320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
    No tere taevas, sul hakkas kade meel, et mul nii ilusad butsad on ja nüüd tõmbled igas liinis siin minu arukate soovituste ja tähelepanekute vastu. Ise teil pool tiimi homoparaadil hullas seal. Nüüd muidugi kasutad vana tarkust, et parim kaitse on rünnak ja süüdistad mind mingites perverssustes - kahjuks sellega ei suuda sa VARJATA OMA TIIMI PERVERSSUSI. Ma lihtsalt aitasin väikest Raivukest hea nõuga, sest ta sai natukene kriimustada ja nüüd ei saa tudule minna.
    Vaiki ometi ükskord, õnnetu paberiteta proktoloog.
    Kriimustatud persse peale käib "roheline", kas lillad seda ei teagi?!
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Lillad omavahel,üks lilla üle...uuuuu

      Kommentaar


        Soccernet - Hell Hunt 2:7(2:0) Jõudu jätkus, vaid esimeseks poolajaks. Aitäh kohtunikule, hea vile eest...

        Kommentaar


          teine poolaeg oli soccernetil ka sitt mäng ofkoors, vahetusi polnud jnejne. aga kohtunik oli ka täielik idioot, kui sa siin foorumis figureerid siis palun anna teada ja ütle kõigile kui halb kohtunik sa tegelikult oled.
          ei vilistanud suluseise ära hellal hundil kui oli sulg. lõpuks mingi 10-15 min enne lõppu hakkas halasusest vilistama. soccernetil oli 3 meest palli taga, hunt sai palli ja kohtunik vilistas sulu. meie mehed isegi ütlesid, et nad olid palli taga. idioot ikka.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Algselt postitas Even Vaata postitust
            teine poolaeg oli soccernetil ka sitt mäng ofkoors, vahetusi polnud jnejne. aga kohtunik oli ka täielik idioot, kui sa siin foorumis figureerid siis palun anna teada ja ütle kõigile kui halb kohtunik sa tegelikult oled.
            ei vilistanud suluseise ära hellal hundil kui oli sulg. lõpuks mingi 10-15 min enne lõppu hakkas halasusest vilistama. soccernetil oli 3 meest palli taga, hunt sai palli ja kohtunik vilistas sulu. meie mehed isegi ütlesid, et nad olid palli taga. idioot ikka.


            Jap olen halb kohtunik
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              Jap olen halb kohtunik
              Sa oled lõunast, sind Tallinna küll ei määrataks.

              Kommentaar


                kui ma seda kohtuniku kuskil näen ja ma olen purjus siis siis arva ära mis juhtub !!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vallimägi Vaata postitust
                  kui ma seda kohtuniku kuskil näen ja ma olen purjus siis siis arva ära mis juhtub !!
                  kõva tase ikka. tra tatikas mine kasva suureks.

                  2-7 kaotuse peale siin jälle kohtunikku süüdistada. masendava mulje jätate oma teamist sedasi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ertz Vaata postitust
                    kõva tase ikka. tra tatikas mine kasva suureks.

                    2-7 kaotuse peale siin jälle kohtunikku süüdistada. masendava mulje jätate oma teamist sedasi.
                    kui sa mängust sittagi ei tea, siis ära targuta. kui 2:4 pealt loobuda mängimisest siis ikka lüüakse paar veel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      kui sa mängust sittagi ei tea, siis ära targuta. kui 2:4 pealt loobuda mängimisest siis ikka lüüakse paar veel.
                      ja selles loobumises oli kohtunik süüdi?

                      Kommentaar


                        paljuski küll jah. pole ammu nii sitta vilet näinud.

                        hundid olid täna paremad, selles pole muidugi kahtlust.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Devil Vaata postitust

                          hundid olid täna paremad, selles pole muidugi kahtlust.
                          sellest olekski piisanud.

                          Kommentaar


                            jaa jaa tatikas tatikas , igatahes kui näen siis saab sisse ja kõik

                            Kommentaar


                              Mängust nii palju, et oli meil ka esimene poolaeg rohkem võimalusi kuid pall lihtsalt väravavõrku ei lendand - mõneti tänu heale väravavahile, teinekord jälle jäi endal midagi puudu. Socceri skoorer aga kasutas oma 2 võimalust osavalt ära ja oligi 2:0. Teine poolaeg läks edasi suht sarnaselt, kuid lihtsalt nüüd hundid leitsid kiirelt 2 korda võrgu.
                              Kui nüüd nendest suluseisudest rääkida siis meie pink oli täpselt olukorra külje peal. Theimo ütles ausalt, et ei olnud suluseisu söödu hetkel nii, et sel juhul kõik õige. Saan ka aru, et ei ole väga hea kaotada sellist mängu kuid tõesti 7:2 kaotuses süüdistada kohtuniku kes niigi nii mõni kord halastas kaartide näol siis las jääda.

                              Muidu sümpaatne pühapäev ja edu Soccerile!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vallimägi Vaata postitust
                                jaa jaa tatikas tatikas , igatahes kui näen siis saab sisse ja kõik
                                Kasva suureks, jalgpall on ikkagi meeste mäng mitte nõrkadele kes kõike ja kõiki süüdistavad kaotuses. Ime et ei öelnud et Pohlak, kunstmuru , puutsad ja soeng olid süüdi.
                                Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                                Kommentaar

                                Working...
                                X