320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Kasper
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Hahaa. Sander Laht Kalju vastu puudu - Kas Floraga Itaalias?
    Taastus puukborrelioosist.

Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Floral topeltvoor?
    Jah.

Leave a comment:

• QRkood
    replied
    Floral topeltvoor?

Leave a comment:

• rallikas
    replied
    Hahaa. Sander Laht Kalju vastu puudu - Kas Floraga Itaalias?

Leave a comment:

• ronrein
    replied
    Ega midagi hullu poleks ka kui see nii jääkski, kuigi muidugi eks see oleks jällegi päris suur peavalu, et võimalikult palju mängijaid sellesse mängunädalasse saada nagu sel nädalalgi, aga see on ka üks fantasy võlusid. Aga kui muidu juba muuta siis üks loogilisem lahendus tunduks Kalev-Kalju ja Flora-Tulevik #30-sse ja Tammeka-Kuressaare praegusesse #32-se (varasemasse #31-sse) lükata kus see mäng juba ka varem oli.

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Algselt postitas ronrein Vaata postitust
    Kas mul silmad petavad või tõesti tekitati uus mängunädal? Hooaja teine pool on ikka päris keeruliseks ja segaseks läinud.
    Tegelen, et see kaoks.

Leave a comment:

• ronrein
    replied
    Kas mul silmad petavad või tõesti tekitati uus mängunädal? Hooaja teine pool on ikka päris keeruliseks ja segaseks läinud.

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    üleminekuid suht mõttetu teha - kui tahad pärast samu mehi tagasi osta, pole raha selle jaoks
    Kui satsis oli ainult kuus mängijat, kel selles voorus mäng, siis ikkagi tuli teha, et see latt kaheksa mängiva mehe peale tõsta. Ja üks käik oli tegelikult niikuinii ammu ära planeeritud.

Leave a comment:

• dareth
    replied
    üleminekuid suht mõttetu teha - kui tahad pärast samu mehi tagasi osta, pole raha selle jaoks

Leave a comment:

• MNa
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Pean ise ka üleminekuid tegema hakkama, et väljakule mehi saada. Aga no kui euroedu tõttu muudetakse PL kalendrit, elab üle vast.
    Ei loomulikult. Teebki põnevaks, et peab sel nädalal eriti taktikaliselt mõtlema.

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Hahaa, selge, siis mul ikka väga hapud lood Ei saa 11 meest kokkugi, heal juhul 8
    Pean ise ka üleminekuid tegema hakkama, et väljakule mehi saada. Aga no kui euroedu tõttu muudetakse PL kalendrit, elab üle vast.

Leave a comment:

• MNa
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Ei. Sel nädalal on kolm mängu. Punkte toovad ainult nende kuue satsi mängijad.
    Hahaa, selge, siis mul ikka väga hapud lood Ei saa 11 meest kokkugi, heal juhul 8

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    See koosseis mis ma nüüd selles voorus salvestan kehtib ka mängudes mis peetakse tänu euromängudele hiljem?
    Ei. Sel nädalal on kolm mängu. Punkte toovad ainult nende kuue satsi mängijad.

Leave a comment:

• MNa
    replied
    See koosseis mis ma nüüd selles voorus salvestan kehtib ka mängudes mis peetakse tänu euromängudele hiljem?

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Ma lõpuks sain desktop versioonis. Vb olin liiga "nobenäpp" aga mobiilses ei töödanud.

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Mobiilne versioon.

Kuidas mängijaid vahetada (pingilt tuua koosseisu). Olen hädas.
    Proovi tabada näpuga vahetuse märki mängija keha juures vasakul üleval. Vajutad korra, muutub aktiivseks, vajutad pingi peal oleva uue venna peale. Või siis "vaheta välja" ja vahetuse ikoon või "vaheta sisse" ja vahetuse ikoon. Ikoon on igatahes võtmesõnaks.

Leave a comment:

Working...
X