutas muru... nii et raha on sinna alla läinud ja plats on ikka parem kui eelmine aasta. aga eks sygise poole ilmad kehvemad ja muru ikka muutub vihmase ilmaga mängides vähe halvemaks...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
                                teie laisad kuna ei viitsi seda hooldada see on kättevõtmise asi ja selleks pole ka mingeid hiigelsummasid vaja.
                                ega jah 30k-40k on selline tyhine summma jah mis igal mehel tagataskust võtta siin neljandas liigas, et väike platsi hooldus teha. rääkimata veel korralikust hooldusest. GEENIUS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X