320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Flora fännid....
    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

    Kommentaar


      Pigem oleks äkki targem plaan ajada kokku fännigrupid ning minna EJL peastaabi ette protesteerima ning võib kasutada ka nn. vängemaid sõnu ning ennem ei lahku kui kõrgemad asjaajajad välja tulevad. Ise pole küll ühegi klubi fänn kuid kindlasti tuleks ka kohale ning avaldaks meelt selle kohta mis toimub staadionitel. Kui neile ei sobi see, et fänlus kujuneb selliseks siis las iga klubi mängib oma 10-15 pealtvaataja ees ja täies vaikuses

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Tammeka - Kalju mängul siis teid näha pole, jah?
        Huvitav postitus, mis kahjuks v õnneks ei vasta tõele, kahjuks on kestvusaste selline, nagu ta on. Aga kui võtta asja reaalselt, siis olukord on ebaloomulikult dramaatiline, ja ma julgen pakkuda, et "huligaanid" pole esmased süüdlased, aga võtke, kuidas tahate.

        Kommentaar


          Sinuga kõvasibul, kes sa täna meie naisfännile täisrusikaga näkku suutsid virutada, kohtume 14. kelll 19 Maarjamäel bussipeatuses. Te litsid ei ole alati üks kuue vastu. Tulge ja tulistage sibulad. Aitab viisakusest ja tolerantsusest. Igasugused piirid on ületatud.

          Kommentaar


            Kui nüüd rahunenult eilse päeva sündmused silme eest läbi lasta, jääb mõlkuma mõte, kui vähe on vaja ühe ülereageeriva, üleennetava, omast arust põhimõttekindla turvatöötaja ületurvamist, et rahumeelseid, atraktiivse fänluse poole püüdlevaid klubi- ja eesti liigavuti fanatte viia endast välja niikaugele, et nende käitumist võib süüdistada huligaansuses.
            Huvitav, et viimaste aastate Flora fännide suuremates konfliktides turvadega on üheks osapooleks alati üks ja seesama turvapealik, olgu munder ja turvafirma nimetus erinev, ikka üks ja seesama tegelane.

            Kommentaar


              Algselt postitas kotkas0 Vaata postitust
              Sinuga kõvasibul, kes sa täna meie naisfännile täisrusikaga näkku suutsid virutada, kohtume 14. kelll 19 Maarjamäel bussipeatuses. Te litsid ei ole alati üks kuue vastu. Tulge ja tulistage sibulad. Aitab viisakusest ja tolerantsusest. Igasugused piirid on ületatud.
              Möh. Halb ilm on ilmselt kõigil katuse sõitma pannud.

              Kommentaar


                Pmst, USS või kesiganes võtku järgmisele mängule hambakaitsmed kaasa... !!!! :@
                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Kui nüüd rahunenult eilse päeva sündmused silme eest läbi lasta, jääb mõlkuma mõte, kui vähe on vaja ühe ülereageeriva, üleennetava, omast arust põhimõttekindla turvatöötaja ületurvamist, et rahumeelseid, atraktiivse fänluse poole püüdlevaid klubi- ja eesti liigavuti fanatte viia endast välja niikaugele, et nende käitumist võib süüdistada huligaansuses.
                  Huvitav, et viimaste aastate Flora fännide suuremates konfliktides turvadega on üheks osapooleks alati üks ja seesama turvapealik, olgu munder ja turvafirma nimetus erinev, ikka üks ja seesama tegelane.
                  Rahunenud on ilmselt kõik, nii minagi. Sitamaitse on suus ja minu ainukene järeldus eilsest on: ei enam. Mõnd aega kindlasti hoian staadionilt eemale, tulgu see kuradi boikott siis või mitte, Flora kodumängudele mul nüüd jupp aega asja ei ole. Ja edaspidi tõmban salli randme ümber ja ilmselt istun siiski küljetribüünile. Mul on poiss alatihti mängudel kaasas ja viimane asi, mida on vaja, on see, et hirmust värisev turvajunn teda gaasitama hakkaks. For fuck's sake, lapsed olid ka EILE tribüünil, kui see tont oma ballooni vusistama hakkas. Hea töö, poisid, hea "väljaõpe".

                  14.juulil ma ilmselt olen puhkuselt tagasi linnas. Küsimus: kas mind Levadia-Paide mängule lastakse sisse või olengi nüüd jäädavalt USSide mustas raamatus oma larhviga? Eile piisas sellest, et teiega koos Kadriorgu kõndisin selleks, et staadioniväravad suletuks jäid. Ei lastud üksindagi sisse, ilma ühegi Flora värvita ja tühjade taskutega. "Flora poolt? Käi perse!"

                  Nukker. Jalgpall kisub staadionile, aga igasugune isu on kadunud. Väiksemate kohtade vutt sai minu näol koos järelkasvuga ühe vaataja juurde. Tartus, Paides ega Viljandis ei ole meid kordagi läbigi otsitud... Muust turvatrallist ma parem ei räägigi.

                  Nüüd aga puhkusele ja down with Estonian football.

                  Kommentaar


                    Lasteaed kuubis ...
                    299195

                    Kommentaar


                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      Nüüd aga puhkusele ja down with Estonian football.
                      Vähe kauge sõita, aga Rakveresse oled alati oodatud!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tomm Vaata postitust
                        Vähe kauge sõita, aga Rakveresse oled alati oodatud!
                        Mhmh, olen ammu mõelnud, et Tarva mängule ma ühel heal päeval lähen. Teil seal tundukse asjad peris kenasti minevat!

                        Algselt postitas INCE Vaata postitust
                        Lasteaed kuubis ...
                        Jep, õnneks on meil olemas Ince-sugused isad, kellest palju sõltub ja kes kõik kenasti kontrolli all hoiavad. Ja mis peamine - kellele see kõik ka suuresti korda läheb. Kas pole mitte nii, head härrad?

                        Kommentaar


                          Markofkin, tead, kuidas sa saaks lapsega rahus fännata? Ärge toppige pürot püksi või jumal teab kuhu. Nii lihtne ongi. Aga ega see, et te korduvalt ja jätkuvalt reeglitele sülitate, on muidugi suva, sest teie pole selles süüdi, süüdi on kõik teised.

                          Aga kui teisiti muidugi ei oska, siis mis seal ikka. Keegi taga nutma küll ei jää.

                          Mis puutub sinu pääsemist mingitele mängudele, siis vabalt saab, nii kuulus nagu Koit Toome sa nüüd ka pole, et keegi hakkaks kohe ära tundma, kuigi mõne fänni arvates on nad muidugi Eesti jalgpalli naba ning A ja O ning ilma nendeta on kõik kohe läbi. Levadia eilne käitumine oli aga igati mõistlik, miks peaks staadionile laskma kampa, kes mõned tunnid tagasi teisel staadionil probleeme korraldas? Ainult tobu laseks. Ja nagu edasine käitumine näitas: mõistlik tegu oli.

                          Isiklikult mõtlen, et kuidas Veiko ja teised Tartus peaks käituma, kui selline mäng tuleks. Ausalt öeldes annaks vist teada, et poleks mõtet sõitma hakata, sest nahhui vaja sinna mingeid turvasid paigutada või siis trahve maksta, kui keegi jälle midagi põlema tõmbab.

                          Teine variant on muidugi: äkki teie maksaks? Kuid sellele ei tasu muidugi loota, eksole. Teen, kuid ei vastuta, on see värk.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            ja õigust jääb veel ülegi

                            Oli teada, et jama tuleb, kui jälle midagi vittu keerate. Ikka vedasite oma jama kaasa. "aga turvad tulid meie juurde, siis me pidime püro tegema!!".

                            naeruväärne. Ei jää keegi teid taga igatsema.

                            kurat, flora võitis ilusa mänguga, aga teie, need "kõige õigemad fännid" on täitnud paar lehekülge halaga enda isiklike probleemide lahkamisega, aga mängust ei sõnagi.

                            Kommentaar


                              mõtlen ka et ei tea enam keda siin eestis kõige rohkem ahistatakse, venelasi, homosid, pätte, keskerakondlasi või flora fänne

                              ps.
                              rusikaga naisterahvale näkku - kui selline asi tegelikult ka aset leidis - on slegelt üle võlli minek.
                              soovitaks kannatanul arsti man ära käia ja polizaile avaldus teha. päris tõsiselt.
                              Seisan üksi mere ääres
                              jalas kollased sandaalid
                              valged, merevahust sääred
                              hüüan: "Elagu skandaalid!"

                              Kommentaar


                                muidugi, turvameeskond käitus ka kindlasti valesti, aga igale erapoolikule inimesele (dk ja ultrate vahelises 'sõjas') on selge, et 'ultrad' läksidki mingit paska otsima

                                Kommentaar

                                Working...
                                X