320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sen Vaata postitust
    Rein, ma ei ole Maarek, sa tead mind 20 aastat, mingi austus võiks ju olla
    Anna andeks, Marek
    Päris ausalt ootaks sinu või kellegi teise poole nägemust juhtunust (pean silmas Kadriorgu). Kesa roppusi ei viitsi lugeda ja porgand polnud sündmuste keerises.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Anna andeks, Marek
      Päris ausalt ootaks sinu või kellegi teise poole nägemust juhtunust (pean silmas Kadriorgu). Kesa roppusi ei viitsi lugeda ja porgand polnud sündmuste keerises.
      Grupp Flora fänne läks Kadriorgu. Sisse ei lastud kedagi. Sisse ei lastud ka ühte isikut, kellel polnud ühtegi Flora atribuutikat ja ei laulnud ega midagi...lihtsalt juhtus, et tuli meiega koos ja vastas küsimusele "kas toetate Florat" vastusega "jah". Härra x pistis flare metallaia vahelt asfalt platsile ja turva viskas selle kaarega tagasi välja. Keegi härra y või härrad y ja z viskasid flare/flared üle aia. Staadioni kõrval burksi putka juures tulid kamp levadia fänne meile kallale mida nägid pealt burksi putka töötajad (lugedes foorumit siis arvatavasti tõlgendasid levadikud seda kui tahet neid visata ja sellest nende kallaletulek). 5-6 tegelast olid isik k kallal ja naisterahvas k oli ka seal, kuid ei näinud mis temaga tehti kuna tähelepanu oli 3 tegelase peal kes minu juures tegutsesid...löödud teda igatahes oli mida oli ka väliselt näha nii naisterahvas k puhul kui ka verise peaga härra k puhul.

      Kommentaar


        Milles küsimus. Need olid tondid, kes vahepeal "ära käisid". Tuvastage pildi järgi kellega tegu, avaldus politseisse ja ka DK teda anda. Vägivald õrnema soo vastu peaks igal juhul püro üle kaaluma. Ootaks karistavat otsust Levadia suhtes.



        See "you are next" on ikka huumor kuubis. Huvitav kus need kuked olid kui kogu Kalju sektor korraga väravast välja tuli? Olles võõrkeelt rääkivate kaasmaalastega õlg õla kõrval Tallinnas üles kasvanud, võin kinnitada, et nende jaoks kaklus, kus ei ole tülinorijate ülekaalu, pole mingi kaklus.

        Kui mõni aeg-ajalt "ära väsiv" tegelane välja arvata, siis ei ole vist rahumeelsemat fänniseltskonda kui Pantrid. Tulla mingeid katteta ähvardusi pilduma, on üsna madalalaubaline tegevus. Võibolla mul puudub antud küsimuses empaatiavõime, aga mul on väga keeruline selliseid tölle mõista. Elada riigis sellise vihaga selle riigi kodanike ja kaasfännide vastu, võib olla ikka väga raske koorem kanda..

        Palavad tervitused kahele bussitäiele politseinikele, kes kenasti valvasid, kuniks me parklas oma õlled ja tähtsad jutud lõpetasime Kastitäis mädasi maasikaid umbvenelasest kassiirile, kes ei teadnud misasi on Facebook, rääkimata "attending"-guga kaasnevast soodustusest.. Võib seda vabalt Levadia korterivarastest "fännidega" jagada!

        Kommentaar


          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
          Kastitäis mädasi maasikaid umbvenelasest kassiirile, kes ei teadnud misasi on Facebook, rääkimata "attending"-guga kaasnevast soodustusest..
          Nõus. Mul proua tuli ka FB attendiga ja kui proua nimetas FB, andis viieka, sai pileti ja siis raha tagasi ei saanud. Küsis, et miks mu pilet pole 2 euri? Sai raha tagasi, liikusime staadionile ja siis avastas, et oli viiekast saanud 2 euri tagasi ehk pileti eest maksnud 3 euri, siis oli muidugi juba hilja mölisema minna. Vähe kompententsemad inimesed võiksid piletimüügis olla tõesti.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Levadikutel pole printerit ega paberit. Levadia - TKalev mängul mingi kuu aega tagasi olime Pitsuga kahekesi piletikassas. FB-märguande peale kehitati piinlikult õlgu ja lasti kahe euroga sisse - kontrollida neil küll kusagilt polnud.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              sel korral oli tegemist ju Kalju mänguga.. või polnud?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                FB-märguande peale kehitati piinlikult õlgu ja lasti kahe euroga sisse - kontrollida neil küll kusagilt polnud.
                Mul on jäänud samuti sama mulje.
                Ja ega seda attendingut printida välja ei saaks enivei. Käsitöö värk.

                Algselt postitas elx Vaata postitust
                sel korral oli tegemist ju Kalju mänguga.. või polnud?
                Oli, aga Tõnis rääkis kuu aja tagusest mängust Tlna Kaleviga.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  sel korral oli tegemist ju Kalju mänguga.. või polnud?
                  Tegu oli Levadia kodumänguga siiski.

                  Kommentaar


                    Hakkasin isegi kahtlema, et ehk vutipeo raames tõstsid oma mängu Kadriorgu.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      See mäng tõstetigi ainult vutipeo raames Kadriorgu, kuid ma ei mõista miks. Eelmine aasta sai küll Maarjamäel korraldatud Levadia Starmani Vutipidu.
                      Watch out! We got a Badass over here.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HolaYea Vaata postitust
                        See mäng tõstetigi ainult vutipeo raames Kadriorgu, kuid ma ei mõista miks. Eelmine aasta sai küll Maarjamäel korraldatud Levadia Starmani Vutipidu.
                        sest Kadriorg on nii mängijatele kui pealtvaatajatele oluliselt mugavam. Ilmselt oodati paremat ilma ka ja tänu sellele ka rohkem rahvast. Maarjamäel läheb aga isegi selle 500 pealtvaatajaga, kes seekord kohal olid, kitsaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Mul on jäänud samuti sama mulje.
                          Ja ega seda attendingut printida välja ei saaks enivei. Käsitöö värk.
                          Eks copy/paste FB, ja notepadist excelisse, tähestikujärjekorda ja printima ehk kui tahtmist on siis saab kyll

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            sest Kadriorg on nii mängijatele kui pealtvaatajatele oluliselt mugavam. Ilmselt oodati paremat ilma ka ja tänu sellele ka rohkem rahvast. Maarjamäel läheb aga isegi selle 500 pealtvaatajaga, kes seekord kohal olid, kitsaks.
                            Levadia mängib euromängu Šiauliai vastu Kadriorus, kerge "treeningmäng" kuluks ära enne euroopa liiga mängu, et saaks kohaneda väljakuga

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Defa Vaata postitust
                              Eks copy/paste FB, ja notepadist excelisse, tähestikujärjekorda ja printima ehk kui tahtmist on siis saab kyll

                              Käsitöö ikkagi.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HolaYea Vaata postitust
                                See mäng tõstetigi ainult vutipeo raames Kadriorgu, kuid ma ei mõista miks. Eelmine aasta sai küll Maarjamäel korraldatud Levadia Starmani Vutipidu.
                                No arvestades, et kohal oli üle 400 inimese siis oli ainuõige lahendus. Maarjamäel oleks üli nadi olnud selle pealtvaatajate hulga juures.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X