320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalju - Eston väga võrdne mäng oli isegi penalti ei löönud väga rivist välja. Foorumis olen kuulnud , et Eston pidi lõhkuma ja värki , kuid seda ma küll ei täheldanud seda. Kui siis mõned üksikud olukorrad aga ei midagi hullu. Kuid Hull on see Hr Ralf Rogov kes seda mängu vilistas. Ma ei tea kui kehv päev tal eile või üleeile oli aga selline ära tegemis tahmine ja ülbe suhtumine mängijatesse küll kohtunikule ei sobi. Okei penalti olukord oli mis ta oli , selle peale ei ütle midagi. Aga see punane mis sa teise poolaja alguses andsid tappis lõplikult kogu mäng. Kõige haigem on see , et sa rikkusid ühe mängu mis on andeks antav kui emotsioonid läbi saavad. Aga see , et tänu sellele põhjendusele peab mängija vähemalt pingilt jälgima järgmist kahte mängu ning klubi saab karistada ei ole normaalne.
    Kohtunik ei saa teha tööd oma suva järgi , seal ei olnud mingit tagasi tegemist ega värki. Oli õhuvõitlus, tema koksas küünarnukikga vastas mängija kukalt ( õhuvõitluses ikka juhtub ) ja pärast jooksime natuke kokku. Ainuke kes tahtis seal midagi vägisi vilistada oli KOHTUNIK. Kurb , et sellise jama eest saab ta veel liidult raha kah.

    Kommentaar


      FCF mängist täna meeskondlikult ja isetsemist polnud, eriti2 poolajal pandi vurr korralikult tööle ja võit tuli. Vaieldamatul parim esitus nende poolt mida näinud olen ja neid mänge on kindlasti rohkem kui sul.
      Mis see kohtunik siis nii sitasti tegi? Ei lasknud ennast mõjutada ja luges ikka väravad ära?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        FCF mängist täna meeskondlikult ja isetsemist polnud, eriti2 poolajal pandi vurr korralikult tööle ja võit tuli. Vaieldamatul parim esitus nende poolt mida näinud olen ja neid mänge on kindlasti rohkem kui sul.
        Mis see kohtunik siis nii sitasti tegi? Ei lasknud ennast mõjutada ja luges ikka väravad ära?
        Pigem oli räige soov KALJUle ära teha. Ma ei süüdista ühtegi Eston Villa mängijat , väga sümpaatne sats tundus täna aga kohtuniks pidi platsil ülbitsema.
        Kusjuures kui Estoni mängija mängis keskväljal täiesti tahtlikult kõega palli järgnes sellele kollane kaart. Käega mäng meenustas sellist korvpalliliku lauast võttu.

        Kommentaar


          Karmavõlg. Ise saite ka tänu kohtunikule alles eelmisel nädalal 3 punkti. Miks te siis ei kiununud?
          Edit: sorry, üleeelmisel.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Ralf kui sa seda loed juhuslikult siis mine sügavale perse!!! Aitähh!
            b-day

            Kommentaar


              Jah, Nõmme ja Eston. Emotsioonid ja kohtunik. Kahju, võrdne mäng oli punaseni. Ja ka hiljem mängis Nõmme ilusti vähemuses. Kahju, selline on 4. liiga

              Kommentaar


                Aga see ju ongi kollane kaart. Ei võtnud ta ära vastaste kiirrünnakut ega takistanud löömast väravat. Kollane ja kõik on õige.

                Kommentaar


                  Algselt postitas krizto Vaata postitust
                  Aga see ju ongi kollane kaart. Ei võtnud ta ära vastaste kiirrünnakut ega takistanud löömast väravat. Kollane ja kõik on õige.
                  Tahtlik käega mäng, sihilik on otse punane.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                    Ralf kui sa seda loed juhuslikult siis mine sügavale perse!!! Aitähh!
                    Salvestatud
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HABE Vaata postitust
                      Tahtlik käega mäng, sihilik on otse punane.
                      Prove me wrong, sest mina reeglitest sellist punkti küll ei leidnud. Käemängu puhul tuleb punane vaid siis, kui võetakse värav ära.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Salvestatud
                        Tnx Reinuke,mida ma ilma sinuta küll teex
                        b-day

                        Kommentaar


                          Rein vaata Kalju ja socceri mängus te penalti mööda löömisega jätsite ise punkti võtmata. Siiski teiega mängus ei saanud keegi mitte millegi eest punast mis lõppeb trahviga , täna aga juhtus nii arvatavasti. Soccernetiga mängus kalju mänijana ma olen siiani veednud , et teie värava olukorras oli pigem viga aga kui mult endalt selline värav ära võetakse küllap oleksin kah pahane, selline 50/50 olukord. Täna aga kohtunik andis lambist punase ja põhjendas seda veel vägivaldse käitumisega mis on natuke rõve.

                          Kommentaar


                            Värav võeti ära tänu Kalju töllidele kes läksid kohtunikuga mölisema ja kohtunikul polnud kahjuks munasid ning lasi ennast ära rääkida. Pennal siiski tõrjuti, mitte ei löödud mööda.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Rein töllide kuningas, sind polnud kohalgi, seega pead uskuma mis su kaastöllid kes pole just väga erapoolikud sulle ette kannavad
                              b-day

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                                Rein töllide kuningas, sind polnud kohalgi, seega pead uskuma mis su kaastöllid kes pole just väga erapoolikud sulle ette kannavad
                                Miks?
                                Edit: Miks on vaja nii lampi teisi maha teha?
                                "You can get more with a kind word and a gun than you can with a kind word alone."
                                - Al Capone (1899-1947)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X