320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    FCI mängudel hooaja lõpuni tühi staadion vms.
    hehe. Eesti kontekstis tõesti "hea" karistus. See on muidugi õige, et reageerida tuleb jõuliselt. Samasugust reageerimist ootaks ka selle Flora debiilik-fänni suhtes, kes platsile jooksis. Tema võib küll mõni aeg mänge aia tagant vaadata.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Tema võib küll mõni aeg mänge aia tagant vaadata.
      Pakun, et Liit reageerib selle osas üsna sama jõuliselt nagu koondisemängude puhul, trahvita ilmselt pigem küll. Iseküsimus on see, kui suutlik on klubide turva, et selle venna edasine staadionile pääs välistada.

      Kommentaar


        Kunagi kui Altosaar mängis sellises tiimis nagu Atletik Fan vms neljandas liigas, siis oli ta juba vana närvihaige, selline paras väike napoleoni kompleks on tal olemas kull, seega väga ei imesta kui vastab ta toele, et tema alustas seda huinjaad. Flora fannidele ma vaga julgelt mingeid silte kull ei paneks, et koik on seal parajad assholed, üksikud tegelased kull.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Kunagi kui Altosaar mängis sellises tiimis nagu Atletik Fan vms neljandas liigas, siis oli ta juba vana närvihaige, selline paras väike napoleoni kompleks on tal olemas kull, seega väga ei imesta kui vastab ta toele, et tema alustas seda huinjaad. Flora fannidele ma vaga julgelt mingeid silte kull ei paneks, et koik on seal parajad assholed, üksikud tegelased kull.
          googeldades ka, esimene asi mis silma torkab on: Aleksandr Altosar sai AASTASE(!) mängukeelu vägivallatsemise pärast. Närvikava ilmselgelt pole korras.

          Kommentaar


            Kõige värskem näide on Tuleviku lehel septembri alguses toimunud Viljandimaa ning Tallinna kohtumisest. Lugege!

            Kommentaar


              Kui ma seda Altosari veel nägema peaksin kes sa pedekas selle väikse lapse peal trampisid, ma murran su ära. Jäta meelde
              Ole sõber alati, muidu teen sust salati

              Kommentaar


                Olin mängul naisega. Puht huvi pärast ilma igasuguse sümpaatiata mõlema meeskonna vastu kuid Hr.. Altosar. Mingid asjad on elus püha ja nii ei tehta. Tont rsk
                Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                Kommentaar


                  Video põhjal tundus äkšõn köieveo moodi, mitte et nagu korralik ohvriterohke kaklus.....

                  Kommentaar


                    Parandage kui eksin aga video põhjal võib väita, et FCI fännid/juhtkond/kes iganes suht julmalt "pressib" end flora sektorisse sisse? Videolt peaks olema tuvastatav ka kes mida tegi. Mõne mehe haagid välguvad seal päris korralikult. EJLilt ootaks jõulist lahendust.
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      Parandage kui eksin aga video põhjal võib väita, et FCI fännid/juhtkond/kes iganes suht julmalt "pressib" end flora sektorisse sisse? Videolt peaks olema tuvastatav ka kes mida tegi. Mõne mehe haagid välguvad seal päris korralikult. EJLilt ootaks jõulist lahendust.
                      I fännid ja värgid olid munnid et ründasid flora fänne. Flora fännid on munnid, et kaitsesid seda idiooti kes väljakule jooksis. Paras mõlemale poolele paar mängu puhkust anda.

                      Kommentaar


                        Oodake härrased, ma kerin edasi ja tagasi ja jalle edasi ja tagasi seda videot ja mulle hakkab silma, et impo fännklubi esimees Oleg Ablajdev vms ( kes tana ka siis edestas ametliku vabanduse) oli seal kakluses peanina? Ma voin kull eksida aga natukene uurides sotsiaalmeedias pilte ja seda videot haiseb see asi kull sedandmoodi.
                        Tegevjuht rusika hoope jagamas
                        Fannklubi esimees hoope jagamas
                        President veel puudu.

                        Kommentaar


                          Nojah, samas video pealt on näha et keegi ainuisikuliselt sinna lõuga panema ei läinud. Enne ikka tekkis rüselus ja seal ikka juhtub. Süütud Flora fännid ilmselgelt laulsid ja ropendasid omaette kui neile kallale tuldi
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                            Nojah, samas video pealt on näha et keegi ainuisikuliselt sinna lõuga panema ei läinud. Enne ikka tekkis rüselus ja seal ikka juhtub. Süütud Flora fännid ilmselgelt laulsid ja ropendasid omaette kui neile kallale tuldi
                            Kindlasti tegid nad seda oma sektoris. Inglismaa liigades laulavad fännid vastaste ärritamiseks provotseerivaid laule juba sajandeid. Kuidas see Lasnamäe kultuuriruum ropendamise osas vahepeal nii tundlikuks muutunud on?! Tunnistan, et mina ka ei näinud videolt kedagi konkreetselt esimesena löömas aga hästi on näha, et rüselemine hakkas peale seda kui mass valgus FCI fännisektori poolt Flora sektorisse. Vähemalt selles pole kahtlust, kumb pool oli rusikavõitluse algataja. Kaldun ka arvama, et FCI fänniklubi vabanduskiri avaldati pigem videofakti avalikuks tulemise tõttu, mitte siirast soovist sõjakirves maha matta. Aktiivsete osalejate seas olid FCI mehed, kes oleks pidanud hoopis pooli rahustama.

                            Kommentaar


                              Karistuseks FCI kuskile II liigasse saata, nagu ühele tiimile siin ära tehti, olgugi et asjaolud olid teised.

                              Kommentaar


                                Nagu ma aru saan, siis väljaklule jooksnud fänn toodi tagasi Flora sektorisse mitte ei viidud staadionilt minema, mis peaks olema parim praktika sellistest olukordades?

                                Oh jah.
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X