320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Homme, kaitz! Homme.

    Kommentaar


      Algselt postitas sosku Vaata postitust
      Homme, kaitz! Homme.

      HMMM jah päevad segamini läind
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        1:4 kaotus kahjuks, aga ikkagi olen positiivselt meelestatud eelseisvate Meistriliiga mängude üle!

        Kommentaar


          Miks Talimaa kaasa ei tee?
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Nägin ka mängu teist poolaega, üsna õnnetu oli see seis ikka. Eriti just arvestades kaitseliini ja väravavahti, Jevdokimov silkas ees päris asjalikult.

            Aga noh, ega meie mäng palju parem polnud, aga see pole enam teeeeeeeeemaa.

            Kommentaar


              kus on nüüd sponsorid, kui neid vajatakse?

              Kommentaar


                uued tuuled Tuleviku hooajal. uued mänguvormid on tulemas.

                Selle hooaja kodumängud peab Tulevik uuel Viljandi kunstmuruväljakul, kus pilet täiskasvanule hakkab maksma 20 krooni ning sooduspiletid lastele (7-12a.) ja pensionäridele 10 krooni.

                Uudisena on esmakordselt võimalus soetada endale hooajapilet, mis tagab sissepääsu kõikidele Tuleviku kodumängudele meistri- ja karikasarjas. Hooajapileti maksumus on 200 krooni, mis kogu hooaja kokkuvõttes tähendab ligi poole soodsamat piletihinda, kui seda on igal mängul üksikpiletit lunastades.

                Hooajapileti saamiseks on vajalik tulla Viljandi spordihoone valvelauda, kus palume administraatorile jätta oma foto, koos nime ja telefoninumbriga. Peale pileti valmimist võetakse Teiega telefoni teel ühendust ning lepitakse kokku pileti üleandmine ja selle eest tasumine.

                Lisaks on võimalik hooajapiletit soetada esimestel kodumängudel otse staadionilt.

                NB! Hooajapilet on nimeline ja see kehtib ühele inimesele.
                Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                Kommentaar


                  Tulevik pidas siis täna ühistreeningu oma duubliga. Koosolemine lõppes 3:0 või 2:0, läks vaidluseks, kuna kohtunikku ei olnud ja jäigi segaseks, kas oli värav või ei olnud. Pealegi oli mäng ikka tõeline treeningmäng, kuna osa mängijaid siirdus vahepeal hoopis teise meeskonda.

                  Kommentaar


                    oli jah segane see üks väravaolukord, mille kohta Lelov ütles väravavahile, et too palli värava eest lahti lööks, ehk siis see ei lugenud. ega see pall selgelt väravas ei olnud ka.
                    peamine, et mehed mängida said.

                    urmar, olid ka täna mängu vaatamas?
                    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                    Kommentaar


                      seal tõmmati väravavaht käest maha selles olukorras, ja väravat ei loetud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                        oli jah segane see üks väravaolukord, mille kohta Lelov ütles väravavahile, et too palli värava eest lahti lööks, ehk siis see ei lugenud. ega see pall selgelt väravas ei olnud ka.
                        peamine, et mehed mängida said.

                        urmar, olid ka täna mängu vaatamas?
                        Ei, ma olen selgeltnägija.

                        Kommentaar


                          Ainus sats, kes avavoorus jalga valgeks ei saanud? Ründajate pöud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaups Vaata postitust
                            Ainus sats, kes avavoorus jalga valgeks ei saanud? Ründajate pöud?
                            Nu ausalt üeldes oli ka Levadia värav õnnega pooleks,aga jah paraku Tulevikul mitu ülihead võimalust,mis kahjuks jäigi võimalusteks ,mäng aga näitas,et kindlasti võib mängida vääääga hästi.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Nu ausalt üeldes oli ka Levadia värav õnnega pooleks,aga jah paraku Tulevikul mitu ülihead võimalust,mis kahjuks jäigi võimalusteks ,mäng aga näitas,et kindlasti võib mängida vääääga hästi.
                              Kuuldavasti oli tegu jah Puri superväravaga. Aga eks seal ole ka hea draama sees - mees kes eelmine hooaeg kõvasti Viljandit väljakul aitas, skoorib kohe hooaja alguses nende vastu valusa värava.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaups Vaata postitust
                                Ainus sats, kes avavoorus jalga valgeks ei saanud? Ründajate pöud?
                                tegelt oli neil paar päris head võimalust. korra läks Kudu 1-1 ja korra Jevdokimov, aga kahjuks viivitati pealelöögiga ja siis oli juba hilja. Jevdokimov korra keerutas trahvika ka umbes juuksekarva jagu ristist mööda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X