320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Varumees Reinu rumalus on ikka lõpmatu!

    Kommentaar


      Algselt postitas Hr. Rauno Vaata postitust
      Isegi sinusuguse tankistijaoks on see jutt siin liiga ebapädev. Kui teie meie mänumehe otsas jalgupidi tallate, siis jääb mulje küll arhailises maailmas elavast kivimehest. väga vabandust!
      See indsitent oli inetu ja ei tee au kellegile. Süüdlane vahetati ka poolajal välja. Sama inetu on ka vastasmängijate munandeid katsuda. Või ei ole? Teie jaoks on see võib olla normaalne, aga normaalse inimene küll nii ei tee. Nagu ka vastaseid pededeks kutsuda, ise peeglisse vaatamata ja arusaamata kes on rohkem pede moodi.

      Vaata affelay, varumees või mitte, aga põske saite ikkagi. Isegi ülekaalus mängides ei saanud meist jagu. Sellega on kõik öeldud.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        See indsitent oli inetu ja ei tee au kellegile. Süüdlane vahetati ka poolajal välja. Sama inetu on ka vastasmängijate munandeid katsuda. Või ei ole? Teie jaoks on see võib olla normaalne, aga normaalse inimene küll nii ei tee. Nagu ka vastaseid pededeks kutsuda, ise peeglisse vaatamata ja arusaamata kes on rohkem pede moodi.

        Vaata affelay, varumees või mitte, aga põske saite ikkagi. Isegi ülekaalus mängides ei saanud meist jagu. Sellega on kõik öeldud.
        Kui nüüd aus olla, siis mul oleks häbi olla Rein, sest selline jutt teeks isegi 14 aastasele poisile häbi!

        Kommentaar


          Algselt postitas Hr. Rauno Vaata postitust
          Kui nüüd aus olla, siis mul oleks häbi olla Rein, sest selline jutt teeks isegi 14 aastasele poisile häbi!
          Tundub, et sul ei ole häbi teiste munni katsuda, vaid see on nagu auasi
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Hr. Rauno Vaata postitust
            Isegi sinusuguse tankistijaoks on see jutt siin liiga ebapädev. Kui teie meie mänumehe otsas jalgupidi tallate, siis jääb mulje küll arhailises maailmas elavast kivimehest. väga vabandust!
            sry jah, läks kuidagi käest ära oma vabanduseks võin öelda et see vend ise noris seda.
            Olen nõus et see tegu oli väärt punast, aga ei tea ise ka miks kohtunik andis kollase, vedas lihtsalt mul

            PS: Kalju meeskond võiks laiali minna

            Kommentaar


              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Soccernet tegi ikka Kaljuga mida tahtis, isegi kui me ennast vähemusse jätsime, siis see ei aidanud Kaljut. Päris hale oli ikka see Kalju mängupilt.
                Kalju on omale päris hea täienduse vasakkaitsesse saanud. Kuidas seda nüüd eesti keeles öelda, ütleme nii nagu on, tegu on neegriga. Saamatu vend ja käpib ainult valgeid poisse, alustades näost ja lõpetades munanditega. Pets, las rahuldab ennast Kalju poiste peal dushi all, mitte mänguplatsil.
                Ma olin täiesti kindel, et Reinul ikka läheb lappama Nii oligi
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                  Ma olin täiesti kindel, et Reinul ikka läheb lappama Nii oligi
                  Ma olin täitsa kindel, et teie mõnel noorel ei pea närvid vastu ja hakkavad midagi vastu kobisema. Ja nii oligi
                  Ega ma muidu midagi valesti ei öelndud, peale selle, et me tegime teiega mida tahtsime. Nii ikka päris polnud, aga võit on võit.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Ma olin täitsa kindel, et teie mõnel noorel ei pea närvid vastu ja hakkavad midagi vastu kobisema. Ja nii oligi
                    Ega ma muidu midagi valesti ei öelndud, peale selle, et me tegime teiega mida tahtsime. Nii ikka päris polnud, aga võit on võit.

                    Müstika.
                    Soccernet on vist ainus meeskond kellega on Kalju III-l olnud probleeme, et punkte saaks. 3 aastat ja enamus mänge on Soccernet võitnud. Müts maha Silveri ees. Ei Ahtamar ega keegi teine pole seda suutnud.
                    Kristiine samas saab pea iga kord Kalju käest tappa
                    Mõned meeskonnad lihtsalt on ebamugavamad kui teised.

                    Edu Soccerneti poistele!!!

                    Kommentaar


                      Pole küll minu asi, ei mängi siin tsoonis aga no kuulge, peale kaklust rusikatega ei vehita.

                      Kommentaar


                        eston villa 1 - 1 tallinna ülikool

                        mõlemil oli võimalusi. ülikoolil sutsu paremad. villa viigivärav tuli ca 2-3 min enne lõppu mingist kusekast segadusest viie kastis kus keegi selle ära toksas. ülikooli värav lõin mina.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Soccernet Ahtamar 4:3, värav viimasel minutil Silveri kauglöögist. Selline võitlus käis, vastased eksisid ka 5 minti enne lõppu pendlal. Aga tegelikult kustus ahtamar kuskil 20 minti enne lõppu ära ja Soccernet surus ikka julmalt, sealt ka tekkinud võimalused. Ilus õhtune elamus ja adreka laks oli, väravaid igale maitsele ja meeletu võitlus.
                          Vastaste fännid tulid ka lõpus tänama, et aitäh ilusa mängu eest.

                          Kommentaar


                            Ehk siis eelnev jutt käib karikamängust!
                            Ma krt vaatasin ja vaatsin, et millal see teie mäng siis toimus

                            Kommentaar


                              Neljapäeval 20.30 oli.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Akhtamar 3:2 E Villa. Üsna võrdsete heitlus oli ja Villa osutas südikat vastupanu kuigi Ahtamar kokkuvõteks surus oma mängujoonist paremini peale ja neil oli natukene rohkem võimalusi. Pealtvaatajale igati huvitav ja pingeline mäng. Kahju, et Villa viigistada ei suutnud siiski.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X