320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    suured tänud, van basten! Olen väga koostööle avatud ja valmis end parandama! Koostöös siin foorumis liigume edasi.
    Veelkord suured tänud

    Kommentaar


      Muuseas, rääkisin täna Andrew´ga ning tema näiteks ühineb selle arvamusega, et Manucho võiks oma pildid ära vahetada!
      “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

      Kommentaar


        Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
        Muuseas, rääkisin täna Andrew´ga ning tema näiteks ühineb selle arvamusega, et Manucho võiks oma pildid ära vahetada!
        Kurat, mul on hea meel, et mul Andrew'ga samalaadne mõtlemine ja natuke kahju, et Sinul Anna oli sellest savi, mis kellelgi oma Facebooki kontol on. Eriti, kui tegu on SINU lemmikklubi mängumehega otsese liiga- ja linnakonkurendi särgis. Ma ei tunne just palju inimesi, kelle lemmikklubiks on Infonet, niiet näita Sina, et hoolid.

        Meenutuseks mida arvasid, et Manucho poseerib Facebookis prežtiissema Kalju särgis:
        Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
        Lihtsalt mul endal on sügavalt savi, mida inimesed teevad oma facebooki kontol
        Minu soovitus Sulle nende viimaste lehekülgede valguses on see, et avalda oma tundeid ja mõtteid ausalt. Ära muuda oma põhimõtteid ja sõnu nagu tuulelipp, et kõigile meeldida. Sellega ei jõua kaugele. Päriselt.

        Peace!
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar


          Aga ma avaldasingi oma ausat arvamust Ma pole seda veel muutnud. Andsin sulle lihtsalt teada, et Andrew arvas sinuga sarnaselt. Olingi üsna kindel, et sul on selle üle hea meel!
          “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

          Kommentaar


            Kurioosum on ka see, et kuhu on kadunud AnnaS-i Infoneti avatar? Kas juhus???
            ROHE-VALGE SURMANI

            Kommentaar


              Vähem ilkumist ja rohkem toetust. Infonet teeb tublit tööd ja küll nad jõuavad ka nende pisiasjadeni. Mina isiklikult tänan neid, et nad on suutnud anda Meistriliigale ja Eesti klubijalgpallile tervikuna juurde ühe arvestatava klubi koos esindusmeeskonnaga, tean, et see ei ole tulnud tugitoolis istudes! AITÄH, SEDA ON MEIE JALGPALLILE VAJA ROHKEM KUI ÕHKU!
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                Kurioosum on ka see, et kuhu on kadunud AnnaS-i Infoneti avatar? Kas juhus???
                Kas just juhus Mul tuli meelde, et olen mitmel korral pidanud selgitama "blablabla, tegemist on minu isikliku arvamusega" ning eilse taustal otsustasin, et see on ilmselt ikkagi minu viga, et jääb mõistetamatuks, kas räägin mina või klubi. Niisiis võtsin soccerneti foorumis end lahti identifikatsioonist klubiga. Nii on lihtsam mõista, et esindan siin eelkõige ennast. Mõnedel juhtudel annan edasi ka klubi infot, aga siis kindlasti koos sellekohase täpsustusega.
                “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                Kommentaar


                  Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                  Kas just juhus Mul tuli meelde, et olen mitmel korral pidanud selgitama "blablabla, tegemist on minu isikliku arvamusega" ning eilse taustal otsustasin, et see on ilmselt ikkagi minu viga, et jääb mõistetamatuks, kas räägin mina või klubi. Niisiis võtsin soccerneti foorumis end lahti identifikatsioonist klubiga. Nii on lihtsam mõista, et esindan siin eelkõige ennast. Mõnedel juhtudel annan edasi ka klubi infot, aga siis kindlasti koos sellekohase täpsustusega.
                  Ära nüüd sellepärast küll muretse Pane ikka tagasi Infoneti logo Minu arvates sa oled väga ilusti kirjutanud ja selge, et sinu arvamus ja oled välja toonud kui miski klubi arvamus on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                    Kas just juhus Mul tuli meelde, et olen mitmel korral pidanud selgitama "blablabla, tegemist on minu isikliku arvamusega" ning eilse taustal otsustasin, et see on ilmselt ikkagi minu viga, et jääb mõistetamatuks, kas räägin mina või klubi. Niisiis võtsin soccerneti foorumis end lahti identifikatsioonist klubiga. Nii on lihtsam mõista, et esindan siin eelkõige ennast. Mõnedel juhtudel annan edasi ka klubi infot, aga siis kindlasti koos sellekohase täpsustusega.
                    Kuna sa oled ainus aktiivne foorumlane, kes Infoneti avatari kannab, siis oli Sind selle järgi hea-lihtne tuvastada, soovitan minagi Annal Infoneti avatari juurde tagasi pöörduda
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Tänan siiralt! See on siiski minu jaoks põhjendatud ja läbimõeldud otsus, et oleks selge, kust lõpen mina ja algab klubi...või vastupidi. Jään selle juurde. Olen soovi korral enam kui nõus end selgitama kuskil offtopic'u teemas

                      Siia las jääb teemakohane arutelu
                      “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                      Kommentaar


                        Vabandan, aga eiran Anna soovitust, ja toodan veel veidi offtopicut (mõni moderaator võib vabalt postitused kuhugi spets teemasse ka lükata, kui peaks pikale minema). Duubeldaks seda, et avataridega tegelaste postitused jäävad palju paremini meelde ja silma kui mitte avatari omavate. Hiljem lihtsam kasvõi mõnd sõnavõttugi otsida. Nii, et mõnest lahkarvamusest/mittemõistmisest ei maksa lasta end heiduta. Ning, mis saab olla üllam kui 'oma' klubi värvide ja sümboolikaga Eesti suurimat jalgpallikommuuni ehtida? Siinkohal võiks teisigi üles kutsuda seda tegema. Väike lüke, mis samas näitab, et inimesel on südamelähedane klubi olemas. Lisaks väikeklubide puhul veel kerge tõestusmoment juures, mis näitab ka laiemale publikumile, et on kaasamõtlejaid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                          Tänan siiralt! See on siiski minu jaoks põhjendatud ja läbimõeldud otsus, et oleks selge, kust lõpen mina ja algab klubi...või vastupidi. Jään selle juurde. Olen soovi korral enam kui nõus end selgitama kuskil offtopic'u teemas

                          Siia las jääb teemakohane arutelu
                          Anna, Foorumist jääb hetkel tunne, et see, mis siin öeldakse, nii ka tuleb teha.
                          Põhjus: Manucho lisas Infoneti pildid fb-s ja sina eemaldasid Infoneti logo siin.

                          See ei olnud halvasti mõeldud.
                          Kui kõik teeks täpselt nii nagu foorumis öeldakse, siis oleks KÕIK klubid ühesugused, lihtsalt eri asukohaga.
                          Mulle on hakanud meeldima, mida ja kuidas Infonet on toimetanud, loonud OMA näoga klubi ja mina sooviks küll näha Infoneti inimesi ja toetajaid näitama, et nad on just konkreetselt selle klubi liikmed/toetajad.

                          Kuno= Nõmme Kalju
                          Raimo= Tallinna Kalev
                          Anna = Infonet
                          Ning kõik avaldavadki konkreetselt oma arvamust siin
                          Edu ja jaksu!!!

                          Kommentaar


                            billybob võrdub sillamäe

                            Kommentaar


                              Kas teil juba läilaks ei lähe see Manucho piltide ja Anna avatari kallal mölisemine? Rahunege maha!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Kas teil juba läilaks ei lähe see Manucho piltide ja Anna avatari kallal mölisemine? Rahunege maha!
                                A millest muust on praegu Infoneti teemas rääkida ? Hapukurgihooaeg ju. Hooaja peale tuleb loodetavalt rohkem teemasid.

                                Maksim Lipinist võib rääkida, Eesti kodakondne, 20-aastane poolkaitsja, eelmine hooaeg esiliigas 34 mängu ja kõik 90 minutit, kokku 21 väravat. Selle sama Manucho järel resultatiivuselt teine mängija. Käis eelmise hooaja lõpus testimisel Ukraina kõrgliigaklubis Donetski ...
                                metalurgsis. Kohalikul vutihuvilisel tasub ka siis silm peal hoida.
                                Algselt postitas alehis
                                "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                                Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X