320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Kasper
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Kas hommikul oli mingi üleüldine rike, et ei lasknud vahetusi teha?
    Mul üks töökaaslane on üsna pettunud.
    Ei tea, et oleks riket olnud. Ise sain küll satsi paika pandud.

Leave a comment:

• Iceman
    replied
    Kas hommikul oli mingi üleüldine rike, et ei lasknud vahetusi teha?
    Mul üks töökaaslane on üsna pettunud.

Leave a comment:

• MNa
    replied
    Ülikõrge viis minu poolt ka. Ei kujutaks Eesti jalgpalli ilma soccernetita ettegi kui aus olla.

Leave a comment:

• nonoh
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

Eesti jalgpalli kajastamine on palju kõrgemal tasemel, kui on Eesti jalgpall ise.
    Ma olen vahel sama mõelnud.

Kasutan võimalust ja viskan samuti ühe kõrge viie!

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Aitäh! Eks see kõik on ise ja nullist üles ehitatud süsteem, aga proovime anda nii palju ja detailset infot kui vähegi võimalik, et kasutajal oleks võimalik valikuid teha mistahes parameetritest lähtudes.

Eesti jalgpalli kajastamine on palju kõrgemal tasemel, kui on Eesti jalgpall ise.

Inimesed harva kiidavad ja võtavad teie tööd iseenesest mõistetavana. Isegi loen (tihtipeale päevas) korduvalt häid kirjatükke soccernetis ja see on super, härrased!

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Aitäh! Eks see kõik on ise ja nullist üles ehitatud süsteem, aga proovime anda nii palju ja detailset infot kui vähegi võimalik, et kasutajal oleks võimalik valikuid teha mistahes parameetritest lähtudes.

Leave a comment:

• Kribenski
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Tahtsin muidu seda mainida, et Eesti liiga Fantasy on väga heal tasemel korraldatud.

Läti kolleeg rääkis, et seal on lihtsalt nii, et saad mängijaid valida ja kõik. Ma nägin, et Soccernet lisas veel statistikaväljasid. Ise ei viitsi neid kasutada, aga mängulisuse mõttes on hea mõte!

Hea töö!
    Ma veel hiljuti panin tähele, et ka lisatud sõbraliigadesse ja nädala liigadesse koha langus või siis tõus võrreldes eelmise mängunädalaga.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Tahtsin muidu seda mainida, et Eesti liiga Fantasy on väga heal tasemel korraldatud.

Läti kolleeg rääkis, et seal on lihtsalt nii, et saad mängijaid valida ja kõik. Ma nägin, et Soccernet lisas veel statistikaväljasid. Ise ei viitsi neid kasutada, aga mängulisuse mõttes on hea mõte!

Hea töö!

Leave a comment:

• Kebab
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Plaanis on üleminekud teise vooru eel vabaks teha ehk kõik saavad piiramatult vangerdusi teha. Lähipäevil saab vast asjad jonksu aetud. Eks anname märku.
    Kas tasuta üleminekuteks tuleb aktiveerida zetoon? .... Sain juba ise vastuse, kui kõik mängijad ära valid, siis aktiveerub kinnita üleminekud nupp.

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Plaanis on üleminekud teise vooru eel vabaks teha ehk kõik saavad piiramatult vangerdusi teha. Lähipäevil saab vast asjad jonksu aetud. Eks anname märku.

Leave a comment:

• Kribenski
    replied
    No nüüd oleks vaja vist tasuta ülemineku zetooni ära kasutamist, tegin meeskonna pikemaks ajaks, aga nüüd kalender teistpidi pööratud ja planeerimise koha pealt tuleb väga palju ümber teha.

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Kinni ei pane. Mänguga saab endiselt liituda ja võistkonda moodustada. Aga kuni 1. maini punkte ei saa teenida, sest kohtumisi ei peeta.
    https://soccernet.ee/artikkel/premiu...-laheb-pausile

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Mängunädala #2 tähtaeg: 14. märts 11:30

Pange see Fantasy ka kinni ajutiselt.

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Probleem on, et see teema aktiveerib terve sektsiooni. Seda ei saa välja lülistada või panna ignore listi vms.
    Sama on Inglismaa sektsioonis Leedsiga

Leave a comment:

• Martin
    replied
    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
    Ära kliki siis selle alamteema peale kui see liiga palju tähelepanu ära võtab.
    Probleem on, et see teema aktiveerib terve sektsiooni. Seda ei saa välja lülistada või panna ignore listi vms.

Leave a comment:

Working...
X