320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    p.s see helesinine pilt on hetk Tuleviku viigiväravast, kui ma suurest rõõmust ei jõudnud õigel ajal nupule vajutada ja kaamera oli juba taevasse suunatud, kui klõps käis.
    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

    Kommentaar


      Algselt postitas sosku Vaata postitust
      Hakkavadki. Osa kraami on käes, aga mitte veel kõik. Anna aega, nagu on siin viimase aja moesõnaks

      Mnjaa kui kaua 3 kuud ve,asjaajmine Hummeliga on nagu on pole just kõige tugevam külg.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        kuulge - olgerm ausad - hummeliga asjaajamine peegeldab kogu klubi organisatoorset poolt teile seal
        kogu mu noorus möödub foorumis

        Kommentaar


          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
          Mnjaa kui kaua 3 kuud ve,asjaajmine Hummeliga on nagu on pole just kõige tugevam külg.
          ma täpselt ei saa aru mida sa silmas pead aga viljandil olid asjad käes siis, kui kokkulepitud, probleemid tekkisid trükiga, mis aga oli puhtalt viljandi enda teema ja noh neid trükkareid me juba teame

          Kommentaar


            JK Viljandi Tulevik 1:1 JK Sillamäe Kalev (1:0)

            Kommentaar


              Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
              JK Viljandi Tulevik 1:1 JK Sillamäe Kalev (1:0)
              Kahju, et kaotus tuli...

              Kommentaar


                Algselt postitas kindral Vaata postitust
                Kahju, et kaotus tuli...
                Mille poolest seda kaotuseks saab nimetada?
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  huvitav kes domineeris?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Lammas Vaata postitust
                    huvitav kes domineeris?
                    esimese poolaja tulevik , teisel poolajal jäädi vahepeal suure surve alla , ei saadauki vahepeal üle poole .
                    viimased 10 min oli aga jälle tuleviku surve ilusasti .
                    kohtunik pani vahepeal väga imeliku vile , rohkem jutustas mängijatega kui vilistas , naljamees .

                    Kommentaar


                      Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 1:1 (1:0)
                      20. Kudu - 55. Ametov

                      Pealtvaatajaid: 100

                      Tallinna FC Levadia - Tartu JK Maag Tammeka 1:1 (1:0)
                      26. Malov - 89. Tiirik

                      Pealtvaatajaid: 50



                      publiku oli ka meeldivalt palju ( rohkem kui varasemalt ) viljandi mängul täna isegi .

                      Kommentaar


                        pealvaatajaid AINULT 100??? seal oli vähemalt 200 rahvast... aru ma ei taipa, mismoodi neid arve pannakse. kas inspektor luges ainult yhelt tribyynilt ja teiselt poolt mitte? ja nii see publiku statistika jääbki nii madalaks. floraga mängus Tutk luges ikka korralikult iga näo ra ja pani kirja, miks teised nii ei tee?
                        Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                        Kommentaar


                          kas uued vormid olid seljas viljandil?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                            Mille poolest seda kaotuseks saab nimetada?
                            Kuigi tegelikkus näitab viiki, aga kaotus on moraalne!! Ja punkte kaotasime kah kaks! Ootasin Sillamäe vastu võitu!! Aga pole midagi, teeme TVMK vastu ära selle mis S.Kalevi vastu tegemata jäi!!

                            Kommentaar


                              Uued vormid olid Tulevikul seljas ja nägid ilusad välja.Aga Sillamäe mängis üllatavalt hästi,pealegi oli Tulevikul lihtsalt halb päev.Nii,et tuleb viigiga rahul olla.Joonas Tamm tegi meistriliiga debüüdi.Päris korralik esitus.

                              Kommentaar


                                Eks Sillamäe tuli ka punne võtma ja kindlasti mängisid nad enesekindlamalt kui muidu. Aga hullu ilmselt pole midagi, asi läheb ikka paremuse poole. Kas väljakul tribüünid on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X