320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kuuldavasti oli suht tasavägine mäng olnud. Vähemalt senimaani kuni kohtunik oli ühele daivimise vänkeri kasuks penalti andnud. Tee rohkem body pumpi, siis ei kuku nii kergelt.

    Nõmme tillid, mis teiega juhtus?
    Rein, sina olid puudu täna. See juhtus.
    Hansa mängis korralikult ja kasutasid enda 1 võimaluse ära. Meie ei teinud seda ja olime ise täna liiga pehmed. Saime oma triibulised kätte.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Ok, jäägu sulle su arvamus.
      Mina usun ikkagi estonit ja seda selle pärast, et olen näinud nii mõndagi teie kohtumist ja see daivimise kunn on ka ennem silma paistnud oma daivimiste ning mölisemistega.
      Hea, et järgmisel aastal on üks väga tehniline ja füüsiliselt tugev meeskond aste kõrgemal. Saame siis omasugustele vikateid teha
      Penalti oli küll õiglaselt määratud. Klasen trikitas ilusti, tõmbas kaitsja haneks ning sättis ennast mõnusalt kahe mehe vahele. Kuna FCSi poisid tõmbasid olukorra kokku, siis Klasenil ei jäänud muud üle, kui kukkuda. Võib-olla oli kukkumine tõesti natukene võimendatud, aga siin ei ole vaja ründajat süüdistada, pigem mängusituatsiooni ja individuaalset oskust vurr käima tõmmata.

      Üldjoontes on TLÜ meestel piisavalt materjali, et ennast III liigas proovile panna. Keskväli oli väga hea, Klasen ja Minlibajev on koguaeg normaalselt mängu jaganud ning mingi hetk ka meistriliigat nuusutanud (üks Flora ja Viljandi, teine Kalju rivistuses). Rünne tegi ka oma töö ära, mida enamat tahta?

      Lisaks oli keskväljal hispaanlane ka täitsa asjalik. Võib-olla kaitse jäi vähe nõrgaks (kolmanda liiga perspektiivist vaadatuna) ning väravavaht erilist emotsiooni ei pakkunud, kuid iseenesest on meeskond arenemisvõimeline. Treenerid ja mängijad on teil noored ning asjalikud kutid, kes kogu tiimi värki hingega võtavad ning tahavad kokkuvõttes areneda. Thumbs up!

      Mäng ise oli esimesel poolajal suhteliselt ühepoolne, FCS kaitses ja TLÜ keerutas vurri. Teise poolaja alguses oli FCSi käes ca esimesed 10-15 minutit, kui suutsime kiirelt ühe tagasi lüüa ning oleks võinud veel ca 3 tk lüüa, aga selles osas feilisime täielikult. Tavapärasest tekkis vähem olukordi ja kui neid ei realiseeri, siis pole mõtet ka tulemusele loota. Reaalsus.

      TLÜ oli esimese kolmandiku teisest poolajast kergelt peata olekus, kuid Klaseni penalti rahustas seisu ning kiire 3:1 värav otsustas mängu. Kui aus olla, siis isegi viik oleks hea tulemus olnud, aga sel juhul oleks see olnud suhteliselt optimistlik soov, sest tasemelt oli TLÜ siiski ikkagi päris korralikult üle. Nii nagu FCSil jäi paar 3tk löömata, jäi seda ka TLÜ poole pealt.

      Samas pole hullu, järgmine nädal uus mäng ja uus vastane, siis FCS 10a ja Reaal, tuleb laupäeval suurem pidu!

      Kommentaar


        Kas vastab tõele, et Eston Villa portugalane läks tagasi kodumaale? Vahepeal käisid sellised jutud, et juunis pidi kunagi tagasi minema.
        Viimases mängus teda igatahes nimekiras polnud.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Hm,hm

          Eelmine mäng teda ei olnud jah, kuid edaspidi sponsoreerib meie suursponsor AON tema kohale toimetamist eralennukiga. Mänguks kohale ,pärast väike tsill ja siis koju tagasi. Vot niimodi on lood meie klubis. :-) Täitsa tõsi jutt noh ... hi hi !
          Edu !

          Kommentaar


            Sitaks vinge siis ju.

            Kommentaar


              Algselt postitas Aulekas Vaata postitust
              Eelmine mäng teda ei olnud jah, kuid edaspidi sponsoreerib meie suursponsor AON tema kohale toimetamist eralennukiga. Mänguks kohale ,pärast väike tsill ja siis koju tagasi. Vot niimodi on lood meie klubis. :-) Täitsa tõsi jutt noh ... hi hi !
              Edu !
              Jutt jummala õige. Ja viimane mäng ei olnud värvas ka väravavahti, vaid üks lohe liigutas ennast ühe posti juurest teise juurde Seda siiis kollaste kaartide tõttu

              Kommentaar


                Homme kõige suuremal mängul siis kohtunikuks Neeme Neemlaid. On loota head vilet ja kui nii ei lähe, siis on saunaring tulemas
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Homme kõige suuremal mängul siis kohtunikuks Neeme Neemlaid. On loota head vilet ja kui nii ei lähe, siis on saunaring tulemas

                  Kommentaar


                    See on julm! Tulgu mis tuleb!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust


                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Et mäng siis Hiiu staadionil? Või aftekas seal?...ärge aint metsa põlema pange

                        Ei rsk, täna tuleb kohale minna Suurt Jalgpalli nautima, loodan, et kõik kõlavad nimed jooksevad ikka platsile! Edu, mehed!
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Real oli küll tubli, tundub uskumatu, kuidas nad viimasel kohal. Soccernet näitas küll tavalisest sitemat mängu, ent olgem ausad, Reali 12 venda suutsid kogu meie satsi vastu terve kohtumise domineerida. Igaljuhul sünnipäeva üritus oli sigavinge, respekt vanadele olijatele.

                          Kommentaar


                            Vabandusi ei otsi, Reaal oli eile väga hea. Meie imesime vilinaga.
                            Pidu oli selline, et oi oi oi. Peaks ruttu peale võtma, torud põlevad.
                            Tänud kes kohale tulid.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Peo võitsime meie

                              Kommentaar


                                Pirita kaotas TLÜ-le 1-2 (0-1)

                                Mäng nagu mäng ikka. Võimalusi oli mõlemal poolel, tugevam lõi rohkem sisse. Vastaste kapten sai mängu lõpus ka löögiliigutuse eest punase ja meie kollase või kaks kohtuniku kritiseerimise eest. Muidu päris rahulik mäng ja kedagi ära ei lõhutud vist. Vastaste vv vaid ehk sai tugevamalt jala pihta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X