320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    et siis facebook on lõppude lõpuks ikka päris elu?
    no ma leian, et päris suva ka ei ole, mida seal teha.

    Kommentaar


      No eks mõlemal poolel on mingil määral õigus. Ma ka üldjuhul selliseid asju üle ei tähtsusta, aga samas pole veel keegi Flora mängijatest ka kuskil Levadia või Kalju dressis figureerinud. Võib-olla sülitaks ka tuld ja tõrva, kes teab...
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        no ma leian, et päris suva ka ei ole, mida seal teha.
        no ma arvan, et see on umbes selline probleem.

        "Manucho sul on fesaris konkureeriva klubi foto esile tõstetud. Ole hea vaheta ära."
        Manucho vahetab pildi ära.

        eesriie
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Piksenool, mine ütle seda Manuchole, või mida Anna siis nüüd tegema peaks? Läheb teeb Manuchole märkuse?
          Miks ma seda Manuchole peaksin minema ütlema? Juhtisin sellele tähelepanu ja tahtsin teada, et mida kaasfoorumlased arvavad. Praeguse seisuga kipub pooldajate ja vastu olevate hulk pooleks olema. Hoolimata tõigast, et Manucho on nüüdseks juba terve hooaja seal mänginud. Dupikovi koha pealt olid millegipärast kõik vastu, et nii ei tohi teha...

          Kuna AnnaS lubas mingis varasemas postituses liigafännide arvamusi kuulda võtta ja klubis tähelepanu juhtida, siis jah, AnnaS võib minna ja Manuchole öelda, et üks inimene pani tähele sellist asja ja võib-olla paneb sinna uue klubi särgis pildi. Või siis mitte. Vahet pole.

          Muidugi kui oleks teadnud, et selline trollimine lahti läheb, siis oleks ma tähelepanu parem juhtimata jätnud.
          Algselt postitas alehis
          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Jasper, kas sa suudab kunagi midagi arukat ka öelda või klähvid kuna Itaalia foorumis on igav?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              no ma arvan, et see on umbes selline probleem.

              "Manucho sul on fesaris konkureeriva klubi foto esile tõstetud. Ole hea vaheta ära."
              Manucho vahetab pildi ära.

              eesriie
              nii? Ja sellega olekski kõik chill. Ei tõstatuks mingeid küsimusi enam. See on väike ja suhteliselt tähtsusetu küsimus, aga kui mina oleks näitekd tulihingeline Infoneti toetaja, siis silma see riivaks. Minu arvamus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                Kuna AnnaS lubas mingis varasemas postituses liigafännide arvamusi kuulda võtta ja klubis tähelepanu juhtida, siis jah, AnnaS võib minna ja Manuchole öelda, et üks inimene pani tähele sellist asja ja võib-olla paneb sinna uue klubi särgis pildi.
                Vaatasin jälle ainult kuskilt oma kännu otsast. Tänud meenutamast! Seda ma tõepoolest palusin ning soovin ka edaspidi tagasisidet saada, seega ma kindlasti ütlen edasi, et selline arutelu tekkis! Tähh veelkord!
                “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                Kommentaar


                  Huvitav, mida arvaks herr Andrew kui mõni Infoneti töötaja end Facebookis uhkelt Starmani särgis eksponeeriks?

                  Kommentaar



                    Kuigi, kui ma nüüd meenutan, siis ükskord läks üks tegelane selle mõtte peale väga närvi...
                    “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                    Kommentaar


                      Ma arvan Anna, et siin on tegemist teravas kastmes konstruktiivse kriitikaga Infoneti meediaosakonna aadressil. Meestel pole korralike pilte mida üles riputada ja peavad kasutama eelmise tööanda ajal tehtud fotosid. Kaljul on iga kodumäng (ja nii mõnelgi võõrsil) fotograaf kohal ja pärast saavad nii mängijad kui fännid endast kamaluga pilte, mida siis rõõmsalt FB kontole üles riputada. Nüüd, kui suurte poiste mängus sees olete, võiksite ka mõne andeka noore piltniku enda juurde meelitada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                        Ma arvan Anna, et siin on tegemist teravas kastmes konstruktiivse kriitikaga Infoneti meediaosakonna aadressil. Meestel pole korralike pilte mida üles riputada ja peavad kasutama eelmise tööanda ajal tehtud fotosid. Kaljul on iga kodumäng (ja nii mõnelgi võõrsil) fotograaf kohal ja pärast saavad nii mängijad kui fännid endast kamaluga pilte, mida siis rõõmsalt FB kontole üles riputada. Nüüd, kui suurte poiste mängus sees olete, võiksite ka mõne andeka noore piltniku enda juurde meelitada.
                        Ja selles osas on sul tuline õigus! Ei ole meil jah fotograafi olnud, aga oleks kindlasti vaja! Vägagi põhjendatud kriitika
                        “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                        Kommentaar


                          Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                          Ja selles osas on sul tuline õigus! Ei ole meil jah fotograafi olnud, aga oleks kindlasti vaja! Vägagi põhjendatud kriitika
                          Novot ja leidsimegi põhjuse ning loodetavasti ka lahenduse tekkinud olukorrale. Tõde on reeglina proosalisem kui tihtipeale arvatakse..

                          Kommentaar


                            Issand kui nunnu see kõik on.

                            Kommentaar


                              (sama nunnu kui) ameerika infonet

                              Kommentaar


                                to levkoi

                                Algselt postitas levkoi Vaata postitust
                                (sama nunnu kui) ameerika infonet
                                Kui teil on kritiseeritud, siis tähendab see, et sa teed kõik õigesti!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X