320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Qips Vaata postitust
    Muide, palju õnne Reaalile esimese võidu puhul!
    Magister - Reaal 2-5 (0-1)

    Ei tahaks küll nii öelda, aga õnnitlused ka minu poolt Reaalile Meie mõõn aga jätkus vist 4. järjestikuse kaotusega, mis algas TLÜ käest saadud 1-8 saunast.
    Esimene poolaeg mängisime allatuult, aga seda ära kasutada ei suutnud. Liiga palju lasksime Reaalil mängida ning ise olime suht mannetud mängu üles võtmisega, va poolaja lõpp. Siiski 0-1 seis ei olnud veel väga kurjast. Teisel poolaja alguses tuul tugevnes veelgi ning Reaalil õnnestus paar kauget kolli ka peamiselt selle pealt meisterdada. Mis muidugi ei vähenda nende saavutatut. Üks "normaalne" värav oli ka Ning meile kohaselt andsime ühe penaltist, kui taas käega palli katsusime kastis. Teisel poolajal oli üldiselt meiegi mäng parem, aga Reaali kaitse pidas. Reaalilt hea mäng igatahes ja usun, et nad korjavad veel punkte.
    Aga ehk saame mõõnast üle, kevadel veel ju vaid kerged vastased (Eston Villa, Ahtamar, Kalju)

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      See ei ole hetkel argument, jalgpall on olemuselt selline mäng, kus loeb resultaat, mitte mängupilt. Tänapäeva modernses jalgpallis on pohhui, kas sa saavutad tulemuse teeseldes, umbkaitses istudes või ilusti mängides.
      Looulikult välja arvata see, kui sa oled Brasiilia koondis

      Kommentaar


        Algselt postitas staaaaaar Vaata postitust
        No täna me kohtuniku ei pidanud ostma aga kuna paljud on vigastatud või kaartidega väljas. Selle tõttu pidime natuke kehvematele vendadele kasvuhormooni sisestama
        Ei tea kas järgmine mäng aitaks ka kasvohormoon... tegin kiired arvutused ja tundub, et vigastuste ja kaartidega jääb järgmisest kohtumisest kõrvale 11 meest

        NB! Kui leidub siin mõni natuke teravam pliiats, kes sel aastal ei ole liigadesse regatud, siis Kalju teeks ettepaneku millest ei saa keelduda
        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
          NB! Kui leidub siin mõni natuke teravam pliiats, kes sel aastal ei ole liigadesse regatud, siis Kalju teeks ettepaneku millest ei saa keelduda
          Öö Reinuga?

          Kommentaar


            Kui nn. vanad kaljus olijad ei julge minuga dushi alla tulla, siis ei imestaks kui uued "tanki" pannakse.
            Raske saab teil Hansaga olema.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Kui nn. vanad kaljus olijad ei julge minuga dushi alla tulla, siis ei imestaks kui uued "tanki" pannakse.
              Raske saab teil Hansaga olema.
              Samas oleks tegu ju win-win olukorraga. Reinul tuju hea ja meil mõni mängija juures. Muidu jälle hakka siin nende kohtunikega rääkima , et kuidas saab ja kas saab

              Kommentaar


                15. juunil loositakse 2011-2012 Karikavõistluste avaringi paarid. Põhjatsoonist ei ole oma osalemist veel kinnitanud:
                Majandusmagister, Hansa United, Reliikvia ja Flora.
                Davai kutid, andke kuuma nüüd, seda enam, et Karikavõistlused on tasuta. Regada saab kuni 13. juunini.
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                  15. juunil loositakse 2011-2012 Karikavõistluste avaringi paarid. Põhjatsoonist ei ole oma osalemist veel kinnitanud:
                  Majandusmagister, Hansa United, Reliikvia ja Flora.
                  Davai kutid, andke kuuma nüüd, seda enam, et Karikavõistlused on tasuta. Regada saab kuni 13. juunini.
                  Tänud info eest!

                  Kommentaar


                    Eston Villa - Magister 5-2 (3-1)

                    Saime jälle peksa. Samas kohati oli mängupilt taas üsna OK ja nii esimese poolaja teine pool kui teise algus saime Villat päris korralikult surutud, lõime ka väravaid, kuid nagu viimasel ajal tavaks löödi meile rohkem. Kui veel kaitse ka pidama saaks......

                    Aga muidu oli kena soe sportlik kolmapäeva õhtu oli, kus pidi pidevalt rabelema, sest seisma jäädes oleks sääsed ära söönud

                    Kommentaar


                      fcs 1 - 4 fcf tlü

                      tlü väravad: laanemaa 2, minlibajev, klasen
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Even Vaata postitust
                        fcs 1 - 4 fcf tlü

                        tlü väravad: laanemaa 2, minlibajev, klasen
                        Kuuldavasti oli suht tasavägine mäng olnud. Vähemalt senimaani kuni kohtunik oli ühele daivimise vänkeri kasuks penalti andnud. Tee rohkem body pumpi, siis ei kuku nii kergelt.

                        Nõmme tillid, mis teiega juhtus?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          tra rein, kui sa oleksid näinud olukorda siis ütleksid ka, et penalt, küsimust ka pole. tehti võileiba ja takistati selgelt läbi minemist, mingit daivimist polnud.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Rohken body pumpi, see aitab võileiva vastu.
                            Keda ma nüüd uskuma pean? Sind või estonit?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              rohkem füüsilist teile siis, jõuate järgi joosta mitte odavalt selga lükata ja mehi nagu vikatiga niita. hea oli mõnel mängumehel mängida kui 3 vastast hüüavad üksteise võidu - "võtke ta enne maha kui palli saab" ja siis vikatid käivad jalge alt läbi.
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Ok, jäägu sulle su arvamus.
                                Mina usun ikkagi estonit ja seda selle pärast, et olen näinud nii mõndagi teie kohtumist ja see daivimise kunn on ka ennem silma paistnud oma daivimiste ning mölisemistega.
                                Hea, et järgmisel aastal on üks väga tehniline ja füüsiliselt tugev meeskond aste kõrgemal. Saame siis omasugustele vikateid teha
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X