320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Maarjamäe staadion ei ole staadion, see on treeningväljak, enam halvemini pealtvaatajatele pole võimalik ühtegi staadionit rajada.
    Maarjamäel on kõik vead, mida tuleks pealtvaatajatele mõeldes staadionit rajades vältida.

    Ja seda kinnitavad ka nigelad publikunumbrid alates Meistriliigast kuni madalamate liigadeni välja.

    Kommentaar


      viska pürot, joo õltsi kuskil

      Kommentaar


        Algselt postitas billybob Vaata postitust
        viska pürot, joo õltsi kuskil
        Väär, pinistan pasunat, limpsin limpsi kuskil

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Maarjamäe staadion ei ole staadion, see on treeningväljak, enam halvemini pealtvaatajatele pole võimalik ühtegi staadionit rajada.
          Maarjamäel on kõik vead, mida tuleks pealtvaatajatele mõeldes staadionit rajades vältida.
          mis seal siis valesti on, tribüünidel peab istuma seljaga staadioni poole?
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust
            mis seal siis valesti on, tribüünidel peab istuma seljaga staadioni poole?
            Tuletan meelde, et Maarjamäe staadioni ümberehitus toimus alles hiljuti, tähendab tegu peaks nagu olema kaasaegse, ainult jalgpallile ja puhtalt jalgpallipublikule mõeldud staadioniga, mitte kergejõustikustaadioniga, kus saab ka vutti mängida, nagu meil neid tänapäeval rajatakse.

            Miks aga ei ehitatud uuele staadionile pealtvaatajatele mõeldes lihtsaimaid tribüüne koos katuse ja küljeseintega, sest tuult on Maarjamäel alati. Kui ei ehitatud, ju siis pealtvaataja pole Levadiale primaarne, treeningu jälgimiseks kõlbavad ajutised tellingtribüünid küll.

            Miks jäeti ajutiste, teisaldavate tribüünide ette asfaltrada, viies vaatevälja isegi kaugemale kui nii mõnelgi kergeraksustaadionil, miks sunnitakse inimesi oma istekohale suunduma pingiridade eest, varjates esimeste ridade vaatevälja. Rääkimata toitlustuspunkti (mis paistab silma ML kalleima õllehinna ja soojemate karastusjookide poolest) asukohast, kuhu suundudes ja järjekorras seistes varjad järjekordselt istujate vaatevälja, samuti vaateväljas edasi-tagasi siiberdavad turvad, kes oma kultuurituses ei mõista maha istudes korda valvata.

            Miks jäeti kasutamata merepoolse vutivärava tagune ruum, et sinna paigaldada tribüün kodufännidele (seal poleks muuseas istekohti üldse vaja,) fännisektorid puuduvad staadionil üldse. Loota, et Maarjamäel tekiks mõnes mängus emotsionaalne vutiõhkkond, on võimatu.
            Viimane kord kui sai staadionit külastatud, oli sissepääs viidud taga-targemaks linnapoolsesse ossa, tribüünidest ebamõistlikult kaugele, eriti ebamugav ühistrantspordiga saabujatele. Turvalindiga eraldatud VIP-sektor valgete rannatoolidega oli eriti koom.

            Tagurpidi tribüüniga ja selle otsas kõõluvate fännidega ning ehituskuubikutega kunstmuruväljak kuulub juba rubriiki "Ainult Eestis"

            Kokkuvõtteks, kui staadioni ehitamisel ei mõelda fännidele, pealtvaatajatele, pole mõtet rajatavale staadionile oodata ei publikut ega korraliku vutiatmosfääri ja õhkkonna tekkimist, mis omakorda rahvast veel ja veel klubi mänge külastama tõmbaks.

            Levadia keskmine publik Maarjamäe muruväljakul - 107 (2011 a. keskmine 139, ilma Starmanita keskmine 105)
            Rohkem kui häbiväärne Eesti tippklubi kohta.
            FC Toompea 1994 - 13

            Kommentaar


              Kesaga täiesti nõus, Maarjamäe staadion on kohutav, kõige kehvem staadion Eestis, kus oma meeskonnale kaasa elada.

              Aga siinsete turvatöötajate kvaliteet on täiesti mega, nagu eilne taas näitas. Kui tõsist probleemi ei ole, siis reageeritakse vahvalt üle ja tekitatakse ise ohtlik olukord. Aga eile kui üks tädi oli narkojoobes(?) ja end laste ees paljastama hakkas (ei olnud kõige ilusam vaatepilt), siis turvafirma vaatab ja muigab niisama eemal pealt. Halvemal juhul oleks ta kargamine lõppenud väga-väga halvasti...
              Aga mis seal ikka, võidelgu "õigete" asjade eest!

              Kommentaar


                Mario, sa vaata esmalt oma jüngreid ja ennast.
                Viimane mäng Kadriorus oli üks töll teie hulgas nii täis ja staadionilt teda välja ei visatud, kuigi mina isiklikult oleks visanud. Sinu ja su ropu suu oleks samuti saatnud aia taha pürot tegema. See kuidas sa Roosi peale seal karjusid, igasugu rahvusvahelisi žestei näitasid ja ropendasid oli liig mis liig.

                Edit: peaasi, et ise rahul ja uhke oled.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Mario, sa vaata esmalt oma jüngreid ja ennast.
                  Viimane mäng Kadriorus oli üks töll teie hulgas nii täis ja staadionilt teda välja ei visatud, kuigi mina isiklikult oleks visanud. Sinu ja su ropu suu oleks samuti saatnud aia taha pürot tegema. See kuidas sa Roosi peale seal karjusid, igasugu rahvusvahelisi ˛estei näitasid ja ropendasid oli liig mis liig.

                  Edit: peaasi, et ise rahul ja uhke oled.
                  Absoluutselt ei taha õigustada oma keelekasutust, mis kahtlemata ei ole samuti laste kõrvu mõeldud, aga iga keskmine 10-aastane kasutab tänavapildis juba sama vürtsikaid genitaalide sünonüüme. Seega midagi erakordset nendes ehk polegi. Ja minu sõnum ei jõudnud kahtlemata nii paljude inimeste kõrvu kui Burdakovi roppused või näiteks Rätteli vahva keelekasutus TV6 pildis, kui keegi kossi sõitis. Igatahes see selleks, kole on muidugi kui ei suuda inimene end talitseda. On kaks võimalust, kas inimene on oma käitumisega nii enda tervisele kui ka teiste tervisele ohtlik, siis on kahtlemata õige staadionilt eemaldamine. Ka mina oleks antud juhtumi puhul selle inimese välja tõstnud, seega küsimus seisnebki turvatöötajate täiesti erinevas "koolituses" ja reageerimises. Olukordades, kus on vaja sekkuda, ei tehta midagi ning lambistes situatsioonides reageeritakse üle.

                  Kommentaar


                    No lisaks veel selle, et arvestades mis kell mängud on ja kus päike tol hetkel on siis....mängu oli ikka väga raske vaadata...õnneks leidsin ühe posti kuhu taha pugeda, et päike otse madalalt silma ei paistaks...kahjuks kõik selle posti taga olla ei saa...nokamüts oleks pidanud ka täesti silmadeni olema, et päike silma ei paistaks. Küsige vähemalt mõnelt tuttavalt inseneriltki nõu kui kuhugi midagi paigutate või ehitate. Ennem vaataks mängu seal kõrval kunstmurul kui päris murul või vaataks aia tagant kus päike otse silma ei paista. Nagu tavapubliku peale irvitamine oleks. Ega Kadrioru staadioni põhitribüün niisama sellisena ei ehitatud nagu ta praegu on (kummale poole siis ehitati).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Mario, sa vaata esmalt oma jüngreid ja ennast.
                      Viimane mäng Kadriorus oli üks töll teie hulgas nii täis ja staadionilt teda välja ei visatud, kuigi mina isiklikult oleks visanud. Sinu ja su ropu suu oleks samuti saatnud aia taha pürot tegema. See kuidas sa Roosi peale seal karjusid, igasugu rahvusvahelisi ˛estei näitasid ja ropendasid oli liig mis liig.

                      Edit: peaasi, et ise rahul ja uhke oled.
                      Ehk oleks aeg spordiala vahetada. Kui fänne kes vahel üle keevad ja alkoholi ei talu, siis oleks mu esimesed soovitused golf või näiteks tennis. Nendes peetakse heaks tooniks üldse mitte häält teha. Ja jäta Mario rahule. Kui ta vahel isegi üle keeb, siis palavast armastusest selle spordi ja oma klubi vastu. Romario säde hoiab meie sektorit elus ja kümnete aastate pärast, kui Kalju suur ja uhke klubi on, seisab fännitribüüni ees tema kullast kuju! Samas Reinu kohta küsitakse - "Rein who??".. Ja edasipidi kui on mingid etteheited Mariole ja tema "jüngritele" (kuhu peaksin sinu liigituse järgi ka mina kuuluma), siis tule staadionil ligi ja ÜTLE SEDA, selle asemel, et siia kaeblema tulla!

                      Kommentaar


                        Jeebus, jeebus kolmveerand neljaks on mõni jõudnud juba ennast lolliks juua. Mine maga ennast kaineks.

                        Edit: 10 aasta pärast olen ma tõenäoliselt järeltuleva põlvega staadionil jalgpalli vaatamas. Sinusuguste roppsuude jaoks võtan siis kaasa pudeli Domestos ja peldikuharja, et see suu korralikult puhtaks pesta.
                        Eks ma järgmine kord tulen ja ütlen siis mida ma asjast arvan. Nii arg mees ma nüüd ka pole.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Päris probleemidest ka:

                          Ei taha küll õli tulle valada, aga eilselt U19 kohtumiselt tuli siis Meeskonna turvadelt, Flora mängul toimunule täiesti vastupidine olukorra lahendus. Kes lähedal ei olnud, neile niipalju tausta, et täiesti fännisektori ees lõugas üks ilmselgelt heroiiniuimas vene loom (raske on teda naiseks kutsuda) pool mängu Davai, Davai, Davai ja muid venekeelseid fraase. Kui talle eriti tähelepanu ei pööratud siis võttis ta vastu otsuse, end paljaks koorima hakata. Mingi vahe turvad veidi seletasid tädiga, aga nende lahkudes pidid noored fännid ja mängijad jälle nägema vaatepilti, mis nii mõnegi nõrganärvilisema neist omasooiharaks ehmatas. Mul viskas lõpuks kopsu üle maksa ja läksin asja uurima punasärklaste käest. Sain mingeid ebamääraseid küsimusi-vastuseid. Lõpuks andsin poistele kaks valikut, kas koristavad selle "strippava" plähmerdise ära, või riputame pildid kogu tegevusest Meeskonna kodulehele üles. Lõpuks poisid ärkasid ja peale väikest seletamist ja tähelepanu juhtimist ka proua pupillidele, oli otsatrübüün jälle üks puhtam ja korralikum paik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Jeebus, jeebus kolmveerand neljaks on mõni jõudnud juba ennast lolliks juua. Mine maga ennast kaineks.

                            Edit: 10 aasta pärast olen ma tõenäoliselt järeltuleva põlvega staadionil jalgpalli vaatamas. Sinusuguste roppsuude jaoks võtan siis kaasa pudeli Domestos ja peldikuharja, et see suu korralikult puhtaks pesta.
                            Eks ma järgmine kord tulen ja ütlen siis mida ma asjast arvan. Nii arg mees ma nüüd ka pole.
                            Võrdle nüüd meie mõlema postitusi ja tee sellest omad järeldused, kes on rõve ja kes jääb väärikaks.. Enam ei viitsi su peale aega raisata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                              Võrdle nüüd meie mõlema postitusi ja tee sellest omad järeldused, kes on rõve ja kes jääb väärikaks.. Enam ei viitsi su peale aega raisata.
                              Enesekriitika on sul küll tasemel. Minu arust tulistate Reinuga üsna sarnase kaliibriga relvadest.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                .. a vot vam i babushka : http://www.youtube.com/watch?v=9mVjg...eature=mh_lolz i eshjo http://www.youtube.com/watch?v=_kGy3...i3A&playnext=1

                                Kalju lapsfännid ju kõik palja ülakehaga !
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X