320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas d2n Vaata postitust
    jevdokimov, frolov, sillaste saavad stippi

    Nu see pole siiski palk,muidugi abiks seegi
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      nu peale peatreeneri ja mazööri minu teada mitte
      Jevdokimov,Frolov,A.Sillaste ja mõned veel ei saa stippi?Ütlen summa ka?
      Mäletavasti kunaig kiitis Aivar, et me pole nagu kossuvennad, et stippi maksame. Aivar toonitas toona, et nad ikka maksavad makse mitte nagu kossubeibed.

      uimps olen. ei lugenud edasi.andeksi.

      Kommentaar


        Kas keegi ütleb kas JK Tulevik kodulehel on võimalik kuidagi leida klubi e-maili aadress? Minu vastus hetkel oleks, et ei ole võimalik seda leida...

        Kommentaar


          Küsid sa seda selle pärast, et sa seda sealt ei leidnud, või on sul seda tõesti vaja? Kui see teine variant, siis võin sulle kontaktandmed anda küll.
          Ausalt, ka mina seda sealt ei leidnud...
          Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

          Kommentaar


            Algselt postitas priity Vaata postitust
            Kas keegi ütleb kas JK Tulevik kodulehel on võimalik kuidagi leida klubi e-maili aadress? Minu vastus hetkel oleks, et ei ole võimalik seda leida...
            T.Edasi neil ju pressiga tegeleb järelikult peaks ka Triinu sellelt maililt kätte saama : fcflora@fcflora.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas priity Vaata postitust
              Kas keegi ütleb kas JK Tulevik kodulehel on võimalik kuidagi leida klubi e-maili aadress? Minu vastus hetkel oleks, et ei ole võimalik seda leida...

              On küll võimalik kui hästi vaadata
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Kas tuleviku fännid on kadunud või pole neil arvuteid,mänguseisud ja tegevuse peame hankima teiste kodulehekülgedelt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kotkapoeg Vaata postitust
                  mänguseisud ja tegevuse peame hankima teiste kodulehekülgedelt?
                  Kas konkreetsemalt saaks? Mis sind vaevab?

                  P.s. Tulemusi pole küll mõtet siia copida, neid saab igalt poolt mujalt.

                  Kommentaar


                    Mitte et ma nüüd eriline fänn oleks, aga Tulevik oli täna üsna tubli ja enne kolmandat sisselastud väravat oli viik täiesti realne. Floralased kaotasid sageli keskväljal lihtsates olukordades palli, ent ära karistati see vaid korra. Probleeme oli viimase sööduga, mille nahka läks enamus viljandlaste üritusi Aksalu väravat ohustada. Lisaks ignoreeriti vabasid tsoone ja lükati pall keskele Kudule jalga või õigemini pihta ja temalt said Flora kaitsjad selle hõlpsasti endale.
                    Rünnak oli mõlemal meeskonnal täna suht hambutu, ainult et Floral oli Post, Tulevikul mitte.
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas norsk Vaata postitust
                      Rünnak oli mõlemal meeskonnal täna suht hambutu, ainult et Floral oli Post, Tulevikul mitte.
                      Kahju jah, et avavoorus Kaljuga Post mööda lõi. Nüüd tundub, et 2 väravat on saanud normiks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas norsk Vaata postitust
                        Mitte et ma nüüd eriline fänn oleks, aga Tulevik oli täna üsna tubli ja enne kolmandat sisselastud väravat oli viik täiesti realne. Floralased kaotasid sageli keskväljal lihtsates olukordades palli, ent ära karistati see vaid korra. Probleeme oli viimase sööduga, mille nahka läks enamus viljandlaste üritusi Aksalu väravat ohustada. Lisaks ignoreeriti vabasid tsoone ja lükati pall keskele Kudule jalga või õigemini pihta ja temalt said Flora kaitsjad selle hõlpsasti endale.
                        Rünnak oli mõlemal meeskonnal täna suht hambutu, ainult et Floral oli Post, Tulevikul mitte.



                        Mängupilt oli pidevalt paljulubav Tuleviku seisukohalt. Flora sai kohati surve peale, aga mingit erilist pikaajalist survet ei olnud. Tulevik mängis isuga ning mängupilt annab lootust, et kui see meeskond saab veel kokkumängida ning mõned põhimehed veel pisivigastustest paranevad, siis oleme võimelised mehetegusid tegema!

                        Kommentaar


                          Flora-Tuleviku mängu pildid on saadaval
                          Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                          Kommentaar


                            Kas Tulevik ei pidanud mitte Hummeli vormides mängima hakkama?
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                              Kas Tulevik ei pidanud mitte Hummeli vormides mängima hakkama?
                              Hakkavadki. Osa kraami on käes, aga mitte veel kõik. Anna aega, nagu on siin viimase aja moesõnaks

                              Kommentaar


                                Tölpus ütles, et pidid juba laupäeval uutes mängima, aga trükkimine venis. vist pühade tõttu. aga sel laupäeval peaks uutes vormides mängima. tulge vaatama
                                Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X