320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Henn ei pidanud mitte Floras mängima?

    Kommentaar


      Algselt pidi, aga viimasel hetkel läks siiski Tulevikku.

      Kommentaar


        Floras poleks ta kuidagi põhisse mahtunud ja duubliga esiliigas võinuks talle taandarengut tähendada. Seetõttu leitigi, et kõigile oleks parem, kui mängumees saaks jätkuvalt praktikat ML-s, ehk jätkaks Tulevikus.

        Kommentaar


          Nii, et laupäev siis Kalevit võitma !!
          http://www.jktulevik.ee/

          Kommentaar


            ja võidamegi!
            üks sõber tõstis isegi oma kooriproovi aja ümber selle mängu pärast, et ta ise saaks tulla ja teised kooriliikmed ka. see on siis tema jaoks teine või kolmas Tuleviku mäng, mida ta vaatama tuleb
            loodan, et seekord mängu inspektor õigemini rahvast oskab lugeda. eelmine kord oli ikka üle saja seal, mitte 90 nagu kirjas oli.
            kalevit lihtsalt peab võitma!!! ja seda teist kalevit ka muidugi
            Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

            Kommentaar


              Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
              üks sõber tõstis isegi oma kooriproovi aja ümber selle mängu pärast, et ta ise saaks tulla ja teised kooriliikmed ka. see on siis tema jaoks teine või kolmas Tuleviku mäng, mida ta vaatama tuleb
              Ütle talle edasi, et minu poolt talle suur respekt sellise lükke eest
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                saab tehtud!
                ma ise enam ei laula seal kooris, sellest alates kui mängud laupäevale lükati, sest proovid olid laupäeviti kell 15-18.
                Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                Kommentaar


                  ilus mäng , ilusasti võideldi ja saadi ka mõnus võit kalevi üle 3:2 (Y)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                    ilus mäng , ilusasti võideldi ja saadi ka mõnus võit kalevi üle 3:2 (Y)
                    Ma usun, et see oli samaväärne võit nagu eelmisel sügisel Viljandis Kure vastu!! Kahju, et ise kohal ei olnud, aga tulen kindlasti Flora mängule eeloleval laupäval!!

                    Kommentaar


                      Mul Levadia mängul ei õnnestunud Viljandis olla, aga täna sai siis esimest korda Tuleviku mängu sel hooajal näha ja see andis küll positiivse emotsiooni. See aasta tuleb amatöörmeeskonna tiitel ära Kalevi käest

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Erko Vaata postitust
                        Mul Levadia mängul ei õnnestunud Viljandis olla, aga täna sai siis esimest korda Tuleviku mängu sel hooajal näha ja see andis küll positiivse emotsiooni. See aasta tuleb amatöörmeeskonna tiitel ära Kalevi käest
                        Osad Tuleviku pallurid peaksid ka pappi saama. Iseasi kas kätte ka saavad oma rahasi.

                        Kommentaar


                          Mis seal karistusalas toimus üldse, et Kalevi mängija Rameš Mamedov eemaldati?
                          http://www.jktulevik.ee/

                          Kommentaar


                            Punane kaart tuli löömise eest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Osad Tuleviku pallurid peaksid ka pappi saama. Iseasi kas kätte ka saavad oma rahasi.
                              nu peale peatreeneri ja mazööri minu teada mitte
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                                nu peale peatreeneri ja mazööri minu teada mitte
                                jevdokimov, frolov, sillaste saavad stippi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X